کتاب استخدامی اداری ها
اخبار اداری و استخدامی

اعلام جزئیات آزمون استخدام دبیری ۱۴۰۲/ انتشار دفترچه مشاغل و مهلت ثبت‌نام تا ۲ روز دیگر

اعلام جزئیات آزمون استخدام دبیری ۱۴۰۲/ انتشار دفترچه مشاغل و مهلت ثبت‌نام تا ۲ روز دیگر

شناسنامه قانون- رئیس سازمان سنجش آموزش کشور از اعلام نتایج آزمون آموزگاری آموزش و پرورش تا ۱۰ روز آینده خبر داد و گفت: جزئیات آزمون استخدام دبیری ۱۴۰۲ تا ۲ روز دیگر منتشر خواهد شد.

به گزارش خبرنگار پارلمانی ایرنا، عبدالرسول پورعباس روز سه‌شنبه درباره زمان اعلام نتایج آزمون آموزگاری آموزش و پرورش به خبرنگاران گفت: این آزمون در موعد مقرر برگزار شد و نتایج آزمون باید تبدیل به نمره تراز شود. برای اعلام نمره تراز و رتبه بندی نیازمند ضریب کشوری هستیم چرا که مناطق مختلف کشور ضریب متفاوتی بر اساس شرایط مختلف دارند که این ضرایب از وزارت کشور به ما منتقل می‌شود.

رئیس سازمان سنجش آموزش کشور با بیان اینکه ضرایب منطقه‌‎ای هر سال به سازمان سنجش منتقل می‌شود ولی امسال با تأخیر همراه بود، افزود: این ضرایب با تأخیر هفته گذشته به ما رسید در حالی که هر ساله این ضرایب در ابتدای سال به سازمان منتقل می‌شد.

وی اضافه کرد: رتبه‌بندی و مشخص کردن تراز داوطلبان در حال انجام است و چنانچه مراحل رتبه بندی و تراز داوطلبان مشخص شود، نتایج به وزارت آموزش و پرورش و سازمان اداری و استخدامی برای کنترل نهایی تحویل و نهایتاً اعلام نتایج انجام خواهد شد.

وی با رد شایعه‌ای مبنی بر اینکه نتایج آزمون آموزگاری به این دلیل اعلام نمی‌شود که داوطلبان از نتایج آن با خبر نشوند و دفترچه آزمون دبیری را نیز تهیه کنند، گفت: نتایج آزمون آموزگاری تا قبل از توزیع دفترچه دبیری منتشر می‌شود.

پورعباس تصریح کرد: به احتمال خیلی زیاد در صورتی که مشکل خاصی وجود نداشته باشد، نتایج آزمون آموزگاری تا ۱۰ روز آینده اعلام خواهد شد.

اعلام جزئیات آزمون استخدام دبیری ۱۴۰۲

رئیس سازمان سنجش در خصوص زمان انتشار دفترچه آزمون استخدام دبیری ۱۴۰۲ خاطرنشان کرد: در این رابطه نیز جلسه‌‎ای داشتیم و هماهنگی‌ها برای اعلام روز امتحان، دوره ثبت نام و دفترچه مشاغل ظرف ۲ روز آینده با تمام جزئیات اعلام می‌‎شود.

شناسنامه قانون در پیام‌رسان‌های داخلی

3 دیدگاه

  1. حرف هاتون متناقضه. اول گفتید نتایج آزمون آموزگاری قبل از ثبتنام دبیری میاد. بعدش گفتید دفترچه و جزئیات آزمون دبیری تا دو روز آینده اعلام میشه!
    الآن 2 روز یا 10 روز با نخود سیاه؟!

  2. سلام ، لطفاً لطفاً محدودیت رشته نگذارید ، بزارید همه افراد دارای مدارک دانشگاهی شرکت کنند، بعد در گزینش افراد شایسته را انتخاب کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شناسنامه قانون در تلگرام