کتاب استخدامی اداری ها
آزمون های استخدامی

آگهی آزمون استخدامی بانک پارسیان ۱۴۰۲

آگهی آزمون استخدامی بانک پارسیان ۱۴۰۲

گروه پارسیان در نظر دارد نیروی انسانی مورد نیاز خود در شعب تهران و شهرستان را از بین داوطلبان مرد و زن و از طریق برگزاری آزمون کتبی، مصاحبه و سایر مراحل مربوطه تامین نماید.

آگهی آزمون استخدامی بانک پارسیان ۱۴۰۲

مراحل مورد نظر:

 • آزمون کتبی
 • مصاحبه حضوری
 • معاینات و آزمایشات پزشکی با تائید مراجع پزشکی ذیصلاح
 • موفقیت در آموزش های بدو خدمت
 • توفیق در دوره آزمایشی

شرایط عمومی داوطلبان

 1. تابعیت کشور جمهوری اسلامی ایران
 2. اعتقاد به یکی از ادیان رسمی کشور
 3. تندرستی و توانایی کامل جسمی و روانی
 4. عدم سوء پیشینه کیفری
 5. داشتن کارت پایان خدمت نظام وظیفه یا کارت معافیت دائم قانونی (ویژه داوطلبان مرد)
 6. بومی و ساکن شهر مورد تقاضا (حداقل ۵ سال اخیر)
تبصره : ایثارگران و خانواده محترم ایشان (شامل خانواده های شاهد، جانبازان و آزادگان، همسر و فرزندان شهدا و جانبازان، فرزندان و همسران آزادگان، اسرا و خواهر و برادر شاهد، رزمندگان و همسر و فرزندان آنان) طبق ضوابط مندرج در قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران از اولویت برخوردار می باشند.

شرایط اختصاصی 

 1. فارغ التحصیل در مقطع کارشناسی یا کارشناسی ارشد در رشته های مدیریت (مالی، بازرگانی، صنعتی، دولتی، کارآفرینی، بیمه و امور بانکی) – حسابداری (کلیه گرایش ها) – اقتصاد و علوم اقتصادی (نظری، بازرگانی، صنعتی، پول و بانکداری)- علوم پایه (آمار و ریاضی کاربردی) – علوم کامپیوتر و مهندسی کامپیوتر(کلیه گرایش ها) – مهندسی صنایع (کلیه گرایش ها) – زبان انگلیسی (کلیه گرایش ها) – حقوق (مدرک کارشناسی حقوق الزامی می باشد)
 2. حداقل معدل برای تمام مقاطع تحصیلی وکلیه دانشگاهها ۱۵ تمام.
 3. حداکثر سن خانم ها ۲۶ سال تمام (متولدین اول خرداد ۱۳۷۶ به بعد) و آقایان ۲۸ سال تمام (متولدین اول خرداد ۱۳۷۴ به بعد)
مفاد آزمون کتبی شامل: معارف و احکام اسلامی – نگارش و ادبیات فارسی– زبان انگلیسی– آشنایی با کامپیوتر در سطح ICDL – هوش و استعداد تحصیلی– اطلاعات عمومی بانکی
نکته: آزمون کتبی همزمان به صورت غیرمتمرکز در شهرهای تهران، مشهد، زاهدان، تبریز، اهواز، شیراز و کرمان برگزار می شود.

شهرهای مورد نظر جهت بکارگیری نیروی انسانی

آزمون استخدامی بانک پارسیان ۱۴۰۲
آزمون استخدامی بانک پارسیان ۱۴۰۲

نحوه ثبت نام

 • داوطلبان می توانند حداکثر تا پایان روز دوشنبه مورخ ۱۴۰۲/۰۳/۲۹ با مراجعه به لینک ثبت نام در انتهای این اطلاعیه، نسبت به ثبت نام شرکت در آزمون اقدام نمایند.
 • چاپ کارت شرکت در جلسه و محل برگزاری آزمون از تاریخ ۱۴۰۲/۰۴/۱۸ از طریق همین نشانی در دسترس می باشد و متقاضیان بایستی در روز آزمون مورخ ۱۴۰۲/۰۴/۲۳کارت شرکت در جلسه آزمون را همراه داشته باشند.
 • داوطلبان می توانند فارغ از شهر مورد تقاضا، سایر شهرها را به عنوان محل آزمون انتخاب نمایند.
 • متقاضیان واجد شرایط، به منظور ثبت نام در آزمون می بایست پس از ثبت اطلاعات فرم ثبت نام، نسبت به پرداخت اینترنتی مبلغ ۲.۶۰۰.۰۰۰ (دو میلیون و ششصد هزار ریال)، اقدام و سایر مراحل ثبت نام را تا دریافت کد رهگیری طی نمایند.
تبصره: با عنایت به عدم امکان استرداد وجه ثبت نام، موکدا اعلام می گردد صرفاً متقاضیانی که واجد شرایط عمومی و اختصاصی مندرج در متن آگهی می باشند، نسبت به ثبت نام و واریز وجه اقدام نمایند.

تبصره: با عنایت به عدم امکان استرداد وجه ثبت نام، موکدا اعلام می گردد صرفاً متقاضیانی که واجد شرایط عمومی و اختصاصی مندرج در متن آگهی می باشند، نسبت به ثبت نام و واریز وجه اقدام نمایند.

نکات قابل توجه 

 • ضروری است داوطلبان گرامی کد رهگیری اخذ شده را تا اتمام فرآیند بکارگیری حفظ و نگهداری نمایند.
 • شرط دعوت به مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون کتبی، ارائه مستندات مربوط به اقامت در طول ۵ سال اخیر در شهر انتخابی فرد می باشد.
 • چنانچه پس از بررسی و تطبیق مدارک متقاضیان با شرایط مندرج در آگهی حاضر یا در هر مرحله از بررسی های بعدی مشخص شود داوطلبی واجد شرایط عمومی و اختصاصی اعلام شده نمی باشد، حتی در صورت توفیق در آزمون کتبی و یا سایر مراحل، ادامه رسیدگی به وضعیت و یا استمرار خدمت وی منتفی خواهد شد و داوطلب حق هیچگونه اعتراضی را نخواهد داشت.
 • موکداً اعلام می گردد؛ جذب نیروی انسانی، مستلزم توفیق متقاضیان در تمامی مراحل ذکر شده مشتمل بر آزمون کتبی، مصاحبه حضوری، معاینات و آزمایشات پزشکی با تائید مراجع ذیصلاح، موفقیت در آموزش های بدو خدمت، توفیق در دوره آزمایشی و مطابق نیاز تعیین شده می باشد وگروه پارسیان هیچ گونه مسئولیتی در قبال بکارگیری سایر نیروها نخواهد داشت. ضمن اینکه چنانچه متقاضیان در هر یک از مراحل اشاره شده توفیق لازم را کسب ننمایند، موضوع ادامه مراحل بکارگیری آنان منتفی خواهد گردید.
 • هزینه شرکت در آزمون، به هیچ عنوان مسترد نخواهد گردید.
 • آخرین اخبار و اطلاعیه ها درخصوص تامین نیرو در گروه پارسیان، صرفاً از طریق درج در وب سایت www.parsian-bank.ir، معتبر بوده و مسئولیتی در قبال مطالب منتشره در سایر سایتها و فضای مجازی، نخواهد داشت.

برای ورود به صفحه ثبت‌نام در وب‌سایت بانک پارسیان اینجا کلیک کنید

شناسنامه قانون در پیام‌رسان‌های داخلی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شناسنامه قانون در تلگرام