آزمون تعیین صلاحیت
آزمون های استخدامی

دوازدهمین آزمون فراگیر دستگاه های اجرایی کشور سال ۱۴۰۳

دوازدهمین آزمون فراگیر دستگاه های اجرایی کشور سال ۱۴۰۳

خبر مورخ ۱۵ فروردین ۱۴۰۲

برگزاری دوازدهمین آزمون فراگیر دستگاه های اجرایی کشور در تابستان

شناسنامه قانون- رییس سازمان اداری و استخدامی کشور ضمن اعلام وضعیت برگزاری آزمون‌های استخدامی دولت، از برنامه ریزی برای برگزاری دوازدهمین آزمون فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور خبر داد.

به گزارش شناسنامه قانون، میثم لطیفی در حاشیه جلسه امروز هیئت دولت در جمع خبرنگاران درباره وضعیت برگزاری آزمون‌های استخدامی دولت، اظهار کرد: فعلاً آزمون کیفت‌بخشی آموزش و پرورش را برای ۱۹ هزار نفر در نظر داریم که در هفته‌های پیش‌رو برگزار می‌شود.

وی افزود: همچنین آزمون ایثارگران را پیش‌رو داریم که از سال گذشته باقی مانده بود و امیدواریم امسال برگزار شود.

لطیفی تاکید کرد: در سال جدید بنا داریم در آزمون‌های استخدامی یکپارچه عمل کنیم. قرار است برآوردی را باتوجه به بودجه داشته باشیم، در جلسه فوق‌العاده دولت هم به این نکته اشاره شد که حتماً ظرفیت‌های جذب امسال باید در نظام بودجه‌ریزی دستگاه‌های دولتی در نظر گرفته شود.

رئیس سازمان اداری استخدامی کشور همچنین اعلام کرد: بنا داریم آزمون یکپارچه‌ای در تابستان طراحی کنیم که دستگاه‌های اجرایی هم باید درخواست‌های خود را اعلام کند، تامین بودجه انجام شود و ما هم بررسی‌های خود را نهایی کنیم تا آزمون دوازدهم استخدامی برگزار شود.

لطیفی در پاسخ به پرسشی درباره افزایش ۲۰ درصدی حقوق کارکنان دولت و بازنشستگان کشوری، گفت: در دستگاه‌های اجرایی، کارکنان کشوری و لشکری و بازنشستگان بیش از ۵.۵ میلیون نفر هستند و دیروز به کارگزینی‌های دستگاه‌های اجرایی ابلاغ شد که احکام جدید را صادر کنند.

بیشتر ببینید: تصویب‌نامه افزایش ضریب ریالی حقوق سال ۱۴۰۳ کارکنان و بازنشستگان دولت

وی افزود: امیدواریم افزایش حقوق در سال جدید، به فروردین برسد اما اگر دستگاهی جا ماند و نتوانست احکام جدید را صادر کند، مابه‌التفاوت در ماه‌های بعد پرداخت می‌شود.

منابع حیطه عمومی دوازدهمین آزمون فراگیر دستگاه های اجرایی کشور

شناسنامه قانون | %D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%AE%D8%AF%D8%A7%D9%85 %DB%8C%D8%A7%D8%B1 %D8%AF%D8%B1%D9%88%D8%B3 %D8%B9%D9%85%D9%88%D9%85%DB%8C

مشاهده

شناسنامه قانون | %DA%A9%D8%AA%D8%A7%D8%A8 %D8%A2%D8%B2%D9%85%D9%88%D9%86 %D8%AD%DB%8C%D8%B7%D9%87 %D8%B9%D9%85%D9%88%D9%85%DB%8C %D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%AE%D8%AF%D8%A7%D9%85

مشاهده

شناسنامه قانون در پیام‌رسان‌های داخلی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شناسنامه قانون در تلگرام