کتاب استخدامی اداری ها
اخبار اداری و استخدامی

ترمیم حقوق کارمندان و بازنشستگان کشوری و لشکری با حدود ۵۵ هزار میلیارد تومان منابع

ترمیم حقوق کارمندان و بازنشستگان کشوری و لشکری قدرت خرید مردم را افزایش می‌دهد

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: هرچند نمی‌توان ادعا کرد که افزایشی که در اثر این ترمیم حقوق رخ می‌دهد، می‌تواند تمامی مشکلات مردم را در حوزه اقتصاد رفع کند اما می‌تواند بخشی از این مشکلات را حل کند زیرا قدرت خرید مردم را تا حدودی افزایش می‌دهد.

سیدمحمدرضا میرتاج الدینی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به موافقت مجلس با کلیات ترمیم حقوق کارمندان و بازنشستگان کشوری و لشکری، گفت: اقدام دولت برای ارائه لایحه ترمیم حقوق کارکنان و بازنشستگان، تصمیمی به‌جا و مناسب و در شرایط کنونی اقتصاد لازم بود، مجلس نیز از این لایحه استقبال و در مرحله نخست با دوفوریت بررسی لایحه مذکور موافقت کرد و در گام بعدی کلیات آن را به تصویب رساند.

نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی افزود: پس از تصویب کلیات، در جلسات متعدد کمیسیون برنامه و بودجه مجلس به جزئیات این لایحه رسیدگی شد و پس از بررسی بسیار، گزارش برای صحن علنی مجلس ارجاع شد.

مستندات تصویب تا کنون:

ترمیم حقوق کارمندان و بازنشستگان با حدود ۵۵ هزار میلیارد تومان منابع

وی با بیان اینکه دولت برای اجرای این لایحه حدود ۵۵ هزار میلیارد تومان منابع تامین کرده که رقم کمی نیست، اضافه کرد: هرچند نمی‌توان ادعا کرد که افزایشی که در اثر این ترمیم حقوق رخ می‌دهد، می‌تواند تمامی مشکلات مردم را در حوزه اقتصاد رفع کند اما می‌تواند بخشی از این مشکلات را حل کند زیرا قدرت خرید مردم را تا حدودی افزایش می‌دهد.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم تصریح کرد: علاوه بر اینکه براساس این ترمیم، حقوق بازنشستگان لشکری و کشوری به جز حق عائله‌مندی و اولاد افزایش می‌یابد، همچنین کمیسیون برنامه و بودجه مجلس مصوب کرد که به این عدد ۵ درصد نیز افزوده شود که کمک معیشتی مناسبی است.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس ادامه داد: نکته مهم در این زمینه این است که هرچه اکنون تحت عنوان ترمیم حقوق کارمندان و بازنشستگان به حقوق‌ها افزوده شود، پایه است و افزایش حقوق سال بعد به این عدد افزوده می‌شود.

صفحه شناسنامه قانون در پیام‌رسان‌های داخلی

?روبیکا
https://rubika.ir/shenasname
?ایتا
eitaa.com/Shenasname
?بله
https://ble.ir/Shenasname
?سروش
splus.ir/Shenasname

2 دیدگاه

 1. ازاینور۱میلیون به حقوقها اضافه میکنن وازاونور برای کف حقوقهاییکه زیر۵۶۰۰بودن وتفاوت تطبیق برقرارشده بود بااین افزایش ۱میلیون تومانی همه اون تفاوت تطبیقهارویکجاازحلقوم کارمندامیکشن بیرون
  آیااین انصافه؟
  همین بلارومهرماه که فوق العاده نگهداشت برای کارمندای دادگستری برقرارکردن سرمابدبختها درآوردن و۶ماه تفاوت تطبیق بکجاازحقوق ماکسرکردن
  الان دارن سرکلیه کارمنداپیاده میکنن
  یعنی اوناییکه توی افزایش حقوق۱۴۰۱ کف حقوقشون روباتفاوت تطبیق بالاآوردن
  این دیگه توبوغ وکرناکردن داره؟!

 2. البته در مورد کمیته رقم پنج نفره ها را اشتباه گفتن و شما نوشتید!! تو سایت کمیته هست تو سایت شفافیت بهزیستی هم هست الان پنج نفره کمیته 1320000 میگیره که با شی درصد میشه 1700 حدودا لطفا همینطور چرتی و کیلیویی امار سازی دروغ نکنید تشکر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شناسنامه قانون در تلگرام