کتاب استخدامی اداری ها
اخبار اداری و استخدامی

سناریوهای افزایش حقوق ۱۴۰۲ کارمندان در کمیسیون تلفیق

کمیسیون تلفیق فردا درباره میزان افزایش حقوق کارمندان تصمیم می‌گیرد/ سناریوهای افزایش حقوق ۱۴۰۲ کارمندان در کمیسیون تلفیق

شناسنامه قانون- سخنگوی کمیسیون تلفیق لایحه بودجه ۱۴۰۲ از تعیین تکلیف میزان افزایش حقوق کارمندان دولت در سال آینده در جلسه نوبت صبح فردا این کمیسیون خبر داد.

رحیم زارع در توضیح مصوبات نوبت عصر امروزکمیسیون تلفیق لایحه بودجه ۱۴۰۲ گفت: تبصره ۱۲ لایحه بودجه مربوط به حقوق و دستمزد و معافیت های مالیاتی و به طور کلی دغدغه‌های کارمندان است؛ قرار شد کمیسیون در نشست صبح فردا در این باره تصمیم‌گیری کند.

به گزارش تسنیم، وی درباره پیشنهادهای نمایندگان در موضوع حقوق و دستمزد کارمندان در سال آینده گفت: برخی از نمایندگان پیشنهاد افزایش ۳۰ درصدی حقوق برای همه کارمندان در هر پایه ای را در سال آینده مطرح می کنند؛ برخی هم پیشنهاد افزایش ۳۱ درصدی و برخی دیگر پیشنهاد افزایش حقوق به صورت پلکانی را بیان می کنند که برای مبالغ بالا درصد کمتری افزایش لحاظ شود و برای مبالغ پایین مثلاً زیر ۱۵ میلیون تومان افزایش ۲۰ درصد اعمال شود و سقف افزایش هم همان ۳۱ درصد باشد؛ در نهایت کمیسیون فردا در مورد حقوق و دستمزد تصمیم گیری خواهد کرد.

شناسنامه قانون در پیام‌رسان‌های داخلی

61 دیدگاه

  1. جناب آقای زارع لطفا تکلیف همسان‌سازی بازنشستگان را هم مشخص کنید رتبه‌بندی و همسان‌سازی بازنشستگان مکمل یکدیگر ندارند چرا یکی اجرا ولی دیگری اجرا نمی شود لطفا اقدامی کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شناسنامه قانون در تلگرام