کتاب استخدامی اداری ها
اخبار اداری و استخدامی

اطلاعیه سازمان اداری و استخدامی کشور در خصوص ساعت کاری کارمندان

اطلاعیه سازمان اداری و استخدامی کشور در خصوص ساعت کاری کارمندان

شناسنامه قانون- ساعت کاری دستگاه‌های اجرایی، بانک‌ها، شهرداری‌ها و سایر نهادهای عمومی، بدون استثنا از نیمه خرداد تا نیمه شهریور، ساعت ۶ صبح آغاز می‌شود و قاعده شناوری ساعت شروع به کار در شهر تهران نیز لغو شد.

اطلاعیه ساعت کاری کارمندان

به گزارش شناسنامه قانون به نقل از روابط عمومی سازمان اداری و استخدامی کشور، با توجه به تصویب‌نامه هیئت وزیران در خصوص تغییر ساعت کاری در اوقات پر مصرف انرژی و ضرورت مشارکت همگانی ساعت آغاز به کار بدون استثنا از نیمه خرداد تا نیمه شهریور ساعت ۶ است.

دستگاه‌های اجرایی، بانک‌ها، شهرداری‌ها و سایر نهادهای عمومی ملزم به رعایت میزان ۴۴ ساعت کار در هفته مطابق با ماده ۸۷ قانون مدیریت خدمات کشوری هستند.

همچنین به اطلاع می‌رساند با هدف تسهیل رفت‌وآمد شهروندان، ارائه خدمات ناوگان حمل‌ونقل شهری و بین‌شهری از طریق قطار شهری، اتوبوس، تاکسی و همچنین قطارهای حومه‌ای، متناسب با این تغییر، هماهنگ خواهد شد.

در این بازه زمانی ساعت آغاز به کار واحدهای ستادی (دستگاه‌های اجرایی- ملی)، مستقر در شهر تهران شناور نبوده و هماهنگ با تمامی دستگاه‌ها ۶ صبح است.

شناسنامه قانون در پیام‌رسان‌های داخلی

50 دیدگاه

  1. نکته قابل توجه آنجاست که دوستان و بزرگان نطق فرموده…از بهروری ساعت اداری صحبت میکنند…شما لطف نموده زودتر از رختخواب دل کنده و به دنبال کارهای اداری خود بروید…یه مملکت نمیتواند معطل شما بماند تا ساعت 9تشریف ببرید اداره مربوطه و کار خود را انجام دهید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شناسنامه قانون در تلگرام