کتاب استخدامی اداری ها
اخبار اداری و استخدامی

نتایج نشست رییس مجلس و نمایندگان در مورد ساماندهی استخدام کارکنان با حضور سازمان استخدامی

جزییات نشست نمایندگان و رییس مجلس با حضور سازمان اداری و استخدامی در خصوص طرح ساماندهی استخدام کارکنان دولت اعلام شد.

نماینده مردم سنندج با اشاره به بررسی وضعیت نیروهای قراردادی و شرکتی در نشست مشترک با رئیس مجلس، گفت: دولت و کمیسیون اجتماعی مجلس تا ۱۵ روز آینده به بررسی موضوع پرداخته تا طرح یا لایحه ای را در این راستا تنظیم کنند لذا تا پایان خرداد ماه تکلیف این افراد مشخص می‌شود.

سیدمهدی فرشادان در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به نشست مشترک امروز سه شنبه ۲۳ فروردین ماه تعدادی از نمایندگان با رئیس مجلس شورای اسلامی، گفت: این جلسه پیرامون تعیین تکلیف نیروهای قراردادی و شرکتی با حضور آقایان لطیفی رییس سازمان استخدامی کشور و حسینی معاون پارلمانی رییس جمهور و تعدادی از نمایندگان برگزار شد. پیش از این، ۱۸۶ نفر از نمایندگان طی نامه ای خواستار تعیین تکلیف وضعیت تمامی پرسنل شرکتی و قراردادی و نیروهای کادر سلامت و موارد مشابه شدند تا از امنیت شغلی برخوردار شوند.

نماینده مردم سنندج و دیواندره و کامیاران در مجلس شورای اسلامی، افزود: بنابراین جلسه، مقرر شد تا ۱۵ روز آینده دولت و کمیسیون اجتماعی مجلس به بررسی موضوع بپردازند و در صورت توافق طرح یا لایحه ای را در این راستا تنظیم کنند.

وی در ادامه اظهار کرد: در صورتی که دولت و کمیسیون اجتماعی به توافق نرسند، بنا شد نشست مشترکی بین رئیس مجلس و رئیس جمهور در مورد ساماندهی کارکنان دولت برگزار شود. در نهایت تا پایان خرداد تکلیف نیروهای شرکتی، قراردادی و تبصره ۴ وزارت بهداشت و غیره مشخص خواهد شد.

مطلب مرتبط:

37 دیدگاه

  1. سلام مدت ۱۰سال بیشتر بصورت شرکتی در بانک ملت کار میکنم هرسال به امید تبدیل وضعیت امادریغ به خدا از این شرایط خسته شدیم چرا مجلس ودولت انقلابی کمک به ساماندهی نمیکند

  2. سلام بنده مراد قاضی حدود بیست سال وپنج ماه است بصورت شرکتی درشرکت توزیع برق اذربایجانغربی هستم به امید قول دست اندر کاران دولت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شناسنامه قانون در تلگرام