آزمون تعیین صلاحیت
آزمون وکالت

اطلاعیه مرکز وکلای قوه قضاییه درباره احتمال لو رفتن سوالات آزمون وکالت

اطلاعیه مرکز وکلای قوه قضاییه درباره احتمال لو رفتن سوالات آزمون وکالت

شناسنامه قانون- روابط عمومی مرکز وکلا، کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده قوه قضاییه در اطلاعیه جدیدی درباره ادعای لو رفتن سوالات آزمون وکالت اعلام کرد: درخواست بررسی ادعای مطرح شده به مسئولان ذی صلاح ارسال شده است.

به گزارش شناسنامه قانون، دومین آزمون سال ۱۴۰۲ مرکز وکلای قوه قضاییه عصر روز جمعه ۱۸ اسفند برگزار شد و اندکی پس از برگزاری این آزمون زمزمه‌هایی مبنی بر احتمال لو رفتن سوالات در فضای مجازی منتشر شد و برخی داوطلبان مدعی شدند یک کانال تلگرامی ساعاتی قبل از برگزاری، سوالات آزمون را منتشر کرده است.

بیشتر ببینید: سؤالات آزمون مرکز وکلای قوه قضاییه اسفند ۱۴۰۲+ پاسخنامه

روابط عمومی مرکز وکلا، کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده قوه قضاییه پس از اعلام اینکه مسئولیت برگزاری آزمون با سازمان سنجش است، در اطلاعیه جدیدی وعده بررسی این موضوع را توسط مقامات ذی صلاح را داده است.

متن اطلاعیه به شرح زیر است:

«نظر به برگزاری آزمون وکالت ۱۸ اسفند ماه سال ۱۴۰۲ در رابطه با طرح ادعایی از سوی برخی کانال‌های تلگرامی غیر رسمی مبنی بر انتشار سوالات آزمون مذکور اعلام می‌دارد، با توجه به شائبه‌های مطرح شده در فضای مجازی، به منظور احقاق حقوق شرکت کنندگان محترم آزمون و تنویر افکار عمومی، درخواست بررسی ادعای مطرح شده به مسئولان ذی صلاح ارسال شده است و ان‌شاءالله نتیجه و گزارش این اقدام متعاقباً از سوی روابط عمومی مرکز به استحضار داوطلبان گرامی خواهد رسید. هرگونه اخبار و اطلاعیه رسمی مرکز، تنها از طریق روابط عمومی و ارتباطات مردمی قابل پیگیری است.»

منبع: روابط عمومی مرکز وکلا، کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده قوه قضاییه

شناسنامه قانون در پیام‌رسان‌های داخلی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شناسنامه قانون در تلگرام