کتاب استخدامی اداری ها
اخبار اداری و استخدامی

میرهاشم موسوی مدیر عامل تأمین اجتماعی شد

میرهاشم موسوی مدیرعامل تأمین اجتماعی شد

طی حکمی از سوی دکتر حجت الله عبدالملکی، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، دکتر میرهاشم موسوی به عنوان سرپرست سازمان تامین اجتماعی منصوب شد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، در این حکم آمده است:

نظر به مراتب تعهد، کارآمدی، دانش، تخصص و تجربه اجرایی موثر جنابعالی در حوزه رفاه و تامین اجتماعی تا طی شدن تشریفات معمول صدور حکم قطعی به استناد بند (ج) قانون اصلاح ماده ۱۱۳ قانون مدیریت خدمات کشوری جنابعالی را به “سرپرستی سازمان تامین اجتماعی” منصوب می کنم.‌

با توجه به رویکرد تحولی دولت سیزدهم در حوزه رفاه و تامین اجتماعی اهم انتظارات اینجانب به شرح زیر مورد تاکید است:

۱. شناسایی و بهره گیری حداکثری از همه منابع و ظرفیت های موجود در سازمان و واحدهای تولیدی آن، به ویژه اولویت دادن به نیروهای کارامد، ارزشی و با انگیزه انقلابی.

۲. افزایش بهره وری و ایجاد هماهنگی، انسجام تشکیلاتی برای خدمت بی منت ذینفعان اعم از بیمه شدگان و کارفرمایان و بازنشستگان و مستمری بگیران‌.

۳. اتخاذ رویکرد تحولی، انقلابی و ضد فساد در تقویت منابع انسانی، مالی و سرمایه گذاری در سازمان و واحدهای تحت پوشش در حوزه های بیمه‌ای، درمان و شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی و تمهید این ظرفیت ها برای ارتقاء خدمت مردم و بیمه شدگان.

۴. ارتباط و تعامل موثر با همه دستگاه ها و سازمان ها و نهادها، در جهت صیانت و استیفای حقوق مشمولین سازمان تامین اجتماعی و پیگیری مجدانه وصول مطالبات قانونی.

۵. تعامل و ارتباط موثر با شرکای اجتماعی در راستای اعتماد سازی و ایجاد همبستگی و تعلق خاطر به منافع مشترک ایشان با سازمان، برای تامین حقوق بیمه شدگان.

امید است با توکل به خداوند متعال، با روحیه جهادی و نصب العین قرار دادن رهنمودهای مقام معظم رهبری به ویژه انتظارات ایشان در اولین دیدار دولت سیزدهم با معظم له و در پیاده‌سازی برنامه‌های رئیس جمهور محترم و خدمت رسانی به ملت شریف ایران موفق باشید.

از خدمات برادر ارجمند جناب آقای دکتر سالاری نیز تقدیر و تشکر می کنم.

مدیر کلی ستادی وزارت رفاه سابق، مدیر کل ستادی سازمان بیمه سلامت، عضو هیات مدیره صندوق بیمه عشایر و روستائیان کشور و معاونت برنامه ریزی و اداری مالی کمیته امداد و … از جمله سوابق میرهاشم موسوی است.

پیش از این، مصطفی سالاری، مدیر عامل قبلی آن سازمان با انتشار نامه‌ای در صفحه شخصی‌اش از پایان مدیریت خود در سازمان تامین اجتماعی خبر داده بود.

مطلب مرتبط:

مدیر عامل سازمان تأمین اجتماعی تغییر کرد/ سالاری خداحافظی کرد

3 دیدگاه

  1. با سلام خدمت جناب اقای میر هاشم موسی و انتصاب شایسته شما
    لطفا از نیرو های جوان و کارآمد و متخصص خود در شعب تامین اجتماعی استفاده شود
    باتشکر

  2. جناب آقای مدیر عامل با سلام و عرض ادب من با داشتن مدرک دکترا پزشکی عمومی و پرداخت ۳۰ سال حق بیمه و پرداخت حق بیمه ۶برابری در ۵ سال آخر اکنون در سن ۶۰ سالگی بازنشسته شد ? . دو تا فرزند دارم و نحوه محاسبه حقوق را نفهمیدم شما بگویید با ۶ تومن چه کار کنم اگر من فیش حقوقی را به بورکینافاسو بنویسم به من اقامت میدهند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شناسنامه قانون در تلگرام