کتاب استخدامی اداری ها
اخبار اداری و استخدامی

نام نویسی وام 4 میلیون تومانی برای بازنشستگان؛ از هفته دوم مهر

مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری هفته دوم مهر را آغاز ثبت نام از بازنشستگان دولت برای اعطای وام 4 میلیون تومانی اعلام کرد.

شناسنامه قانون | 1364059 681

به گزارش خبرگزاری صداوسیما؛ محمود اسلامیان در حاشیه رونمایی از تندیس بازنشسته نمونه کشوری گفت: 1200 میلیارد تومان اعتبار برای پرداخت وام به بازنشستگان پیش بینی شده است متقاضیان درخواست برای ثبت نام می‌توانند از طریق سامانه صندوق بازنشستگی کشوری اقدام کنند. 

وی با بیان اینکه هم اکنون هریک از بازنشستگان می توانند هر 5 سال یک بار از تسهیلات بانکی بهره مند شوند به افزایش چند برابری اعتبارات پیش بینی شده در این حوزه اشاره کرد و گفت: در سال های گذشته با توجه به محدودیت اعتبارات هریک از بازنشستگان فقط یک بار می توانستند وام دریافت کنند.

اسلامیان تعداد افرادی را که سال گذشته وام 3 میلیونی دریافت کرده اند 250 هزار نفر برشمرد و افزود: در این مرحله صندوق بازنشستگی کشوری به 300 هزار نفر از بازنشستگان تحت پوشش وام 4 میلیون تومانی پرداخت می کند.

وی همچنین به اجرای طرح فروش انواع محصولات ایران خودرو به بازنشستگان در قالب لیزینگ اشاره کرد و گفت: در این طرح که نخستین بار اجرایی می شود قرار است به 1000 نفر از بازنشستگان متقاضی، برای خرید خودرو تا سقف17 و نیم میلیون تومان با ده درصد بهره 36 ماهه و با 12 درصد بهره 48 ماهه تسهیلات پرداخت شود.

اسلامیان با بیان اینکه تاکنون 43 هزار نفر بازنشستگان دولت برای خرید خودرو با تسهیلات پیش بینی شده در قالب لیزینگ ثبت نام کرده اند تاکید کرد: با توجه به استقبال خود بازنشستگان تلاش خواهیم کرد در مراحل بعدی با سایر خودروسازان تفاهم نامه همکاری امضا کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شناسنامه قانون در تلگرام