کتاب استخدامی اداری ها
دانلود

اکسل تعیین افزایش حقوق و مزایا سال ۱۴۰۲ کارمندان رسمی، پیمانی و قراردادی

اکسل تعیین افزایش حقوق و مزایا سال ۱۴۰۲ کارمندان رسمی، پیمانی و قرارداد انجام کار معین (مشخص)

طراحی و تنظیم: صیاح الدین شهدی
مدرس دوره‌های آموزش ضمن خدمت کارکنان دولت
ایمیل | آدرس اینستاگرام

شناسنامه قانون- اکسل تعیین میزان افزایش حقوق و مزایای کارکنان دولت در سال جاری بر اساس جزییات خبری اعلامی در خصوص “تصویبنامه تعیین ضریب افزایش حقوق کارکنان و بازنشستگان دولت در سال ۱۴۰۲” منتشر شد.

این فایل در خصوص کلیه کارکنان رسمی، پیمانی و قراردادی مشمول قانون مدیریت خدمات کشوری، اعضای غیرهیئت علمی و کارکنان طرح خدمت پزشکان و پیراپزشکان در وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی قابل بهره‌برداری است.

دانلود اکسل دانلود اکسل حقوق و مزایا ۱۴۰۲

مستندات قانونی:

مصوبه مورخ ۱۵/۱/۱۴۰۱ هیأت وزیران موضوع: تعیین ضریب حقوق و میزان افزایش حقوق کارکنان و بازنشستگان در سال ۱۴۰۲
ماده واحده قانون بودجه سال ۱۴۰۱ کل کشور
قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت

همچنین ببینید:


تصاویری از محیط اکسل تعیین افزایش حقوق و مزایا سال ۱۴۰۲

اکسل تعیین افزایش حقوق و مزایا سال ۱۴۰۲
اکسل تعیین افزایش حقوق و مزایا سال ۱۴۰۲
اکسل تعیین افزایش حقوق و مزایا سال ۱۴۰۲
اکسل تعیین افزایش حقوق و مزایا سال ۱۴۰۲

10 دیدگاه

 1. ماده ۱۶ قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت
  دولت مکلف است برای کلیه گروه‌های مختلف حقوق بگیر در دستگاه‌های مذکور در ماده (۲۹) قانون برنامه پنجساله ششم توسعه، اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی جمهوری اسلامی ایران و همچنین نیروهای مسلح، وزارت اطلاعات، سازمان انرژی اتمی (به استثنای مشمولین قانون کار) از قبیل کارکنان کشوری و لشکری، اعضای هیات علمی دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی و پژوهشی و قضات، از ابتدای سال ۱۴۰۱، به مدت پنج سال، افزایش حقوق سالانه را در سقف ردیف حقوق و جبران خدمت به گونه ای اعمال نماید که هرساله، کمک هزینه اولاد و حق عائله مندی مشمولین این ماده در چهارچوب افزایش سنواتی حقوق و دستمزد به ترتیب به میزان صد درصد (۱۰۰%) و پنجاه درصد (۵۰%) افزایش یابد.

 2. با توجه به اینکه در محاسبه بندب تبصره ۱۲ تمامی آیتمها را جمع وسپس محاسبه تفاوت تطبیق انجام می شود با روح قانون حمایت از خانواده وجوانی جمعیت مغایر است متاهل ومجرد یکسان شده به نظر می رسد هدف قانون گذار محاسبه این بند شامل حقوق ثابت و بندهای ۲و۳ و ۵ ماده ۶۸ باشد نه کلیه آتیم ها

 3. سلام وقت بخیر
  جناب شهدی این اکسل چند مورد ایراد دارد:
  1- عدد ریالی حق عائله مندی سال 1401 برابر با حاصل ضرب امتیاز (1823) در ضریب سال (3353) محاسبه نمی شود. به این دلیل که عدد نشان داده شده در امتیاز به جای 1823 عدد 1822.5 در نظر گرفته شده است ولی در نمایش به صورت رند شده نمایش داده شده.
  2- ایراد اشاره شده در محاسبه بالا در امتیاز حق شاغل نیست رخ می دهد و عدد ریالی نشان داده شده برابر با حاصلضرب امتیاز نشان داده شده(رند شده) در ضریب سال نمی باشد.
  2- در سربرگ جدول محاسبات در جدولی که برای نرخ اضافه کار و … طراحی شده است قسمت سال 1400 و 1401 نوشته شده است که باید به 1401 و 1402 اصلاح گردد.

 4. جناب صیاح عزیز سلام
  اگر شناسنامه کار ( ورود اطلاعات ، جدول محاسبات ، حکم سال 1401 و حکم سال 1402 ) را برای کسانیکه از قوانین تامین اجتماعی تبعیت می کردند طراحی می فرمودید خیلی به جا بود.
  از زحمتی که کشیدید صمیمانه سپاسگزارم.

 5. با سلام حق اولاد متولدین 1401 بر اساس ماده 16جوانی جمعیت باید سالانه دو برابر میشد تا پنج سال ولی اکسل اولاد رو جمع کرده وکلا امتیاز 1050برای همه اعمال می کند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شناسنامه قانون در تلگرام