کتاب استخدامی اداری ها
آزمون وکالت

تاریخ جدید آزمون وکالت و کارشناسی رسمی ۱۴۰۰ قوه قضاییه

۲۲ و ۲۳ مهر، تاریخ جدید آزمون‌های مرکز وکلا و کارشناسان قوه قضاییه ۱۴۰۰

شناسنامه قانون- سازمان سنجش آموزش کشور با صدور اطلاعیه تاریخ جدید آزمون‌های تعویق شده مرکز وکلا و کارشناسان رسمی قوه قضاییه را اعلام کرد.

بر اساس این اطلاعیه، آزمون‌های این مرکز که قرار بود ۱۸ و ۱۹ شهریور برگزار شود، به ۲۲ و ۲۳ مهرماه ۱۴۰۰ موکول شده است. همچنین امکان ثبت نام برای متقاضیان جدید و نیز امکان ویرایش اطلاعات برای کسانی که قبلا ثبت نام کرده‌اند از دهم تا سیزدهم شهریور فراهم می‌شود.

اطلاعیه سازمان سنجش در خصوص زمان برگزاری و امکان مهلت مجدد برای ثبت نام در آزمون های مرکز وکلا و کارشناسان رسمی قوه قضائیه سال ۱۴۰۰

با توجه به تعویق زمان برگزاری آزمون های کارشناسان رسمی و وکالت قوه قضائیه به استناد مصوبه هفتاد و نهمین جلسه کمیته امنیتی، اجتماعی و انتظامی ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا مورخ ۱۴۰۰/۰۵/۲۵ مبنی برعدم امکان برگزاری این آزمونها در روزهای پنجشنبه و جمعه ۱۸ و ۱۹/۰۶/۱۴۰۰، زمان برگزاری آزمون کارشناسان رسمی قوه قضائیه به روز پنجشنبه مورخ ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ و آزمون وکالت قوه قضائیه به روز جمعه مورخ ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ موکول گردید.

با توجه به تعویق زمان برگزاری این آزمونها به منظور فراهم نمودن تسهیلات بیشتر برای آن دسته از متقاضیانی که برای ثبت نام اقدام ننموده‌اند، ترتیبی اتخاذ گردیده است که بتوانند از روز چهارشنبه مورخ ۱۰/۰۶/۱۴۰۰ لغایت روز شنبه مورخ ۱۳/۰۶/۱۴۰۰ نسبت به ثبت‌نام اقدام نمایند.

لذا متقاضیان، ضرورت دارد که در مهلت در نظر گرفته شده و پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنمای ثبت‌نام و اطلاعیه اصلاحیه مورخ ۰۹/۰۵/۱۴۰۰ آزمون کارشناسان رسمی و اطلاعیه راهنمای ثبت نام آزمون وکالت قوه قضائیه، به درگاه اطلاع‌رسانی این سازمان به نشانی www.sanjesh.org مراجعه و نسبت به ثبت‌نام اقدام نمایند.

آگهی‌های آزمون‌های مرکز وکلا و کارشناسان رسمی قوه قضاییه:

[list icon=”icon: check” icon_color=”#333333″ indent=”0″]

[/list]

ضمناً آن دسته از متقاضیانی که قبلا ثبت‌نام خود را تکمیل نموده‌اند، در صورت تمایل می‌توانند تا مهلت اعلام شده، بجز عکس، سایر اطلاعات خود را ویرایش نمایند.

مطلب مرتبط:

فرصت مجدد ثبت‌نام آزمون وکالت و کارشناسی رسمی ۱۴۰۰ قوه قضاییه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شناسنامه قانون در تلگرام