کتاب استخدامی اداری ها
اخبار اداری و استخدامی

موافقت کمیسیون اجتماعی مجلس با تغییرات حقوق کارکنان دیوان محاسبات

رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی، از ادامه بررسی ساماندهی حقوق کارکنان و مدیران دیوان محاسبات اداری مجلس و رسیدگی به درخواست تعدادی از نمایندگان برای اجرای طرح تحقیق و تفحص از سازمان تامین اجتماعی در نشست امروز این کمیسیون خبر داد.

شناسنامه قانون | y

سلمان خدادادی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در تشریح دستورکار نشست امروز (دوشنبه 16 اردیبهشت ماه) کمیسیون متبوعش، گفت: در این نشست ساماندهی حقوق کارکنان و مدیران دیوان محاسبات اداری مجلس مورد بررسی قرار گرفت، چرا که بر اساس آئین‌نامه داخلی مجلس باید هر نوع اعمال تغییرات در حقوق دیوان محاسبات طبق مصوبه کمیسیون اجتماعی صورت بگیرد.

نماینده مردم ملکان در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: اعضای این کمیسیون با اعمال تغییرات در حقوق کارکنان دیوان محاسبات در چارچوب اعتبارات آن موافقت کردند که در جهت ارتقاء مدیریت و ایجاد انگیزه در بین کارکنان در حد سقف اعتباراتی که دارد، انجام شود.

این نماینده مردم در مجلس دهم، تصریح کرد: بررسی درخواست تعدادی از نمایندگان برای انجام تحقیق و تفحص از سازمان تامین اجتماعی از دیگر موضوعاتی بود که در این نشست مورد بررسی قرار گرفت که ضمن ارائه دلایل انجام آن از سوی نمایندگان درخواست کننده، مسئولان این سازمان نیز توضیحاتی را در این رابطه ارائه دادند و در نهایت رای‌گیری در این خصوص نیز به نشست آینده کمیسیون موکول شد.

رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی، با اشاره به مهمانان حاضر در این نشست، یادآور شد: مسئولان دیوان محاسبات، معاونت اجرایی مجلس، رئیس سازمان تامین اجتماعی و معاونانش، مدیرعامل شستا و نمایندگان درخواست‌کننده طرح تحقیق و تفحص از سازمان تامین اجتماعی در این نشست حضور داشتند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شناسنامه قانون در تلگرام