کتاب استخدامی اداری ها
اخبار اداری و استخدامی

پیش‌نویس لایحه اصلاح پرداخت حقوق از دستور کار خارج شد

لایحه اصلاح تبصره ۱۲ قانون بودجه سال ۱۴۰۱ کل کشور موضوع اصلاح برخی احکام مربوط به حقوق و دستمزد

لایحه اصلاح پرداخت حقوق از دستور کار خارج شد

سخنگوی سازمان اداری و استخدامی از متوقف شدن لایحه پیشنهادی برای اصلاح تبصره (۱۲) قانون بودجه که به دولت ارائه شده بود، خبر داده است.

سعید صدرائیان در این رابطه به ایسنا گفت که چندی پیش کمیسیون مدیریت امور عمومی و سرمایه انسانی دولت به پیشنهاد سازمان اداری و استخدامی کشور و به منظور برقراری هر چه بیشتر عدالت در پرداخت‌ها، خواستار طرح لایحه اصلاح تبصره (۱۲) قانون بودجه سال ۱۴۰۱ در هیئت دولت شد.

وی ادامه داد: بر همین اساس، پیش نویس لایحه اصلاح تبصره (۱۲) در خصوص اصلاح پرداخت حقوق مانند سایر لوایح و مصوبات به اعضای کمیسیون ارسال و مورد نظرخواهی قرار گرفت.

رئیس حوزه ریاست سازمان اداری و استخدامی با اشاره به اعمال تغییرات حقوقی سال جاری کارکنان در دستگاه های اجرایی گفت که به دلیل گذشت زمان و انجام برخی اصلاحات و تغییرات در ضوابط اجرایی بودجه و ضرایب حقوقی کارکنان دولت، ادامه بررسی این لایحه در کمیسیون و  هیات دولت از دستور کار خارج شده است.

مطالب مرتبط:

2 دیدگاه

  1. سلام اگر افزایش حقوق تورم زا است چرا حقوق خودتون پایین نمی آورید فقط برا قشر ضعیف کارمند تورم زاست بااین تورم افسار گسیخته قادر به ادامه زندگی نیستم و مورد اعتراض شدید کلیه کارکنان بهزیستی سراسر کشور بوده و چنانچه اصلاحیات صورت نگیرد ما قادر به ادامه زندگی نبوده و حقوق کارمندان بهزیستی با هیچ سازمانی نه تنها برابری نمی کند بلکه نصف یک حقوق کارمندان سازمانهای دیگر نیست از رئیس جمهور محترم نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی از رئیس سازمان برنامه و بودجه از کسایی که دراین کار دخیل هستند خواهشمنداست نسبت به فقر مطلق کارکنان بهزیستی استانها تجدید نظر بفرمایند

  2. حقوق کارکنان بهزیستی در پایین ترین سطح پرداختی قرار دارد تحقیق وتفحص دراین زمینه نیاز هست و قدرت خرید وجود ندارد خواهشمنداست رسیدگی شود با ۶میلیون ۷میلیون بااین گرانی افسار گسیخته نمیشه زندگی کرد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شناسنامه قانون در تلگرام