کتاب استخدامی اداری ها
اخبار اداری و استخدامی

عبدالملکی وزیر کار استعفا داد

عبدالملکی وزیر کار استعفا داد

به گزارش شناسنامه قانون، حجت الله عبدالملکی، وزیر کار با ارائه نامه‌ای به حجت الاسلام و المسلمین رئیسی رئیس‌جمهور رسماً استعفای خود را اعلام کرد.

همچنین عبدالملکی در رشته توئیتی نوشت: بسمه‌تعالی حضرت آیت‌الله رئیسی رئیس محترم جمهوری اسلامی ایران با سلام و تحیات و آرزوی توفیق و عافیت؛ ضمن تشکر از حسن نظر جنابعالی به اینجانب جهت تصدی مسئولیت وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و قدردانی از اعتماد مجلس محترم شورای اسلامی، به‌منظور افزایش هماهنگی در دولت استعفای خود را از این سمت اعلام می‌نمایم. اینجانب در طول حدود ۳۰۰ روز فعالیت در این وزارتخانه، همه تلاش خود را برای خدمت صادقانه به مردم عزیز کشور به‌کار بستم و از همراهی صمیمانه همکاران این وزارتخانه در این مدت تشکر میکنم.

خود را سرباز کوچک نظام اسلامی و دولت مردمی میدانم و تا پای جان در مسیر تحقق آرمان‌های رفیع آن و تحقق اهداف گام دوم انقلاب اسلامی مجاهدانه تلاش خواهم کرد و از هیچگونه خدمتی در این عرصه فروگذار نخواهم کرد ان‌شاءالله.

با احترام حجت الله عبدالملکی

توئیت عبدالملکی

پیش از این، برخی اخبار از احتمال تغییر عبدالملکی وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی کابینه دولت سیزدهم خبر داده بودند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، برخی اخبار حاکیست که دولت بنای موافقت با این استعفا را دارد و احتمالاً آقای زاهدی وفا معاون هماهنگی و نظارت اقتصادی و زیربنایی معاون اول رئیس جمهور به عنوان سرپرست وزارت کار، تعاون و رفاه اجتماعی معرفی خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شناسنامه قانون در تلگرام