کتاب استخدامی اداری ها
حق بیمه و بازنشستگی

مصوبه پرداخت مبلغ علی الحساب متناسب سازی حقوق بازنشستگان لشکری و کشوری

مصوبه پرداخت مبلغ علی الحساب متناسب سازی حقوق بازنشستگان لشکری و کشوری (تصویب‌نامه شماره ۵۶۳۰۶/ت۶۲۷۷۰هـ مورخ ۱۴۰۳/۰۴/۰۴ هیئت وزیران)

وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی- سازمان برنامه و بودجه کشور

هیدت وزیران در جلسه ۱۴۰۳/۴/۳ به پیشنهاد مشترک وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و سازمان برنامه و بودجه کشور و به استناد اصل یکصد و سی و هشتم قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران و بند (ر) تبصره (۶) و بند (د) تبصره (۱۵) قانون بودجه سال ۱۴۰۳ کل کشور تصویب کرد:

پرداخت مبلغ علی الحساب متناسب سازی حقوق بازنشستگان لشکری و کشوری

۱- با توجه به لازم‌الاجرا بودن قانون بودجه سال ۱۴۰۳ کل کشور و تا زمان ابلاغ آیین‌نامه متناسب‌سازی حقوق بازنشستگان و جداول مربوط به هر یک از گروه‌های بازنشستگان براساس قانون برنامه هفتم پیشرفت، ماهانه مبلغ ده میلیون ۱۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال به هر یک از بازنشستگان به صورت علی‌الحساب از ابتدای سال ۱۴۰۳ توسط صندوق بازنشستگی ذی‌ربط پرداخت می‌شود.

۲- بار مالی مربوط به بازنشستگان کشوری، لشکری و صندوق بازنشستگی فولاد از محل بند (ر) تبصره (۶) قانون بودجه سال ۱۴۰۳ کل کشور و بار مالی مربوط به بازنشستگان تامین اجتماعی از محل بند (د) تبصره (۱۵) قانون یاد شده تامین و پرداخت می‌شود.

۳- سازمان برنامه و بودجه کشور مکلف است نسبت به ابلاغ و تخصیص اعتبار از محل منابع یادشده برای ماه‌های فروردین، اردیبهشت و خرداد ماه اقدام و هریک از صندوق‌ها نیز موظفند فوراً نسبت به پرداخت مبلغ علی الحساب سه ماهه یاد شده اقدام نمایند.

محمد  مخبر- معاون اول رئیس جمهور

مصوبه پرداخت مبلغ علی الحساب متناسب سازی حقوق بازنشستگان لشکری و کشوری
مصوبه پرداخت مبلغ علی الحساب متناسب سازی حقوق بازنشستگان لشکری و کشوری
شناسنامه قانون در پیام‌رسان‌های داخلی

2 دیدگاه

  1. خداوندا مپسند کریمان خوار شوند گدایان کیسه بدست بخشنده بازار شوند،،،،،،، وای به روزی گدا معتبر شود از خدا بی خبر شود، شکرت خدا نمردیم تا خوار شدیم،،، تا کمتر یوم حساب جوابگوی دادار شدیم

  2. کدام بازنشستگان ، اونی که ۴ ماه پیش با حقوق ۳۰ میلیون بازنشست شده ۱ میلیون میگیره اونی هم که حقوقش ۱۵ میلیون است هم ۱ میلیون.
    معلوم است که همسان‌سازی هم یعنی هیچ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شناسنامه قانون در تلگرام