کتاب استخدامی اداری ها
آزمون های استخدامی

تبدیل وضعیت ۳ هزار نیروی قراردادی دانشگاه های کشور/ برگزاری آزمون استخدامی در اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۶ 

معاون اداری، مالی و مدیریت منابع وزارت علوم از تبدیل وضعیت ۳ هزار نیروی قراردادی دانشگاه های کشور خبر داد.

شناسنامه قانون | omid

معاون اداری، مالی و مدیریت منابع وزارت علوم گفت: فرآیند تبدیل وضعیت ۳هزار نیروی انسانی دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی کشور که دارای کارنامه آزمون استخدامی ادواری هستند تا پایان سال جاری به طور کامل اجرایی می شود.

به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، دکتر محمد حسین امید در همایش سراسری مدیران امور اداری و پشتیبانی دانشگاهها، پژوهشگاهها و موسسات آموزش عالی کشور با اعلام این خبر گفت: با توجه به تهیه سند نیروی انسانی وزارت علوم، سهمیه استخدامی مراکز آموزش عالی کشور در حال نهایی شدن با سازمان امور اداری و استخدامی است و انشاءالله اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۶ آزمون استخدامی برای جذب نیروی جدید برگزار می شود.

وی افزود: نیروهای قرار دادی دانشگاهها و مراکز آموزش عالی که در این آزمون شرکت کنند با توجه به سنوات خدمت دارای امتیاز خواهند بود و با توجه به نمره آزمون، بررسی سوابق و مصاحبه تخصصی بهترین نیروهای انسانی برای دانشگاهها جذب خواهند شد.

معاون اداری، مالی و مدیریت منابع وزارت علوم افزود: سند توسعه منابع انسانی دانشگاههای کشور با کارکارشناسی سه ساله به اتمام رسید و به سازمان امور اداری و استخدامی کشور ارائه شد و براساس این سند، به نسبت هر ۲۰ نفر دانشجو در دانشگاهها یک استاد و به ازای هر استاد یک کارمند خواهیم داشت.

وی با اشاره به اینکه از سال ۱۳۹۲ در همه دانشگاهها و مراکز آموزش عالی کشور، آیین نامه استخدامی کارکنان اجرا شده است گفت: پس از ۳ سال تجربه اجرا و بررسی نقاط ضعف و قوت، اصلاحاتی در این آیین نامه اعمال شده است که در نیمه اول سال ۱۳۹۶ در هیئت امنای تک تک دانشگاهها به صورت جداگانه مطرح و تصویب خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شناسنامه قانون در تلگرام