کتاب استخدامی اداری ها
اخبار اداری و استخدامی

تعیین تکلیف «عناوین مشابه» در طرح ساماندهی استخدام به جلسه بعد موکول شد

تعیین تکلیف «عناوین مشابه» در طرح ساماندهی استخدام کارکنان دولت به جلسه بعد موکول شد

عضو هیات رئیسه کمیسیون اجتماعی مجلس از بررسی دو شوری طرح ساماندهی استخدام کارکنان دولت در جلسه امروز این کمیسیون خبر داد و گفت: تصمیم گیری برای جزئیات این موضوع به جلسه بعدی کمیسیون موکول شد.

کیومرث سرمدی در گفت و گو با ایسنا، در تشریح جلسه امروز (سه شنبه) کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی بیان کرد: دستورکار جلسه امروز کمیسیون ادامه بررسی دو شوری طرح ساماندهی استخدام کارکنان دولت بود که با حضور نماینده رئیس جمهور از سوی دولت و نمایندگان سازمان امور اداری و استخدامی، دیوان محاسبات و مرکز پژوهش ها تشکیل شد.

وی افزود: در این جلسه قرار بود تبصره ها و مواد طرح ساماندهی استخدام کارکنان دولت مورد بررسی قرار گیرد که بیشتر مباحث به کلیات گذشت و تصمیم گیری روی جزئیات موضوع به جلسه بعد موکول شد.

عضو هیات رئیسه کمیسیون اجتماعی مجلس تصریح کرد: نکته ای که باید اضافه کرد این است که در این طرح به نیروهای شرکتی، طرحی و عمرانی، حجمی و سایر عناوین مشابه اشاره شده است. در موضوع «عناوین مشابه» دولت به عنوان مشاور در این جلسه حرف داشتند که این عناوین مشابه باید مشخص شود که شامل چه مواردی می شود.

سرمدی خاطرنشان کرد: تاکید ما این بود که کلیه نیروهایی که از دولت به صورت مستقیم و غیر مستقیم حقوق می گیرند را شامل شود از جمله مثلا نیروهای حق التدریس، خرید خدمات آموزش و پرورش، نهضتی ها و حتی نیروهایی که با بخش های خصوصی مثل مدارس غیرانتفاقی مرتبط هستند و اینکه مثلا نیروهایی را که در بحث کرونا با وزارت بهداشت و درمان همکاری داشتند شامل شود و این موارد مباحثی بود که در جلسه امروز کمیسیون اجتماعی مطرح شد اما اینکه جمع بندی آن به کجا برسد و این «عناوین مشابه» را کارشناسی کرد، موضوعاتی است که به جلسه بعدی موکول شد.

بحث و تبادل نظر در صفحه اینستاگرام

57 دیدگاه

 1. سلام
  امیدوارم که موضوع استخدامی تحت عنوان ،عناوین مشابه بصورت کامل و واضح بیان شود تا اینکه بعد از ۸ سال حق التدریس بودن در دانشگاه تعیین تکلیف بشیم

 2. سلام
  چند سالی است منتظر این هستیم که عدالت برگزار شود ولی متاسفانه عدالتی درکار نیست 25 سال است مشغول کار هستیم بخشنامه برای 6 ماه جبهه رسمی می شود فرقی نمی کند چند سال سابقه دارد چه مدرکی دارد ولی ما همچنان چشم دوخته ایم که کسی بیاید و عادلانه در مورد ما قضاوت کند شرکتی هم رسمی شد و ما همچنان مانده ایم انشالله این طرح که به کمیسیون اجتماعی مجلس رسیده جواب دهد.
  توکل برخدا یا علی

 3. با سلام و احترام
  در خصوص طرح ساماندهی کارکنان دولت، بنده بصورت خرید خدمات مشاوره با جهادکشاورزی همکاری میکنم. با مدرک دکتری و ۱۰ سال سابقه مرتبط و رزومه کاری، لطفاً در این طرح نیز همان برخوردی که با نیروهای حجمی و شرکتی دارید با ما نیز داشته باشید. توقع تبدیل وضعیت داریم. حتی در طرح تبدیل وضعیت ایثارگران نیز ما را تبدیل وضعیت نکردند. لطفاً مشخص کنید اگر ما نیروی انسانی نیستیم پس چی هستیم که ما را در هیچ بخشنامه ای نمی آورند؟ چگونه مشاوری هستیم که تمام کارهای صغیر و کبیر اداره را به ما محول میکنند؟ با تشکر از حسن توجه شما

 4. سلام چرا همش میگید معلمان و آموزشی ها و… چرا یک بار نشد کنتور نویسان بدبختی که همش در سختی های بد آب و هوا دارن برای شما درامد زایی میکنند نام ببرید؟مشکل بیرون از اداره کار کردن همینه که دیده نمیشی و هیچ چیزی بهت تعلق نمیگیره حتی جرائم سنگین هم شامل حقوق بخور نمیر میشه آخرشم با یه لگد بعداز 5 سال فرسودگی کمر و زانوو چشم و ریزش موی سر و تحمل گرما و سرمای شدید و آلودگی هوا و عفونت شدید ریه و…… میگن دیگه شمارو نمیخاییم فلان فامیلشون میاد بجای ما کار میکنه واقعا جای تاسف داره برای این عدالت علی که ازش دَم میزنید.

 5. بفکر ناظرین سازمان چای کشور هم باشید با سابقه بالای ده سال ومدرک کارشناسی وبالاتربا کمترین حقوق به صورت شیش ماه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شناسنامه قانون در تلگرام