کتاب استخدامی اداری ها
اخبار اداری و استخدامی

کمیته بررسی افزایش پلکانی حقوق سال ۱۴۰۱ در هیئت دولت تشکیل شد

کمیته بررسی نحوه افزایش پلکانی حقوق سال ۱۴۰۱ کارکنان تشکیل شد

شناسنامه قانون- جزئیات و بندها و تبصره‌های بودجه پیشنهادی ۱۴۰۱ با حضور رئیس جمهور و همه اعضای کابینه مورد بررسی قرار گرفت.

به گزارش شناسنامه قانون،‌ جلسات فوق‌العاده هیات دولت برای بررسی و تدوین لایحه بودجه ۱۴۰۱ کل کشور روز پنجشنبه در دو نوبت صبح و بعدازظهر تشکیل شد و در آن در خصوص افزایش حقوق کارکنان مقرر شد کمیته‌ای این موضوع را بررسی کند به گونه‌ای که افزایش حقوق به صورت پلکانی انجام شود تا کارکنانی که حقوق کمتری دریافت می‌کنند افزایش حقوق بیشتری داشته باشند.

در این جلسه همچنین در راستای مردمی کردن اقتصاد و مشارکت مردم در اداره امور مقرر شد دستگاه‌های اجرایی پروژه‌های نیمه تمام در سطح استانی و ملی را با مشارکت بخش خصوصی تکمیل کنند.

در جلسه هیات وزیران برای توسعه اینترنت همگانی و دسترسی همه آحاد مردم به اینترنت تصمیم گرفته شد تا توسعه و تکمیل زیرساخت‌های برق‌رسانی به روستاهای فاقد برق کشور با اولویت و به سرعت انجام شود.

در این جلسه همچنین با پیشنهاد وزیر جهاد کشاورزی مقرر شد برای تقویت صندوق بیمه کشاورزی، حدود ۷ هزار میلیارد تومان در سال ۱۴۰۱ به منظور جبران خسارت کشاورزان اختصاص یابد تا در صورت تایید نهایی توسط مجلس شورای اسلامی، این مبلغ در این زمینه هزینه شود.

در جلسه هیات دولت همچنین در زمینه اختلاف فدراسیون فوتبال، صدا و سیما و وزارت ورزش و جوانان در خصوص حق تبلیغات محیطی تصمیم گرفته شد کارگروهی متشکل از این سه دستگاه موضوع را بررسی و پیشنهاد مشخصی را برای تصویب به هیات دولت ارائه دهد.

هیات دولت برای ادامه بررسی تبصره‌های بودجه سال ۱۴۰۱ کل کشور و جزئیات آن فردا جمعه نیز تشکیل جلسه فوق‌العاده خواهد داد.

بیشتر ببینید:

2 دیدگاه

  1. پلکانی چیه ببخشید که من بیست وپنج سال سابقه دارم وبا آزمون جذب سیستم شدم واز اول هم مدرکم بالا بوده حقوقم هم بالاست .
    طرف با پارتی اومده با مدرک زیر دیپلم ،آزمون هم نداد رفته وسط ساعت کاری درس خونده مدرک غیر مرتبط گرفته اعمال هم شده،متاسفانه هی دنبال اینن حوق اینا رو ببرن بالا

  2. بازهم دولت داره راه را اشتباه میره ،حقوق نجومی در دستگاه‌های تابع قانون خدمات کشوری نیست متاسفانه این پلکان شما برای این دستگاههاست،برای پایان دادن به موضوع نجومی بگیران دولت فقط باید یک کار روند.. و آن این است که کلیه دستگاه‌ها و شرکت‌های دارای قانون خاص را طی مصوبه ای تابع قانون خدمات کشوری روند والسلام ..مابقی کارها سرکاری است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شناسنامه قانون در تلگرام