کتاب استخدامی اداری ها
اخبار اداری و استخدامی

تصویب همسان‌سازی حقوق بازنشستگان در ۱۴۰۱ تا ۹۰ درصد حقوق شاغلان مشابه

همسان‌سازی حقوق بازنشستگان در سال ۱۴۰۱/ بازنشستگان سال آینده هم ۹۰ درصد شاغلان دریافتی خواهند داشت

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، رحیم زارع سخنگوی کمیسیون تلفیق لایحه بودجه سال ۱۴۰۱ مجلس در تشریح مصوبات این کمیسیون گفت: با موافقت کمیسیون تلفیق بودجه، همسان‌سازی حقوق بازنشستگان در سال ۱۴۰۱ از محل بند (و) تبصره (۲) ادامه خواهد یافت.

در همین ارتباط وحیدی عضو کمیسیون تلفیق بودجه ۱۴۰۱ مجلس از تصویب پیشنهاد تداوم اجرای قانون همسان سازی حقوق بازنشستگان برای سال آینده خبر داد و گفت: بر اساس این پیشنهاد بازنشستگان کشوری و لشکری باید ۹۰ درصد شاغلان در سال آینده دریافتی داشته باشند.

محمد وحیدی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به مصوبه امروز (چهارشنبه ۲۰ بهمن) کمیسیون تلفیق در زمینه دریافتی حقوق بازنشستگان در سال ۱۴۰۱, عنوان کرد: کمیسیون تلفیق بودجه ۱۴۰۱ عصر امروز با پیشنهاد بنده مبنی بر تداوم اجرای قانون همسان سازی بازنشستگان در سال ۱۴۰۱ موافقت کرد.

نماینده مردم بجنورد، مانه، سملقان، جاجرم، گرمه، راز و جرگلان در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: بر اساس این پیشنهاد بازنشستگان کشوری و لشکری نیز در سال ۱۴۰۱ , باید ۹۰ درصد دریافتی حقوق و مزایای شاغلان را دریافت کنند.

عضو کمیسیون تلفیق بودجه ۱۴۰۱ مجلس ادامه داد: امیدواریم این مصوبه کمیسیون تلفیق در صحن علنی مجلس نیز مورد موافقت نهایی نمایندگان واقع و این حکم قانونی برای سال آینده هم اجرایی شود.

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شناسنامه قانون در تلگرام