کتاب استخدامی اداری ها
آزمون های استخدامی

تعویق ثبت نام دهمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه‌های اجرایی به ۲۰ فروردین

تعویق ثبت نام دهمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه‌های اجرایی به ۲۰ فروردین

شناسنامه قانون– بر اساس اطلاعیه شماره ۲ مرکز آزمون جهاد دانشگاهی، ثبت نام دهمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه‌های اجرایی به تعویق افتاد.

? اطلاعیه شماره دو دهمین آزمون مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور در سال ۱۴۰۲

بدینوسیله به اطلاع متقاضیان  و شرکت در دهمین امتحان مشترک فراگیر دستگاه های اجرایی کشور می رساند با توجه به اصلاحات به وجود آمده در برخی از موارد اعم از شرایط احراز مشاغل و شغل محل ها، امکان اضافه یا کم شدن برخی از دستگاه‌های اجرایی و لزوم ایجاد بستر مناسب برای داوطلبان گرامی، به استحضار می رساند بر اساس هماهنگی به عمل آمده با سازمان اداری و استخدامی کشور، دفترچه راهنمای آزمون از روز یکشنبه ٢٠ فروردین ماه ۱۴۰۲ منتشر و ثبت نام نیز از همان روز شروع و تا پایان روز ۳۱ فروردین ماه ۱۴۰۲ ادامه خواهد داشت.

پیش از این و در اطلاعیه شماره یک اعلام شده بود که همزمان با انتشار دفترچه راهنمای این آزمون در روز سه‌شنبه ۱۵ فروردین ماه، متقاضیان با مراجعه به سامانه مرکز آزمون جهاد دانشگاهی می‌توانند نسبت به فرایند ثبت‌نام اقدام کنند. فرایند ۱۳ روزه ثبت‌نام، روز یکشنبه ۲۷ فروردین ماه سال آتی به پایان می‌رسد.

دهمین امتحان مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی روز جمعه ۵ خردادماه ۱۴۰۲ برگزار می‌شود و توضیحات لازم در خصوص تاریخ و نحوه دریافت کارت ورود به جلسه و سایر موارد در دفترچه راهنمای آزمون اعلام می‌شود.

تمامی فرآیندهای مربوط به ثبت‌نام داوطلبان شرکت در دهمین امتحان مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور انحصاراً از طریق وبگاه مرکز آزمون جهاد دانشگاهی به نشانی www.hrtc.ir انجام می‌شود.

تعویق ثبت نام دهمین آزمون استخدامی متمرکز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شناسنامه قانون در تلگرام