کتاب استخدامی اداری ها
اخبار اداری و استخدامی

لایحه رتبه‌بندی معلمان با اعمال اصلاحات مد نظر صحن مجددا در سامانه بارگذاری شد

لایحه رتبه‌بندی معلمان با اعمال اصلاحات مد نظر صحن مجددا بارگذاری شد

سخنگوی کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس با اشاره به نشست فوق العاده این کمیسیون، گفت: پس از ارجاع لایحه رتبه بندی به کمیسیون آموزش، اعضا در این نشست فوق العاده اصلاحات مد نظر صحن علنی را در لایحه اعمال و آن را مجددا به صحن علنی ارائه کردند.

رضا حاجی پور در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به تصمیم صبح امروز (چهارشنبه ۲۸ مهر) صحن علنی مجلس برای ارجاع لایحه به کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس، عنوان کرد: پس از این تصمیم صحن مجلس، اعضای کمیسیون بلافاصله در نشستی فوق العاده و فوری اصلاحات مد نظر صحن را در لایحه اعمال و مجددا لایحه رتبه بندی برای طرح در صحن بارگذاری شد.

نماینده مردم آمل در مجلس شورای اسلامی افزود: بر اساس تصمیم صحن علنی مجلس مقرر شد عنوانین مورد استفاده در لایحه از «معلم پایه، معلم ارشد، معلم خبره، معلم سرآمد و استادمعلم» به «آموزشیار معلم، مربی معلم، استادیار معلم، دانشیار معلم و استاد معلم» تغییر کند. لازم به ذکر است این تغییرات در کل لایحه اعمال شد.

بیشتر ببینید: مصوبات مجلس در قانون نظام رتبه‌بندی معلمان

سخنگوی کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس یادآور شد: در حال حاضر لایحه رتبه‌بندی معلمان با اعمال اصلاحات مد نظر صحن علنی مجلس مجددا بارگذاری و به صحن علنی مجلس ارائه شد.

2 دیدگاه

  1. چون اعاده حق و حقوق ما معلمان در طول سالیان گذشته با تنگ نظری های فراوان روبرو شده و با پاس کاری های غیر لازم و غیر معقول مواجه گردیده و با این مصوبات جدید غیر روشن در هاله ای ابهام است متاسفانه تا به نتیجه رسیدن و به ثمر نشستن در معنای واقعی که به طور جامع،وافی و کامل که انتظارات به حق معلمان را برآورده نماید،فاصله طولانی دارد. و شک و تردیدها هنوز سر جای خودش باقی است.!!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شناسنامه قانون در تلگرام