اخبار اداری و استخدامی

رونمایی از مرکز نوآوری سازمان اداری و استخدامی کشور در نمایشگاه اینوتکس ۲۰۲۳

با حضور رئیس سازمان امور اداری و استخدامی کشور در نمایشگاه اینوتکس ۲۰۲۳؛ از مرکز نوآوری سازمان اداری و استخدامی کشور رونمایی شد

شناسنامه قانون- با حضور معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان امور اداری و استخدامی کشور در چهارمین روز نمایشگاه بین المللی اینوتکس ۲۰۲۳ در پارک فناوری پردیس از مرکز نوآوری سازمان اداری و استخدامی کشور رونمایی شد.

به گزارش شناسنامه قانون به نقل از ستاد خبری نمایشگاه اینوتکس ۲۰۲۳، نخستین مرکز نوآوری سیستم های اداری استخدامی با حضور میثم لطیفی معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان اداری استخدامی کشور و تنی چند از مدیران در این حوزه در روز پایانی نمایشگاه اینوتکس۲۰۲۳ افتتاح شد.

لطیفی در حاشیه برگزاری این مراسم گفت: نیاز به آینده مطلوب در حوزه های مختلف و آینده نگری مناسب جهت بهبود مستمر جریان اداری – استخدامی، رونمایی از مرکز نوآوری در سیستم های اداری استخدامی با منشاء نوآوری و خلاقیت و نگاهی به تجربیات استارتاپ ها و شرکت های دانش بنیان در این حوزه در بخش دولتی را ضروری ساخت.

او افزود: تحول در نظام حکمرانی آینده با تغییراتی در بخش نظام اداری ایجاد می شود و در این راستا استفاده از ظرفیت نخبگان و پزوهشگران و برقراری حلقه ارتباطی فی مابین آنها با مراکز ذیربط می تواند موجبات تغییر و تحول بهینه در این حوزه را ایجاد کند.

وی با بیان اینکه نظام اداری سیستم عامل اداری کشور است اظهار داشت: چنانچه این نظام دارای ضعف باشد نمی توانیم شاهد تحولات اداری باشیم و قرارگرفتن در مسیر تحول به دشواری صورت می گیرد، از سویی چون مخاطب و نتایج روند اجرایی شدن این پروسه ۸۵ میلیون نفر جمعیت کشور است جایی برای آزمون و خطا نیست و باید با دقت و اهمیت بسیاری به مرحله اجرا درآید.

معاون رئیس جمهور کشور ادامه داد: ایجاد فضای مناسب برای نخبگان و پزوهشگران، حمایت از گروه های محقق و … از اهداف اجرای این پروژه است که با شناسایی و معرفی افراد ذیصلاح به مراکز ذیربط انجام می شود.

لطیفی در پایان یادآور شد: در مرحله نخست اجرای رونمایی از این مرکز از ظرفیت ها و تیم های موجود در نهادهای مختلف استفاده می شود و سپس با راه اندازی سامانه ای ویزه شرایط مناسب تری جهت شناسایی ظرفیت های موجود راه اندازی خواهد شد.

شناسنامه قانون در پیام‌رسان‌های داخلی

دوره فشرده قانون کار
دوره طبقه بندی مشاغل

1 دیدگاه

  1. این مرکز نوآوری دقیقا قراره چه کاری انجام بده؟ والا الان دو ساله قراره یه لایحه جامع استخدامی بنویسند هیچ نتیجه ای نداشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *