آزمون تعیین صلاحیت
اخبار اداری و استخدامی

فرهاد دژپسند و محمد شریعتمداری گزینه‌های پیشنهادی تصدی دو وزارتخانه کار و اقتصاد

فرهاد دژپسند و محمد شریعتمداری گزینه‌های پیشنهادی تصدی دو وزارتخانه کار و اقتصاد

دبیرکل حزب اسلامی کار در گفت‌وگو با تسنیم،‌ از مشخص شدن گزینه‌های پیشنهادی تصدی دو وزارتخانه کار و اقتصاد از سوی دولت خبر داد.

شناسنامه قانون | 1397071414354831115585714

حسین کمالی دبیرکل حزب اسلامی کار در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری تسنیم، با اشاره به گزینه‌های تصدی وزارتخانه‌های کار و اقتصاد و دارایی گفت: براساس اخباری که بنده از هیئت دولت گرفته‌ام، آقای “محمد شریعتمداری” از سوی رئیس‌جمهور به عنوان گزینه پیشنهادی وزارت کار و امور اجتماعی و آقای “فرهاد دژپسند” به عنوان گزینه پیشنهادی برای وزارت اقتصاد و دارایی انتخاب شدند.

وی افزود: بنا به اطلاعاتی که به بنده داده شد، مقرر شده تا ظرف امروز و فردا اسامی آقایان شریعتمداری و دژپسند برای دو وزارتخانه کار و اقتصاد  به مجلس ارائه شود. 

به گزارش تسنیم، محمد شریعتمداری که هم اکنون تصدی وزارت صنعت و معدن و تجارت را برعهده دارد، در ماه‌های اخیر به دلیل افزایش قیمت بسیاری از کالاها  و همچنین نابسامانی در بازار خودرو از سوی نمایندگان مجلس تحت فشار بوده است. این فشارها تا جایی پیش رفت که حتی زمزمه استیضاح او نیز تا هفته گذشته شنیده می‌شد. 

 فرهاد دژپسند که هم اکنون دبیر ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی است، سابقه  معاونت هماهنگی محمدباقر نوبخت به عنوان رئیس سازمان برنامه و بودجه و معاونت برنامه‌ریزی اقتصادی وزارت بازرگانی در دولت هشتم را در کارنامه خود دارد.

 

مطلب مرتبط:

دو انتصاب در سازمان برنامه و بودجه کشور: پورمحمدی، معاون اقتصادی هماهنگی برنامه و بودجه/ فرهاد دژپسند، مدیر مرکز آموزش و پژوهش‌های توسعه و آینده‌نگری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شناسنامه قانون در تلگرام