اخبار اداری و استخدامی

24 تير آخرين مهلت تكميل سامانه كارمند ايران

* طاهره پورشمسيان

24 تيرماه سال جاري آخرين مهلت تكميل درخواست شناسه   نيروهاي قراردادي قديمي و نيروهاي شركتي تبديل وضعيت شده به قراردادي و كارگري   موضوع بند الف و ب مصوبه مورخ 1/11/1390 هيأت وزيران در سامانه كارمند ايران توسط   تمامي وزارتخانه ها و دستگاه هاي اجرايي مي باشد. تا پايان مهلت قانوني اعلام شده بايستي آخرين اطلاعات كارمندان در اين سامانه تكميل تا تأييد نهايي و صدور شناسه آن توسط معاونت توسعه مديريت و سرمايه انساني رئيس جمهور صورت پذيرد.

يقيناً در صورت پايان مهلت قانوني، دسترسي دستگاه ها به اين بخش از سامانه بسته خواهد شد و هرگونه مشكلات ناشي از تأخير در خصوص اين مهم متوجه دستگاه ذيربط خواهد بود.

شكل گيري سامانه كارمند ايران را يك ضرورت اداري بوده است و به حول و قوه الهي و تلاش همه جانبه مديران و كارشناسان نظام اداري كشور اين امر مهم در سال جاري به نتيجه نهايي خواهد رسيد.

همكاران ما در سامانه كارمند ايران همواره آماده اند تا با همفكري و همكاري بيشتر با مديران و كارشناسان ذيربط در مجموعه دستگاههاي اجرايي كشور نسبت به ارتقاء و كارآمدي سامانه اقدام نمايند. با تكميل نهايي سامانه كارمند ايران هرگونه نياز به انجام امور به روش دستي و سنتي حذف و تمامي مراحل بصورت كامل از طريق سامانه اجرايي خواهد شد.

 

معاون هماهنگي اجراي مقررات اداري

دوره فشرده قانون کار
دوره طبقه بندی مشاغل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *