کتاب استخدامی اداری ها
اخبار اداری و استخدامی

برگزاری نشست با دولت در خصوص جزئیات طرح ساماندهی کارکنان دولت/ احتمال طرح در صحن علنی در ۶ آذرماه

برگزاری نشست با دولت در خصوص جزئیات طرح ساماندهی کارکنان دولت/ احتمال طرح در صحن علنی در ۶ آذرماه

نائب رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: احتمالاً در هفته بعد از تعطیلات مجلس یعنی در نشست علنی ۶ آذر ماه جزئیات طرح ساماندهی کارکنان دولت در صحن علنی مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

به گزارش شناسنامه قانون به نقل از تسنیم، ولی اسماعیلی نائب رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی، با اشاره به آخرین وضعیت طرح ساماندهی کارکنان دولت، گفت: بنا بر هماهنگی که کمیسیون اجتماعی با رئیس مجلس داشت، مقرر شد تا در هفته جاری نشستی با مسئولان دولت داشته باشیم تا برخی اختلاف نظرات به ویژه در حوزه بار مالی این طرح مورد بررسی قرار گیرد.

وی افزود: با توجه به اینکه کلیات طرح ساماندهی پیش از این به تصویب نمایندگان رسیده، احتمالاً در هفته بعد از تعطیلات مجلس یعنی در نشست علنی ۶ آذر ماه جزئیات این طرح در صحن علنی مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

نائب رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: از آنجا که کلیت طرح ساماندهی کارکنان دولت با بالای ۲۰۰ رای به تصویب نمایندگان رسید، پیش بینی این است که جزئیات نیز با رای قاطع مجلس به تصویب برسد.

اسماعیلی درباره احتمال مخالفت شورای نگهبان با برخی بندهای طرح مذکور گفت: نهایت تلاش ما در کمیسیون اجتماعی این است که در رابطه با بار مالی طرح با دولت به توافق برسیم تا در مرحله بررسی طرح در شورای نگهبان با مشکل اصل ۷۵ مواجه نشویم.

به گزارش تسنیم، در صورت به نتیجه رسیدن جزئیات طرح ساماندهی کارکنان دولت گروه‌های متنوعی از شاغلان در دستگاه‌های دولتی می‌توانند از این قانون برای تبدیل وضعیت استخدامی خود استفاده کنند، که از این بین می‌توان به پرستارانی اشاره کرد که در جریان همه گیری بیماری کرونا به صورت پیمانی در مراکز بیمارستانی دولتی مشغول به کار شدند.

شناسنامه قانون در پیام‌رسان‌های داخلی

?روبیکا
https://rubika.ir/shenasname
?ایتا
eitaa.com/Shenasname
?بله
https://ble.ir/Shenasname
?سروش
splus.ir/Shenasname

7 دیدگاه

 1. باعرض سلام
  واقعا یه فکری بکنید
  الان کار به جایی رسیده که از نیروی شرکتی مثلا تاسیساتی می‌خوان که شبها برن واز ساختمان ادارات حفاظت فیزیکی کنن
  ولی بعد اگر پاداش وتقدیری باشه بین خودشون تقسیم می‌کنند
  جالب هست که خیلی نیروهای شرکتی خدمات رو دخالت نمیدن چون اکثرا فکو فامیلن.

 2. مگه کمیسیون مربوطه که آقای اسماعیلی هم بودن بار مالی رو بررسی نکردن و نتیجه شد که به هیچ عنون طرح ساماندهی کارکنان دولت بار مالی ندارد

 3. وای خسته شدیم از بسکه امروز فردا کردید حتما بعد تعطیلات مجلس هم میخوره به زمان بررسی بودجه سال آینده که اونم طبق گفته شما هیچ کاری مهم تر از اون نیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شناسنامه قانون در تلگرام