کتاب استخدامی اداری ها
اخبار اداری و استخدامی

تعیین تکلیف «عناوین مشابه» در طرح ساماندهی استخدام به جلسه بعد موکول شد

تعیین تکلیف «عناوین مشابه» در طرح ساماندهی استخدام کارکنان دولت به جلسه بعد موکول شد

عضو هیات رئیسه کمیسیون اجتماعی مجلس از بررسی دو شوری طرح ساماندهی استخدام کارکنان دولت در جلسه امروز این کمیسیون خبر داد و گفت: تصمیم گیری برای جزئیات این موضوع به جلسه بعدی کمیسیون موکول شد.

کیومرث سرمدی در گفت و گو با ایسنا، در تشریح جلسه امروز (سه شنبه) کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی بیان کرد: دستورکار جلسه امروز کمیسیون ادامه بررسی دو شوری طرح ساماندهی استخدام کارکنان دولت بود که با حضور نماینده رئیس جمهور از سوی دولت و نمایندگان سازمان امور اداری و استخدامی، دیوان محاسبات و مرکز پژوهش ها تشکیل شد.

وی افزود: در این جلسه قرار بود تبصره ها و مواد طرح ساماندهی استخدام کارکنان دولت مورد بررسی قرار گیرد که بیشتر مباحث به کلیات گذشت و تصمیم گیری روی جزئیات موضوع به جلسه بعد موکول شد.

عضو هیات رئیسه کمیسیون اجتماعی مجلس تصریح کرد: نکته ای که باید اضافه کرد این است که در این طرح به نیروهای شرکتی، طرحی و عمرانی، حجمی و سایر عناوین مشابه اشاره شده است. در موضوع «عناوین مشابه» دولت به عنوان مشاور در این جلسه حرف داشتند که این عناوین مشابه باید مشخص شود که شامل چه مواردی می شود.

سرمدی خاطرنشان کرد: تاکید ما این بود که کلیه نیروهایی که از دولت به صورت مستقیم و غیر مستقیم حقوق می گیرند را شامل شود از جمله مثلا نیروهای حق التدریس، خرید خدمات آموزش و پرورش، نهضتی ها و حتی نیروهایی که با بخش های خصوصی مثل مدارس غیرانتفاقی مرتبط هستند و اینکه مثلا نیروهایی را که در بحث کرونا با وزارت بهداشت و درمان همکاری داشتند شامل شود و این موارد مباحثی بود که در جلسه امروز کمیسیون اجتماعی مطرح شد اما اینکه جمع بندی آن به کجا برسد و این «عناوین مشابه» را کارشناسی کرد، موضوعاتی است که به جلسه بعدی موکول شد.

بحث و تبادل نظر در صفحه اینستاگرام

57 دیدگاه

 1. لطفا نیروهای شرکتهای مهندسین مشاور پروژه های عمرانی که اونام غیر مستقیم و بواسطه همین شرکتها از دولت حقوق دریافت میکنند رو دریابید. شرکتها خیلی حق اونا رو پایمال میکنن.

 2. سلام
  توروخدایه کاری برای معلمان غيرانتفاعي انجام بدید
  ۳ساله معلمم،آزمون استخدامی میادو رشته من ۱نفربیشتر نمیخاد…

 3. سلام تورا بخدا نیروهای موسسه غیرانتفاعی انجمن حمایت زندانیا زیر مجموعه سازمان زندانها.هنوزخبری نیست .ایثارگران این موسسه با بیست سال سابقه
  باکم ترین حقوق به دادشان برسید .

 4. سلام چرا کسی از نمایندگان مجلس بفکر کارمندان کم درآمد جهادکشاورزی نیست من با۳۰سال سابقه ۵۶۰۰ حقوق میگیرم بدون یک ریال وام با ۵سرعایله گناه ما گردن کیست عدالت کجای

 5. سلام،توروخدایه کاری برای معلمان غيرانتفاعي انجام بدید۴ساله معلمم،آزمون استخدامی میادورشته من ۱نفربیشتر نمیخاد…

 6. سلام ,خواهشا بفکر معلمان خرید خدمات اموزش و پروش باشید بخدا این قشر مظلوم باوحقوق ناچیز و بیمه ناقص واقعا زندگی اسفناکـــ شده

 7. سلام ی سوال داشتم آیا نیروهای خدماتی شهرداری توی بحث کرونا و جمع آوری زباله کرونایی ها هیچ دخالتی نداشتند ،واقعا برا مسعولین تصمیم گیر متاسفم

 8. با سلام
  تکلیف ناظرین سازمان چای کشور با بیش از ۱۴ سال سابقه کاری فصلی در این طرح دیده شده؟
  چرا صدای ما در حتی در استان خودمون گیلان شنیده نمیشه؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شناسنامه قانون در تلگرام