آزمون تعیین صلاحیت
مقررات شهرداری‌ها و دهیاری‌ها

تأثیر ترمیم حقوق در سایر اقلام حقوقی در شهرداری تهران نیز اجرایی شد

تأثیر ترمیم حقوق در سایر اقلام حقوقی در شهرداری تهران نیز اجرایی شد

شناسنامه قانون- صدور احکام تأثیر ترمیم حقوق در سایر اقلام حقوقی در شهرداری تهران پس از شب‌های قدر انجام خواهد شد.

به گزارش شناسنامه قانون، مجید باقری معاون برنامه‌ریزی، توسعه سرمایه انسانی و امور شورای شهرداری تهران با اشاره به این‌که ما در شهرداری تهران یک خانواده بزرگ هستیم اما تنوع روابط استخدامی و نظام‌های جبران خدمت، سبب بروز شکاف‌های جدی در مدل‌های پرداخت حقوق بین همکاران رسمی و قراردادی شده است، گفت: سال گذشته، مکاتبات و پیگیری‌های متعددی توسط دکتر زاکانی شهردار محترم تهران از مراجع مرتبط از جمله سازمان اداری و استخدامی کشور صورت گرفت و جلسات کارشناسی خوبی با آن سازمان برگزار شد.

اجرایی شدن ترمیم حقوق در سایر اقلام حقوقی بعد از شب‌های قدر

معاون شهرداری تهران افزود: در سال جدید نیز شهردار محترم مجدداً پیگیری جدی در این خصوص کردند و در نهایت به پاس زحمات متعهدانه همکاران خدوم شهرداری در تحقق اهداف، با توجه به زمان‌‌بر بودن مراحل اداری تحقق موضوع و برگزاری جلسه شورای عالی حقوق و دستمزد، شهردار محترم تهران دستور دادند که به موازات تداوم پیگیری‌های پیشین از مراجع ذیربط، ترمیم حقوق کارکنان رسمی شهرداری تهران با اعمال تأثیر در سایر مؤلفه‌های حقوقی به اجرا در آید.

وی در پایان گفت: ضمن تشکر صمیمانه از شهردار محترم تهران، ان‌شاءالله پس از شب‌های نورانی قدر، با همت همکاران حوزه سرمایه انسانی، همه احکام ترمیم حقوق همکاران رسمی صادر و جزئیات بیشتر در این خصوص نیز در اولین نشست با جمعی از کارکنان خدوم شهرداری تهران اعلام خواهد شد.

مقررات مرتبط:

شناسنامه قانون در پیام‌رسان‌های داخلی

1 دیدگاه

  1. سلام لطفا ۳۰ درصدی که ۳ سال پیش به پرسنل کارگری شهرداری اضافه کردید با معوقعه را پرداخت کنید اکثرا مستاجر هستند و به این پول نیاز دارند مسئولین و ریس جمهور لطفا پیگیری و پرداخت کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شناسنامه قانون در تلگرام