کتاب استخدامی اداری ها
مقررات حقوق و دستمزد

بخشنامه تخصیص و پرداخت حقوق آذرماه از طریق سامانه یکپارچه نظام اداری

بخشنامه تخصیص و پرداخت حقوق و مزایا در آذرماه از طریق سامانه یکپارچه نظام اداری (سینا) (بخشنامه شماره ۴۸۵۷۹ مورخ ۹/۹/۱۴۰۰ سازمان اداری و استخدامی کشور)

دانلود فایل pdf بخشنامه حقوق آذرماه

بخشنامه به تمامی دستگاه‌های اجرایی که حقوق و مزایای کارکنان خود را از محل بودجه عمومی دولت (عمومی، متفرقه و اختصاصی) پرداخت می‌کنند

تخصیص و پرداخت حقوق و مزایا در آذرماه از طریق سامانه یکپارچه نظام اداری (سینا)

در اجرای بند (الف) تبصره (۲۰) قانون بودجه سال ۱۴۰۰ کل کشور و پیرو بخشنامه شماره ۶۸۹۳۹ مورخ ۳۰/۰۶/۱۴۰۰ معاون اول محترم رییس جمهور و نامه شماره ۸۶۶۷۴/۵۹۳۰۷ مورخ ۱۱/۸/۱۴۰۰ دبیر محترم هیأت دولت در خصوص تصمیمات متخذه در جلسه هیأت وزیران و به منظور ساماندهی و ایجاد انضباط مالی در پرداخت به موقع حقوق و مزایای کارکنان، از آذرماه سال‌جاری، تخصیص و پرداخت حقوق و مزایا، صرفاً بر اساس اطلاعات ثبت‌شده در سامانه یکپارچه نظام اداری (کارمند ایران) و به ذی‌نفع نهایی انجام می‌گیرد.

لذا ضروری است تمامی دستگاه‌های اجرایی، نسبت به ثبت، تکمیل و به روز رسانی کارکنان و ثبت حقوق و مزایای مستمر و غیرمستمر و سایر پرداختی‌ها که تحت هر عنوانی در آذرماه قصد پرداخت آن را دارند، حداکثر تا ۱۵ آذرماه در سامانه یکپارچه نظام اداری (کارمند ایران) اقدام نمایند. هر گونه پرداخت مازاد بر ارقام ثبت شده در سامانه مذکور مجاز نمی‌باشد.

لازم به ذکر است با استناد به جزء ۲-۲ بند «الف» تبصره (۲۰)، هر گونه مسئوریت عدم پرداخت حقوق و مزایا، ناشی از عدم ثبت اطلاعات مذکور، بر عهده بالاترین مقام دستگاه اجرایی و ذیحساب/ مدیر امور مالی ذیربط می‌باشد.

میثم لطیفی- معاون رییس‌جمهور و رییس سازمان اداری و استخدامی کشور

بخشنامه تخصیص و پرداخت حقوق و مزایا در آذرماه از طریق سامانه یکپارچه نظام اداری
تخصیص و پرداخت حقوق آذرماه از طریق سامانه یکپارچه نظام اداری

11 دیدگاه

  1. دادستانهای کشور باید به موضوع ورود کنند و علیه مسئولینی که از ثبت حقوق کارکنان امتناع میکنند تحت اتهام سهل انگاری در انجام وظایف ، اعلام جرم کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شناسنامه قانون در تلگرام