کتاب استخدامی اداری ها
اخبار اداری و استخدامی

بررسی حقوق‌های نجومی و استثناء برخی شرکت‌های دولتی و وزارتخانه‌ها و سازمان‌ها

حقوق‌های نجومی با حضور رییس سازمان اداری و استخدامی کشور بررسی شد

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی از بررسی موضوع حقوق‌های نجومی، عدم بهره وری و بزرگتر شدن بدنه دولت بر خلاف شش برنامه توسعه، با حضور رییس سازمان اداری و استخدامی کشور خبر داد.

به گزارش ایسنا، علی نیک زادثمرین در تشریح نشست صبح امروز (یکشنبه ۱۴ آذر ماه) تعدادی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی با رییس سازمان اداری و استخدامی کشور، گفت: اتفاقاتی در مواجه با قوانین و مقررات رخ می دهد که مرتبط با کارمندان در سطح کشور است.

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: موضوع حقوق های نجومی، استثناء برخی از شرکت های دولتی و وزارتخانه ها و سازمان ها، بزرگتر شدن بدنه دولت بر خلاف شش برنامه توسعه و عدم بهره وری در این عرصه از جمله دغدغه های نمایندگان مجلس شورای اسلامی است که با حضور لطیفی مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

وی خاطرنشان کرد: اقدامات خوبی از سوی سازمان اداری و استخدامی کشور نسبت به مسائل یاد شده صورت گرفته که امیدواریم ادامه یابد تا شاهد بروز وضعیت مطلوب استخدامی در کشور باشیم.

بیشتر ببینید: بخشنامه تخصیص و پرداخت حقوق آذرماه از طریق سامانه یکپارچه نظام اداری

2 دیدگاه

  1. حاج نیک زاد هرچه سریعتر با اضافه کردن یک متمم به قانون خدمات کشوری کلیه شرکت‌ها و سازمان‌های مستثنی شده را تابع قانون خدمات کشوری کنید تنها راه حل قطع حقوق های نجومی همین هست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شناسنامه قانون در تلگرام