کتاب استخدامی اداری ها
اخبار اداری و استخدامی

قالیباف قانون ساماندهی کارکنان دولت را از اولویت‌های مجلس اعلام کرد

قالیباف قانون ساماندهی کارکنان دولت را از اولویت‌های مجلس اعلام کرد

نشست شورای هماهنگی مجلس شورای اسلامی به ریاست دکتر قالیباف و با حضور اعضای هیئت رئیسه و رؤسای کمیسیون‌های تخصصی مجلس برگزار و در این جلسه در خصوص بررسی طرح‌های در دستور کار مجلس تصمیم‌گیری شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، جلسه شورای هماهنگی مجلس به ریاست دکتر قالیباف و با حضور اعضای هیئت رئیسه مجلس و رؤسای کمیسیون‌های تخصصی و با موضوع اولویت‌بندی بررسی طرح‌ها و لوایح در مجلس شورای اسلامی برگزار و در خصوص تعیین تکلیف طرح‌های مختلف بحث و تبادل نظر شد.

در این جلسه، معاون قوانین مجلس گزارشی در راستای ضرورت اولویت‌ بندی طرح‌های در دستور کار با توجه به منشور مجلس انقلابی که از بیانات رهبر معظم انقلاب در جمع نمایندگان مجلس احصاء شده است، مطرح و رؤسای کمیسیون‌های تخصصی مجلس نیز به بیان نقطه نظرات خود پرداختند.

رئیس مجلس در پایان این جلسه با تاکید بر لزوم اولویت بندی مسائل و طرح‌های در دستور کار مجلس با نظر اعضا و رؤسای کمیسیون‌ها، تصریح کرد: برنامه پنج ساله هفتم توسعه با هدف حل مشکلات و مسائل اساسی کشور، اصلاح ساختار بودجه، قانون ساماندهی کارکنان دولت و سیاست های ابلاغی رهبر معظم انقلاب از جمله اولویت های مجلس است.

قالیباف تأکید کرد که با کمک مرکز پژوهش‌های مجلس، ایرادات و اشکالاتی که در برخی طرح‌ها وجود دارد، اصلاح شود تا این طرح‌ها متناسب با مسائل روز کشور و حل مشکلات اساسی مردم در دستور کار قرار مجلس قرار گیرد.

11 دیدگاه

  1. در بعث قراداد ایثارگران طرف پدرش سرباز بود بهش امتیاز دادن ولی بیشترین ضربه که خانواده جانبازان واسیران جنگ که بهشون میگن آزاده که ضربه ای خوردن این خانواده‌ها که هنوز بدور خود می پیجند که هیچ زمان این برادرها دیده نشدن حالا هم که مجلس رفت یه قونونی تصویب کرد برادرها را نادیده گرفتن یعنی اون برادر جانبازی که سی سال برای برادرش که مجروع هست زحمت میکشه حقش این بود که حداقل یه امتیازبهشون می دادین به فرزند دادین به یه برادر جانباز هم میدادین که طرف خانواده اش در زمان جنگ تماشاگر بودن امتیاز دادین به ما که ضربه خوردیم نه نمی بخشم کسی که حق ما را هیچ کرد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شناسنامه قانون در تلگرام