کتاب استخدامی اداری ها
اخبار اداری و استخدامی

برقراری افزایش فوق العاده ویژه سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور

برقراری افزایش فوق العاده ویژه سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور

شناسنامه قانون- مدیرکل منابع انسانی و پشتیبانی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور از برقراری افزایش ۳۵ درصدی فوق العاده شغل کارکنان این سازمان و ۵۰ درصدی فوق العاده ویژه برای مشاغل اختصاصی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، «داود ناصری امید»، با بیان اینکه آنچه موفقیت یک مجموعه را رقم می‌زند، نیروی انسانی شاد و باانگیزه است که با عشق کار می‌کند و با بهره‌وری بالایی که از خود نشان می‌دهد، مسیر پیشرفت مجموعه را هموار می‌سازد، گفت: بر اساس پیگیری های متعدد از سازمان امور اداری و استخدامی کشور و تشکیل کارگروه تخصصی، گام بلندی برای تحقق مطالبات و بهبود معیشت کارکنان برداشته شده است.

وی منابع انسانی را مهم‌ترین و ارزشمند‌ترین بخش و عاملی حیاتی در بقای سازمان برشمرد و افزود: ۳۵ درصدی فوق العاده شغل کارکنان مشاغل عمومی این سازمان از تاریخ اول آذر ماه سال جاری در احکام آنان اعمال و ما به التفاوت نیز پرداخت شده است.

مدیرکل منابع انسانی و پشتیبانی با اشاره به منویات مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) در خصوص اهمیت نیرو و سرمایه انسانی، تصریح کرد: بر اساس پیگیری ها به عمل آمده که به تصویب شورای حقوق و دستمزد رسیده است، افزایش ۵۰ درصدی فوق العاده ویژه همکارانی است که دارای مشاغل اختصاصی (مربیان، کارشناسان آموزش و پژوهش) می باشند و به محض ابلاغ آن از سوی سازمان اداری و استخدامی نسبت به صدور احکام کارگزینی از ابتدای آذر ماه سال جاری اقدام خواهد شد.

وی اذعان داشت: بر اساس قوانین و مقررات، حدود هفت هزار نفر از همکاران می توانند از افزایش ۵۰ درصدی فوق العاده ویژه در سراسر کشور بهره مند شوند.

ناصری امید همچنین از پیگیری و رایزنی های مستمر سازمان جهت افزایش اعتبارات سازمان در لایحه بودجه سال ۱۴۰۲ جهت تأمین اعتبارات مورد نیاز بر اساس افزایش فوق العاده ویژه کارکنان این سازمان خبر داد و گفت: بر اساس پیگیری های متعدد از سازمان های امور اداری و استخدامی کشور و برنامه و بودجه تشکیل کارگروه تخصصی و توجه ویژه اعضای آن به ظرفیت ها و قابلیت های بالقوه مربیان و کارکنان این سازمان در تربیت نیروی انسانی و ایجاد و پایداری اشتغال، گام بلندی برای تحقق مطالبات و بهبود معیشت کارکنان برداشته شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شناسنامه قانون در تلگرام