کتاب استخدامی اداری ها
دانلود

جدول افزایش حقوق سال ۱۴۰۱ بازنشستگان تأمین اجتماعی

جدول افزایش حقوق بازنشستگان و مستمری‌بگیران مشترک صندوق تامین اجتماعی در سال ۱۴۰۱

شناسنامه قانون- ارقام این جدول با فرض افزایش ۵۷ درصدی حداقل حقوق سال گذشته و همچنین اعمال حداقل دریافتی ۵ میلیون و ۵۸۰ هزار تومان برای بازنشسته‌ای که سی سال سابقه بیمه‌پردازی داشته است، تنظیم شده است.

  • افزایش حقوق سایر بازنشستگان مشترک صندوق تامین اجتماعی ده درصدی بعلاوه ۶۵۰ هزار تومان به نسبت سال گذشته خواهند بود.
  • بازنشستگانی که در سال گذشته بالای ده میلیون تومان حقوق دریافت می‌نمودند مشمول افزایش ده درصدی خواهند بود.
  • برای بازنشستگانی که کمتر یا بیشتر از ۳۰ سال بیمه‌پردازی داشته‌اند، نسبت مربوطه در تعیین حقوق آنان تاثیرگذار خواهد بود.

بازنشستگان مشترک صندوق بازنشستگی کشوری (در هر سطحی) مشمول افزایش ده درصدی حقوق به نسبت سال ۱۴۰۰ هستند.

ممکن است با انتشار متن مصوبه افزایش حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی و مشخص شدن جزئیات مصوبه، این جدول دستخوش تغییراتی گردد.

بیشتر بخوانید: مصوبه هیأت وزیران در مورد افزایش حقوق بازنشستگان تأمین اجتماعی در سال ۱۴۰۱

شناسنامه قانون | افزایش حقوق تأمین اجتماعی

26 دیدگاه

  1. با سلام ما مستمری بگیران کارگری که با 10یا11سال سابقه فقط مبلغ 1900دریافتی داریم چرا نه دولت و نه مجلس و نه مسولیت تامین اجتماعی هیچکدام هیچ توجهی به ما ها که از همه قشر ها ضعیفتر هستیم ندارند انگار ما ها تافته جدا بافته هستیم حقوق همه را چند برابر اضافه کرد ه اند ولی به ما ها فقط از سال 1400تا حالا 500هزار تومان اضافه شده که جمعا 1900حقوق می گیریم با این مبلغ تا چیز که از کمیته امدادی ها هم کمتر است چطور زندگی بکنیم دولت و مجلسی ها و مدیران تامین اجتماعی با این کار شان ما ها را تشویق به دزدی می کنند چون ما ها از جای دیگری در آمدی نداریم و توان کار هم نداریم و اگر داشتیم هم کاری وجود ندارد پس چرا به این قشر زحمت کش جامعه کسی رسیدگی نمی کند درد مان را به کی و کجا بگوئیم.

  2. 15/9ماه رو خدمت سربازی من در سابقه بیمه لحاظ نشد با سه فرزند به سربازی رفتم زمان چنگ تحمیلی و هشت سال دفاع مقدس برای کسری بیمه یک سال مبلغ 11646000تومان بیمه از من پول دریافت نمود باید به کجا مراجعه کنم.

  3. با عرض سلام ، مسئولین اینقدر دم از افرایش 57.4 درصدی حقوق حداقلی ها یا حالا دم از 38 درصدی زدند ، ولی ما که متوجه نشدیم ، وما از حداقلی ها هستیم ، ولی میبینیم همش 29 درصد اضافه شده لطف کنید جدولی بدهید تا متوجه بشیم . پس چرا جدول را ندادید

    1. سلام، پدر من با۲۰ سال بیمه که شامل سختی کار میشد بازنشسته شده، ولی حقوقش جزء حداقل بگیرهاست، رفتم تامین اجتماعی گفتن حقوق ربطی به سابقه بیمه و سختی کار نداده، در حالی که همه میگن به سابقه بیمه ربط داره آیا با پیگیری کنم درست میشه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شناسنامه قانون در تلگرام