کتاب استخدامی اداری ها
اخبار اداری و استخدامی

افزایش فوق العاده ویژه وزارت راه و شهرسازی و دستگاه‌های تابعه در شورای حقوق و دستمزد تصویب شد

افزایش فوق العاده ویژه وزارت راه و شهرسازی در شورای حقوق و دستمزد تصویب شد

شناسنامه قانون- معاون توسعه مدیریت و منابع وزیر راه و شهرسازی اعلام کرد: افزایش فوق العاده ویژه وزارت راه و شهرسازی موضوع بند ۱۰ ماده ۶۸ قانون مدیریت خدمات کشوری برای کل کارکنان این وزارت و دستگاه‌های تابعه به تفکیک مشاغل اختصاصی و عمومی در شورای حقوق و دستمزد به تصویب رسید.

به گزارش شناسنامه قانون به نقل از پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، ایمان اسلامیان در نشست تصویری با مدیران کل راه و شهرسازی با اشاره به دغدغه وزیر راه و شهرسازی مبنی بر رفع مشکل معیشتی کارکنان در واحدهای استانی به عنوان نقطه نهایی خدمت رسانی به مردم عزیز کشورمان از تصویب افزایش فوق العاده ویژه کارکنان در شورای حقوق و دستمزد خبر داد.

در این جلسه موضوعاتی چون کمبود نیروی انسانی متخصص، جذب درآمدهای اختصاصی، نبود نظام جبران خدمت به کارکنان، حقوق و مزایای پایین کارکنان، تبدیل وضعیت ایثارگران و نیروهای شرکتی، اصلاح چارت سازمانی ادارات کل راه و شهرسازی بویژه در شهرستانها، درخواست بیمه مسولیت مدیران و ..‌ که دغدغه مدیران کل استانی بود مطرح شد.

اسلامیان با اشاره به پیگیری های وزیر راه و شهرسازی نویدهای خوشی را در خصوص اصلاح نظام جبران خدمت، تصویب فوق العاده ویژه کارکنان، جذب نیروهای متخصص و نخبگان، ردیف های جدید استخدامی با توزیع استانی و… با هدف ایجاد وزارتخانه ای پویاتر و با انگیزه تر بمنظور ارائه خدمات مطلوب تر به هم‌میهنان عزیزمان عنوان کرد.

در ادامه این جلسه رئیس مرکز نوسازی و منابع انسانی به استقرار نظام ارزیابی عملکرد استانی، نظام شایسته گزینی، استقرار سامانه جامع مدیریت منابع انسانی با زیرسیستم های کارکنان، تشکیلات، ارزیابی عملکرد… را با رویکرد بهینه سازی منابع انسانی را که در دستور کار این مرکز است، برشمرد.

در پایان صمدی ذیحساب و مدیرکل امور مالی وزارت راه و شهر سازی موارد مرتبط با ابلاغ اعتبار ها، رعایت ضوابط بودجه ای، تدقیق قوانین و مقرارت در پرداخت ها و تعامل ذیحسابان و عاملین ذیحسابی ها در استان ها با ستاد و … را تشریح کرد.

شناسنامه قانون در پیام‌رسان‌های داخلی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شناسنامه قانون در تلگرام