کتاب استخدامی اداری ها
اخبار اداری و استخدامی

ابهامات طرح ساماندهی کارکنان دولت در نشست امروز کمیسیون اجتماعی رفع شد

ابهامات طرح ساماندهی کارکنان دولت در نشست امروز کمیسیون اجتماعی رفع شد

شناسنامه قانون- سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس، با بیان اینکه در نشست این کمیسیون ایرادات طرح ساماندهی کارکنان دولت رفع شده است از بررسی تبصره‌های مربوط به کمیسیون اجتماعی در قانون بودجه ۱۴۰۱خبر داد.

حسن لطفی در گفت‌ وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در تشریح دستورکار امروز (شنبه ۸ بهمن ماه) کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی، گفت: در این نشست تبصره‌های مربوط به کمیسیون اجتماعی در لایحه بودجه ۱۴۰۱ مورد بررسی قرار گرفت.

نماینده مردم رزن و درگزین در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: در این نشست ابهامات وارد شده به طرح ساماندهی کارکنان دولت که هیات رییسه مجلس بر اساس ماده ۱۵۳ آیین نامه داخلی مجلس شورای اسلامی وارد دانسته بود به طور کامل رفع شد.

سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی، با اشاره به مهمانان حاضر در این نشست، یادآور شد: در این نشست مسئولانی از سازمان تامین اجتماعی، کمیته امداد امام خمینی(ره)، سازمان برنامه و بودجه، نیروهای مسلح و نماینده مرکز پژوهش‌های مجلس حضور داشتند.

شناسنامه قانون در پیام‌رسان‌های داخلی

روبیکا
https://rubika.ir/shenasname
ایتا
eitaa.com/Shenasname
بله
https://ble.ir/Shenasname
سروش
splus.ir/Shenasname

13 دیدگاه

  1. ان شاءالله که هر کس با طرح ساماندهی نیروی های شرکتی مخالفت میکند ،خدا مرگش بدهد ، ان شاءالله که کسی را که عده ای را با کمتر از یک سال تبدیل وضعیت کرد ،مرگ بدهد، ان شاءالله کسی را که دو پای خود را محکم رو حق نیروهای شرکتی با سابقه های بالا کوبید ،خدا مرگ بدهد،آمین یا رب العالمین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شناسنامه قانون در تلگرام