کتاب استخدامی اداری ها
اخبار اداری و استخدامی

بررسی اولویت‌دار لایحه رتبه‌بندی معلمان در صحن علنی

جمع‌آوری ۱۹۱ امضا برای بررسی اولویت‌دار لایحه رتبه‌بندی معلمان در صحن علنی

نایب رئیس کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری از جمع‌آوری بیش از ۱۹۱ امضا برای بررسی اولویت دار لایحه مهم رتبه‌بندی معلمان در صحن علنی مجلس خبر داد.

سیدمحمد مولوی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با استناد به تبصره (۱) ماده (۱۰۰) آیین‌نامه داخلی مجلس شورای اسلامی گفت: بر اساس این تبصره چنانچه بیش از ۵۰ نماینده درخواست تغییر دستورکار صحن علنی مجلس را داشته باشند، می‌توانند این درخواست را به هیأت رئیسه ارائه کنند. بر همین اساس در نشست علنی امروز مجلس بیش از ۱۹۱ امضا برای بررسی اولویت‌دار لایحه قانون نظام رتبه‌بندی معلمان جمع‌آوری شد.

نماینده مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی از پایان یافتن انتظار ۱۰ ساله معلمان برای بررسی لایحه رتبه بندی معلمان خبر داد و گفت: امیدواریم با ارائه این درخواست هیأت رئیسه مجلس بتوانیم فردا وارد بررسی لایحه رتبه‌بندی در صحن شویم.

وی یادآور شد: این خبر خوش در آستانه مهرماه برای معلمان می‌تواند امیدبخش باشد.

نایب رئیس کمیسیون آموزش، تحقیقات  و فناوری مجلس با اشاره به کش و قوس‌های فراوان و چالش‌های ایجاد شده در بررسی لایحه رتبه‌بندی عنوان کرد: موارد و اشکالات این طرح در نشست‌های کارشناسی کمیسیون بررسی و حل شده و بار مالی ناشی از آن نیز دیده شده است لذا امیدواریم شورای محترم نگهبان نیز این طرح را تأیید کند تا کام معلمان از این نظر شیرین شود.

منبع: خبرگزاری خانه ملت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شناسنامه قانون در تلگرام