اخبار اداری و استخدامی

اعلام ساعت کار مترو و اتوبوس در تهران از ۱۶ خرداد با تغییر ساعت ادارات

اعلام ساعت کار مترو و اتوبوس در تهران از ۱۶ خرداد همزمان با تغییر ساعت کار ادارات

شناسنامه قانون- سرویس‌دهی در خطوط متروی تهران و حومه از ۱۶ خرداد تا ۱۵ شهریور در روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۴ و ۳۰ دقیقه بامداد آغاز خواهد شد و ساعت پایان فعالیت مترو نیز کمافی‌السابق ۱۰ شب خواهد بود.

مدیر روابط عمومی و امور بین‌الملل معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران گفت: زمان فعالیت ناوگان حمل و نقل عمومی همزمان با تغییر ساعات کار ادارات افزایش می‌یابد.

سیما بدرقه از آمادگی معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران برای خدمات‌رسانی ناوگان حمل و عمومی همزمان با تغییر ساعات کار ادارات از نیمه دوم خرداد خبر داد و گفت: در اجرای مصوبه دولت به منظور صرفه‌جویی در مصرف برق در فصل گرما و شروع به کار ادارات از ۶ صبح؛ زمان خدمات‌دهی ناوگان حمل و نقل عمومی برای رفاه حال شهروندان، افزایش یافت.

ساعت کار مترو و اتوبوس در تهران

مدیر روابط عمومی و امور بین‌الملل معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران با اعلام این خبر افزود: به همین منظور، سرویس‌دهی در خطوط متروی تهران و حومه نیز از ۱۶ خرداد تا ۱۵ شهریور در روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۴ و ۳۰ دقیقه بامداد آغاز خواهد شد و ساعت پایان فعالیت مترو نیز کمافی‌السابق ۱۰ شب خواهد بود.

بدرقه تأکید کرد: همچنین، فعالیت خطوط متروی تهران از نیمه خرداد تا نیمه شهریور، در روزهای پنج‌شنبه از ساعت ۵ و نیم صبح و در روزهای جمعه و تعطیلات رسمی از ساعت ۶ صبح آغاز خواهد شد.

مدیر روابط عمومی و امور بین‌الملل معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران در پایان خاطرنشان کرد: خطوط اتوبوسرانی نیز از ساعت ۵ و ۳۰ دقیقه صبح کار خود را آغاز خواهند کرد و خطوط بی آر تی نیز همچون گذشته، ۲۴ ساعته بوده و اتوبوس‌های این خطوط به صورت شبانه‌روزی مشغول خدمات‌رسانی به مردم خواهند بود.

شناسنامه قانون در پیام‌رسان‌های داخلی

دوره فشرده قانون کار
دوره طبقه بندی مشاغل

9 دیدگاه

  1. چنپ سال پیش هم همینکارو کردید. ساعت اداری رو اوردید شیش صبح، نتیجه؟ هشت، نه می اومدن اما دو ظهر میرفتن. این ک میگم مال اداره شهرداری هست. ببین ادارات خصوصی تر چ وضعیه. به رییس همون اداره گفتم چرا گفت کی حال داره بابا.

  2. ساعت شروع کار ۶ صبحه .. بعد اتوبوس ساعت ۵:۳۰ شروع به کار میکنه … من چجوری نیم ساعته برسم آخه؟😂😂

  3. وا… اینقدر اتوبوس ها کم شده در ساعتهای عادی همه خطوط کمبود اتوبوس دارند وای به ساعت ۴ و ۵ صبح،ضمنا اکثر خطوط بخش خصوصی است بعیده اون موقع صبح شروع به کار کنند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *