کتاب استخدامی اداری ها
اخبار اداری و استخدامی

جذب نیروهای باتجربه و بازنشسته آموزش‌و‌پرورش از مهرماه در مقاطع ابتدایی و متوسطه

جذب نیروهای باتجربه و بازنشسته آموزش‌و‌پرورش از مهرماه در مقاطع ابتدایی و متوسطه برای جبران کمبود معلم

شناسنامه قانون- پیشنهاد مشترک وزارت آموزش و پرورش و سازمان امور اداری و استخدامی کشور در زمینه استفاده از نیروهای باتجربه و حتی بازنشسته آموزش و پرورش برای تدریس در مقاطع تحصیلی ابتدایی و متوسطه در جلسه ستاد هماهنگی اقتصادی دولت مطرح و مصوب شد برای جبران کمبود معلم در مقاطع تحصیلی یاد شده این نیروها از مهرماه به‌کار گرفته شوند.

جلسه ستاد هماهنگی اقتصادی دولت شامگاه یکشنبه به ریاست آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی برگزار شد و سازمان توسعه تجارت در این جلسه گزارشی از روند همکاری‌های تجاری با روسیه و منطقه اوراسیا ارائه کرد.

در این گزارش اعلام شد پس از اختیاراتی که ستاد هماهنگی اقتصادی دولت در خرداد امسال به سازمان توسعه تجارت تفویض کرد، میزان تبادل تجاری میان جمهوری اسلامی ایران با روسیه و کشورهای منطقه اوراسیا از رشد قابل توجهی برخوردار شده است.

این گزارش همچنین تایید می‌کند که ایران نه تنها در صادرات محصولات کشاورزی، بلکه در صادرات صنایع پیشرفته و پیچیده یا های‌تک به روسیه نیز موفقیت‌های خوبی به دست آورده و تراز تجاری تهران با مسکو مثبت شده است. اعضای جلسه بر اساس این گزارش مقرر کردند زیر ساخت‌های لازم از جمله فعالیت کشتی‌های مناسب در دریای خزر فراهم شود و تسهیلات بیشتری در اختیار صادرکنندگان قرار گیرد.

جذب نیروهای باتجربه و بازنشسته آموزش‌و‌پرورش از مهرماه در مقاطع ابتدایی و متوسطه

در ادامه جلسه پیشنهاد مشترک وزارت آموزش و پرورش و سازمان امور اداری و استخدامی کشور در زمینه استفاده از نیروهای باتجربه و حتی بازنشسته آموزش و پرورش برای تدریس در مقاطع تحصیلی ابتدایی و متوسطه مطرح و مصوب شد برای جبران کمبود معلم در مقاطع تحصیلی یاد شده این نیروها از مهرماه به کار گرفته شوند.

اطلاع از تازه‌های قوانین و مقررات

مطالب مرتبط:

15 دیدگاه

  1. من امسال بازنشسته ی آموزش و پرورش مقطع ابتدایی می باشم و هیچ انرژی و رمقی برای کار کردن برایم نمانده لطفا از جوانان تحصیل کرده ی بیکار استفاده نمایید دختر بنده نیز فوق لیسانس معماری و بیکار می باشد میتواند در مدارس فنی و حرفه ای مربوط به رشته ی خودش تدریس نماید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شناسنامه قانون در تلگرام