کتاب استخدامی اداری ها
آزمون های استخدامی

آگهی استخدام بانک رفاه کارگران سال 1401+ تمدید مهلت ثبت‌نام

آگهی استخدام بانک رفاه کارگران سال ۱۴۰۱

شناسنامه قانون- بانک رفاه کارگران به منظور تامین نیروی انسانی مورد نیاز خود از میان افراد واجد شرایط با مدرک تحصیلی کارشناسی و کارشناسی ارشد جهت مشاغل بانکدار و به منظور اشتغال در واحدهای بانک رفاه کارگران در سراسر کشور، از طریق آزمون کتبی، مصاحبه تخصصی، رفتاری و روانشناختی، تأیید صلاحیت های عمومی توسط گزینش، احراز توانایی ها و سلامت کامل جسمی و روحی، به صورت قراردادی (مزایا شامل بیمه درمان و بازنشستگی تامین اجتماعی)، دعوت به همکاری می نماید.

مهلت ثبت‌نام از ۲۱ فروردین تا ۴ اردیبهشت ۱۴۰۱ تعیین شده بود که متعاقبا تا ۹ اردیبهشت تمدید شد.

هزینه ثبت نام ۱۵۰ هزار تومان است و آزمون کتبی در روز ۲۲ یا ۲۳ اردیبهشت برگزار می‌شود.

دارابون حداکثر ۲۷ سال سن برای دارندگان مدرک تحصیلی در مقطع کارشناسی و حداکثر ۳۰ سال سن برای دارندگان مدرک تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد از جمله شرایط لازم برای داوطلبان است. حداقل معدل قابل قبول فارغ التحصیلان دوره کارشناسی‌ و کارشناسی ارشد نمره ۱۵ تمام است.

آگهی استخدام بانک رفاه کارگران سال ۱۴۰۱

مفاهیم و اصطلاحات:

اصطلاح معنی و مفهوم
مقطع تحصیلی مقطع تحصیلی نشانگر طول مدت تحصیل و نوع مدرک اعطایی در پایان تحصیل است که عبارتند از:۱. کارشناسی(لیسانس) ۲. کارشناسی ارشد(فوق لیسانس)
فارغ التحصیل به کسی اطلاق می شود که حداکثر تا تاریخ ۱۴۰۱/۰۲/۰۴ بطور قطع در مقطع کارشناسی/ کارشناسی ارشد از دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی مورد تائید شورای عالی انقلاب فرهنگی یا وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و یا وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی فارغ‌التحصیل شده باشد.
تاریخ فارغ التحصیلی تاریخ فراغت از تحصیل متقاضیان جذب و همکاری باید حداکثر تا تاریخ ۱۴۰۱/۰۲/۰۴ باشد.
معدل عبارت است از معدل مندرج در گواهینامه موقت یا مدرک رسمی فارغ التحصیلان دوره‌های مختلف کارشناسی/ کارشناسی ارشد و یا میانگین نمرات واحدهای درسی گذرانده شده برای فارغ التحصیلان دوره کارشناسی/ کارشناسی ارشد که تا تاریخ ۱۴۰۱/۰۲/۰۴ فارغ التحصیل شده باشند.
تذکر خیلی مهم: متقاضیان باید پس از اعلام نتایج و در صورت قبولی در آزمون، معدل خود را با مدرک معتبر در زمان برگزاری مصاحبه تخصصی- رفتاری ارائه دهند و لازم است مغایرتی بین معدل اعلام شده با معدل مدرک ارائه شده، وجود نداشته باشد. بدیهی است در صورت مشخص شدن مغایرت معدل، قبولی فرد پذیرفته شده در هر مرحله از فرآیند جذب، لغو و به درخواست وی ترتیب اثر داده نخواهد شد و حق هر گونه اعتراضی از متقاضی سلب خواهد شد.
کد رهگیری کد رهگیری شامل یک کد هشت رقمی می باشد که پس از پایان مراحل ثبت نام، از طریق سایت به هر داوطلب داده می شود.
ایثارگر با استناد به قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران و قوانین مرتبط، به کسی ایثارگر اطلاق می گردد که برای استقرار و حفظ دستاوردهای انقلاب اسلامی و دفاع از کیان نظام جمهوری اسلامی ایران و استقلال و تمامیت ارضی کشور، مقابله با تهدیدات و تجاوزات دشمنان داخلی انجام وظیفه نموده است.
اولویت اجتماعی افراد مشمول این اولویت خانواده های معزز شهدا، جانبازان، آزادگان و ایثارگران می باشند که براساس بند شماره ۵ شرایط عمومی بایستی نسبت به تکمیل بند مربوط در تقاضانامه ثبت نامی اقدام نمایند.

شرایط عمومی:

۱. داشتن تابعیت ایران و متعهد بودن به نظام جمهوری اسلامی ایران ( تابعیت مضاعف نداشته باشد)؛
۲- اعتقاد به دین مبین اسلام و یا یکی از ادیان شناخته شده در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران؛
۳- التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران ؛
۴- برخورداری از روابط عمومی مناسب و روحیه مشتری مداری و روحیه مشارکت و انجام کار تیمی؛
۵- خانواده های معزز شهدا، جانبازان، آزادگان و ایثارگران برای استفاده از سهمیه ایثارگران بایستی نسبت به تکمیل بند مربوطه در تقاضانامه ثبت نامی اقدام نمایند.
۶- دارا بودن کارت پایان خدمت وظیفه عمومی و یا داشتن کارت معافیت دائم غیر پزشکی حداکثر تا پایان مهلت ثبت نام (۱۴۰۱/۰۲/۰۴)
تبصره: کارت یا برگ معافیت موقت مورد پذیرش نمی باشد.
۷- دارابون حداکثر ۲۷ سال سن جهت دارندگان مدرک تحصیلی در مقطع کارشناسی (متولدین ۱۳۷۴/۰۲/۰۴ به بعد) و حداکثر ۳۰ سال سن جهت دارندگان مدرک تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد (متولدین ۱۳۷۱/۰۲/۰۴ به بعد) تا پایان مهلت ثبت نام؛
۱-۷- مدت خدمت نظام وظیفه برای آقایان به حداکثر سن متقاضی افزوده خواهد شد؛
۸- حداقل معدل قابل قبول فارغ التحصیلان دوره کارشناسی‌ و کارشناسی ارشد نمره ۱۵ تمام می باشد.
۹- متقاضیان دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد می بایست، رشته تحصیلی ایشان در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد با یکدیگر مرتبط باشد.
۱۰- تاریخ فراغت از تحصیل متقاضیان جذب و همکاری باید حداکثر تا تاریخ ۱۴۰۱/۰۲/۰۴ باشد .
۱۱- مدارک تحصیلی متقاضیان، بر اساس قوانین و مقررات جاری بانک، می بایست مورد تأیید مراجع ذیصلاح باشد؛
۱۲- دانشگاه‌های مورد پذیرش: کلیه دانشگا ه های مورد تایید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری می-باشد؛
۱۳- برخورداری از سلامت کامل جسمانی، روانی و توانایی لازم برای انجام کار در بانک به تشخیص بانک و مطابق با دستورالعمل پزشکی بانک؛
۱۴- عدم اعتیاد به دخانیات و مواد مخدر؛
۱۵- عدم اشتهار به سوء رفتار، فساد اخلاقی و نداشتن محکومیت کیفری مؤثر؛
۱۶- عدم محرومیت از جذب و بکارگیری در ادارات و سازمان های دولتی؛
۱۷- عدم اشتغال و نداشتن تعهد انجام خدمت در سایر سازمان ها، مؤسسات دولتی و وابسته به دولت و یا نهادهای انقلابی؛
۱۸- تاریخ ترخیص از خدمت سربازی یا صدور کارت معافیت دائم غیر پزشکی باید قبل از تاریخ انقضای مهلت ثبت نام باشد.

نحوه ثبت نام داوطلبین در آزمون کتبی:

متقاضیان می بایست از تاریخ ۱۴۰۱/۰۱/۲۱ به سایت بانک رفاه کارگران به آدرس اینترنتی
www.refah-bank.ir مراجعه و نسبت به تکمیل اطلاعات خواسته شده جهت ثبت نام در سامانه ( با عنوان دعوت به همکاری بانک رفاه) اقدام نمایند؛
۲- حداکثر مدت ثبت نام از تاریخ درج آگهی بمدت ۱۵روز می باشد. پایان مهلت ثبت نام تاریخ ۱۴۰۱/۰۲/۰۴ خواهد بود؛
۳- ثبت نام در آزمون کتبی صرفاً از طریق سایت معرفی شده انجام می پذیرد و به درخواست های ارسالی از سایر روش ها ترتیب اثر داده نخواهد شد؛
۴- متقاضیان واجد شرایط به منظور ثبت نام در آزمون جذب و همکاری می بایست مبلغ۱.۵۰۰.۰۰۰ ریال
(یک میلیون و پانصدهزار ریال) به عنوان هزینه ثبت نام و شرکت در آزمون جذب و همکاری بانک رفاه کارگران از طریق درگاه اینترنتی موجود در صفحه ثبت نام پرداخت نمایند؛
۵- هزینه شرکت در آزمون و مدارک متقاضیان به هیچ وجه مسترد نخواهد شد؛
۶- صدور کارت شرکت در آزمون به منزله تأیید اطلاعات ارسالی نمی باشد و در صورت شرکت درآزمون و قبولی در آن، شرایط احراز و مدارک داوطلبان بعد از آزمون، بررسی خواهد شد؛
۷- ساعت و محل برگزاری آزمون متعاقباً از طریق سایت ثبت نام اعلام می گردد؛
۸- ثبت نام، زمانی تکمیل می باشد که مراحل با موفقیت انجام شده و شماره رهگیری از طریق سیستم به متقاضی اعلام گردد؛
۹- به همراه داشتن ماسک و رعایت پروتکل‌های بهداشتی اعلام شده از سوی ستاد ملی مقابله با کرونا در روز برگزاری آزمون الزامی می باشد.

جدول زمان‌بندی آزمون دعوت به همکاری سال ۱۴۰۱

مرحله انجام کار تاریخ
ثبت نام اینترنتی ۱۴۰۱/۰۱/۲۱ لغایت ۱۴۰۱/۰۲/۰۴
دریافت کارت ورود به جلسه آزمون ۱۹ اردیبهشت ماه۱۴۰۱
آزمون کتبی ۲۲ یا ۲۳ اردیبهشت ماه۱۴۰۱

تذکرات مهم

۱- افراد متقاضی جذب و همکاری در مقطع کارشناسی ارشد می بایست بومی استان تهران و در مقطع کارشناسی می بایست بومی شهر مورد تقاضای مربوطه باشند، لذا؛ درصورت موفقیت در کلیه مراحل فرآیند جذب و همکاری هرگونه تغییر شغل و نیز تغییر شهر/شهرستان مربوطه حداقل به مدت ۱۰ سال امکان پذیر نبوده و از پذیرفته شدگان نهایی تعهد محضری مبنی بر حضور در محل اشتغال، جهت مشاغل بانکداری اخذ خواهد شد.

توضیح : احراز بومی بودن داوطلبین جذب و همکاری به شرح یکی از موارد ذیل صورت خواهد پذیرفت:
– شهر محل تولد مندرج در شناسنامه داوطلب با شهر/شهرستان مورد تقاضا یکی باشد.
– دارابودن مدرک دیپلم داوطلب از شهر موردتقاضا جهت احراز محل سکونت
– ارائه سند مالکیت ملک در شهر محل سکونت جهت اشتغال بنام داوطلب، پدر، مادر و یا همسر داوطلب
– ارائه اجاره نامه/اجاره نامه های دارای کد رهگیری در طی ۵ سال گذشته قبل از زمان آگهی دعوت به همکاری در شهر مورد تقاضا بنام داوطلب ، پدر ، مادر و یا همسر داوطلب

تبصره: با عنایت به اینکه جهت جذب نیرو در شهرها، شهرهای زیر مجموعه هر استان، مد نظر بانک می-باشد، لذا؛ در راستای “موضوع بومی بودن”، ملاک جذب و همکاری صرفاً افراد بومی همان شهر در استان مربوطه می باشد.
۲- کسب حدنصاب ۲۵% از حداکثر امتیاز ممکن در آزمون کتبی الزامی می باشد.
۳- لازم به توضیح است، فرآیند جذب و همکاری نیروی انسانی مورد نیاز بانک، براساس موفقیت متقاضیان در تمامی مراحل (مشتمل بر آزمون کتبی، مصاحبه تخصصی، رفتاری و روانشناختی، گزینش، انجام معاینات پزشکی و …) انجام خواهد شد و چنانچه متقاضیان در هر یک از مراحل فوق حد نصاب یا رتبه لازم را کسب ننمایند موضوع ادامه مراحل جذب و یا همکاری آنان منتفی خواهد گردید؛
۴- پس از برگزاری آزمون کتبی و شناسائی افراد حائز شرایط این مرحله، فرایند ارزیابی با مصاحبه های تخصصی، رفتاری و روانشناختی ادامه یافته و پس از ارزیابی‌های صورت پذیرفته نسبت به اعلام اسامی پذیرفته شدگان به ترتیب از بالاترین امتیاز کسب شده بر اساس شاخص های مربوطه و به میزان نیاز واحدهای صف و ستاد اقدام نموده و قبول شدگان نهایی پس از موفقیت در سایر مراحل جذب از قبیل گزینش، معاینات پزشکی و طی دوره‌های آموزشی و … به تعداد مورد نیاز انتخاب و جهت اشتغال معرفی خواهند شد.
۵- شایان ذکر است، موفقیت پذیرفته شدگان به تنهایی و در هر یک از مراحل (آزمون کتبی، مصاحبه تخصصی، روانشناختی و….) به منزله پذیرفته شدن فرد متقاضی نبوده، و مسئولیتی برای این بانک ایجاد نخواهد کرد. لذا، مؤکد است پذیرش فرد متقاضی صرفاً در صورت موفقیت در کلیه مراحل فرآیند جذب نیرو در این بانک خواهد بود. همچنین بانک در قبال ادامه فرآیند مذکور در مورد افرادی که علیرغم عدم وجود شرایط احراز متقاضیان در آزمون مزبور شرکت نموده اند، هیچگونه مسئولیتی نخواهد داشت.
۶- چنانچه بانک در هرمرحله از فرآیند جذب و همکاری، متوجه عدم رعایت “اصل صداقت” در ثبت اطلاعات و تکمیل فرم ها از سوی متقاضی شود، موضوع تداوم فرآیند جذب و یا همکاری در هر مرحله، کان لم یکن و بلا اثر خواهد بود.
۷- در صورت وجود مغایرت مدارک اخذ شده و یا عدم تطابق شرایط فرد متقاضی با شرایط تعیین شده، بلافاصله/ در هر مرحله از مراحل، ادامه فرآیند جذب متقاضی متوقف و ادامه همکاری با وی منتفی خواهد شد.
۸- چنانچه در هر یک از مراحل دعوت به همکاری و یا پس از آن و در زمان اشتغال به کار مشخص گردد متقاضی با مدرک تحصیلی بالاتر/ پایین تر درآزمون شرکت نموده، از جذب، همکاری و ادامه اشتغال وی در هر مرحله ممانعت به عمل خواهد آمد و فرد مذکور مکلف به تسویه هزینه های جذب و به کارگیری خواهد بود.
۹- پذیرفته شده نهایی، چنانچه پس از اشتغال به کار و قبل از مدت یک سال سابقه، از ادامه فعالیت در بانک انصراف و استعفا بدهد، کلیه هزینه های مترتب بر موضوع (هزینه های جذب، بکارگیری، آموزش و …) براساس سرانه هزینه، از متقاضی اخذ می گردد.
۱۰- با عنایت به اینکه فراخوان جذب و دعوت به همکاری براساس برنامه ریزی نیروی انسانی و به منظور تامین نیروی انسانی مورد نیاز در واحدهای مختلف بانک می باشد، لذا شغل و محل خدمت پذیرفته شدگان نهایی در طول مدت خدمت تا زمان بازنشستگی، بنابر ضوابط و مقررات و همچنین براساس نیاز و صلاحدید بانک تعیین می گردد.
۱۱- بدیهی است بانک رفاه کارگران در انتخاب هر یک از متقاضیان بنا بر تشخیص و مصلحت خود و متناسب با نیازهای سازمانی بانک و حسب الزامات اعلامی مختار است و صِرف گذراندن مراحل جذب، هیچگونه حقی برای متقاضیان از جهت جذب و همکاری آنان ایجاد نخواهد نمود.

کانال های ارتباطی:

متقاضیان شرکت در آزمون جذب و همکاری می توانند سوالات و اشکالات احتمالی مربوط به فرآیند ثبت نام را از طریق گزینه “ارتباط با ما” در سامانه ثبت نام، ثبت و ارسال نمایند.
همچنین متقاضیان شرکت در آزمون جذب و همکاری می توانند از طریق سامانه های زیر انتقادات، پیشنهادات و نقطه نظرات خود را در موضوع مذکور ارسال نمایند:
– سامانه ارسال پیامک ۳۰۰۰۴۴
– سامانه پیام الکترونیک مرکز فراد به آدرس :Farad@Bankrefah.ir
– سامانه پیام الکترونیک بانک به آدرس: Info@ Bankrefah.ir
تذکر مهم: متقاضیان محترم از مراجعه حضوری و یا تماس تلفنی با واحدهای مختلف بانک خودداری نمایند.

جدول شماره (۱) – رشته های مورد نیاز در مقطع تحصیلی لیسانس

ردیف عناوین رشته تحصیلی رشته تحصیلی
۱ مدیریت امور بانکی- بازرگانی- دولتی- صنعتی- فناوری اطلاعات- اجرایی- مالی
۲ اقتصاد اقتصاد بازرگانی- اقتصاد نظری
۳ حسابداری کلیه رشته های تحصیلی حسابداری
۴ آمار آمار- آمار و کاربردها
۵ ریاضی ریاضی
۶ حقوق حقوق
۷ مهندسی صنایع مهندسی صنایع
۸ مهندسی کامپیوتر نرم افزار، سخت افزار
۹ مهندسی فناوری اطلاعات مهندسی فناوری اطلاعات (IT)
۱۰ زبان انگلیسی مترجمی زبان انگلیسی – آموزش زبان انگلیسی

جدول شماره ۲- رشته های خاص مقطع تحصیلی کارشناسی

رشته تحصیلی گرایش
حقوق و علوم قضائی حقوق و علوم قضایی
مهندسی عمران مهندسی عمران

جدول شماره (۳) – مفاد آزمون کتبی مقطع تحصیلی کارشناسی

مفاد آزمون عمومی:

*هوش ریاضی و استعدادتحصیلی (Gmat)
* کامپیوتر (INTERNET- WORD-EXCELL- WINDOWS)
*زبان انگلیسی عمومی
* آشنایی با خدمات الکترونیک بانکی

مفاد آزمون تخصصی:

ردیف عناوین رشته تحصیلی رشته تحصیلی مفاد آزمون
۱ مدیریت امور بانکی- بازرگانی- دولتی- صنعتی-
فناوری اطلاعات- اجرایی- مالی
تئوری های مدیریت – رفتار سازمانی – آمار و کاربرد آن در مدیریت
۲ اقتصاد اقتصاد بازرگانی- اقتصاد نظری اقتصاد خرد- اقتصاد کلان – پول و بانکداری
۳ حسابداری کلیه رشته های تحصیلی حسابداری حسابرسی – اصول حسابداری – مدیریت مالی
۴ آمار آمار- آمار و کاربردها احتمال – آمار ریاضی – نمونه گیری و رگرسیون
۵ ریاضی ریاضی ریاضی عمومی – مبانی احتمال- آمار ریاضی- نمونه گیری و رگرسیون
۶ حقوق حقوق حقوق تجارت، حقوق اداری، حقوق مدنی
۷ مهندسی صنایع مهندسی صنایع کنترل پروژه – تجزیه و تحلیل سیستم ها – اقتصاد مهندسی
۸ مهندسی کامپیوتر مهندسی کامپیوتر- نرم افزار، مهندسی کامپیوتر- سخت افزار طراحی الگوریتم- امنیت شبکه – شبکه های کامپیوتری – پایگاه داده
۹ مهندسی فناوری اطلاعات مهندسی فناوری اطلاعات تجارت الکترونیک- سیستم های اطلاعات مدیریت – شبکه های کامپیوتری – پایگاه داده
۱۰ زبان انگلیسی مترجمی زبان انگلیسی
آموزش زبان انگلیسی
زبان عمومی- زبان تخصصی
۱۱ حقوق و علوم قضائی حقوق و علوم قضایی حقوق مدنی-حقوق تجارت-آیین دادرسی مدنی
۱۲ مهندسی عمران عمران تحلیل سازه-مقاومت مصالح- متره و برآورد-اصول مدیریت ساخت

رشته های مندرج در جدول شماره چهار(۴) مختص متقاضیان با مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد و برای اشتغال در شهر تهران می باشد.

جدول شماره (۴) – رشته های مورد نیاز و مفاد آزمون کتبی مقطع تحصیلی کارشناسی ارشد

مفاد آزمون عمومی:

*هوش ریاضی و استعدادتحصیلی (Gmat)
* کامپیوتر (INTERNET- WORD-EXCELL- WINDOWS)
*زبان انگلیسی عمومی
* آشنایی با خدمات الکترونیک بانکی

مفاد آزمون تخصصی:

مقطع تحصیلی کارشناسی ارشد
رشته تحصیلی گرایش مفاد آزمون
صنایع کلیه گرایش‌ها تحقیق در عملیات-برنامه‌ریزی و کنترل پروژه-برنامه‌ریزی و کنترل تولید و موجودی‌ها-اقتصاد مهندسی
مدیریت (دولتی، بازرگانی و صنعتی) کلیه گرایش ها ریاضی و آمار-تئوری‌های مدیریت-اقتصاد خرد و کلان – رفتار سازمانی
مدیریت فناوری اطلاعات کلیه گرایش‌ها ریاضی و آمار-تئوری‌های مدیریت – سیستم های اطلاعاتی مدیریت پیشرفته – اقتصاد خرد و کلان
مدیریت مالی مهندسی مالی و مدیریت ریسک/ بانکداری/ بیمه/ حقوق مالی ریاضی و آمار- اقتصاد خرد و کلان-مدیریت مالی-مدیریت سرمایه‌گذاری و ریسک
مدیریت منابع انسانی کلیه گرایش‌ها ریاضی و آمار-تئوری‌های مدیریت- مدیریت منابع انسانی پیشرفته-رفتار سازمانی پیشرفته
MBAمدیریت- کسب و کار رفتار سازمانی و منابع انسانی/ استراتژیک/ بازاریابی ریاضی و آمار – تئوری های مدیریت – اقتصاد خرد و کلان – مدیریت استراتژیک
مدیریت خدمات بهداشتی درمانی مدیریت خدمات بهداشتی درمانی روش تحقیق در علوم بهداشتی-اقتصاد بهداشت و درمان-برنامه‌ریزی و مدیریت استراتژیک در نظام بهداشتی و درمانی
علوم بانکی امور بانکی اصول بانکداری-ارزیابی طرح‌های اقتصادی-اقتصاد خرد-اقتصاد کلان-پول و بانکداری
کامپیوتر نرم افزار/ سخت افزار/ شبکه‌های کامپیوتری/ رایانش امن/ معماری سیستم‌های کامپیوتری/ هوش مصنوعی و رباتیکز ساختمان داده‌ها و الگوریتم-معماری کامپیوتر و الکترونیک دیجیتال-شبکه‌های کامپیوتری- پایگاه داده‌
مهندسی فناوری اطلاعات (IT) تجارت الکترونیک ساختمان داده‌ها و الگوریتم-تجارت الکترونیک و آموزش الکترونیک-شبکه‌های کامپیوتری- پایگاه داده‌
حقوق خصوصی/ بین الملل/ شرکتهای تجاری/ اقتصادی/ تجارت بین‌الملل/ اسناد و قرارداد های تجاری حقوق مدنی-حقوق تجارت-آیین دادرسی مدنی-حقوق بین الملل
علوم اجتماعی/ مددکاری اجتماعی مددکاری اجتماعی مبانی مددکاری-مددکاری فردی-روانشناسی مرضی و روانشناسی شخصیت-مبانی و نظریه‌های جامعه شناسی
علوم اقتصادی برنامه‌ریزی سیستم‌های اقتصادی/ بانکداری اسلامی/ اقتصاد اسلامی/ اقتصاد و تجارت الکترونیک/ اقتصاد انرژی/ اقتصاد نظری اقتصاد خرد- اقتصاد کلان-ریاضی وآمار- پول و بانکداری
علوم تربیتی آموزش و بهسازی منابع انسانی/ تکنولوژی آموزشی /مدیریت آموزشی/ آموزش بزرگسالان / تحقیقات آموزشی آمار و روش‌های تحقیق در علوم تربیتی-مدیریت آموزشی- برنامه‌ریزی آموزشی -تکنولوژی آموزشی
روانشناسی سنجش و اندازه گیری/ روانشناسی صنعتی آمار و روش تحقیق-روانسنجی-روانشناسی اجتماعی-روانشناسی صنعتی
حسابداری حسابداری/ حسابرسی/ حسابداری مدیریت حسابداری مدیریت – حسابداری مالی-حسابرسی-ریاضی وآمار
زبان مترجمی زبان‌انگلیسی/ آموزش زبان انگلیسی زبان عمومی(انگلیسی)-زبان تخصصی(مترجمی زبان انگلیسی)
زبان مترجمی زبان فرانسه / آموزش زبان فرانسه زبان عمومی(فرانسه)-زبان تخصصی(مترجمی زبان فرانسه)
زبان مترجمی زبان‌ آلمانی /آموزش زبان آلمانی زبان عمومی(آلمانی)-مسائل آموزش زبان آلمانی-زبانشناسی-مطالعات ترجمه
آمار آمار ریاضی/ آمار بیمه (بیم‌سنجی)/ آمار اجتماعی و اقتصادی مبانی ماتریس‌ها -مبانی احتمال-آمار ریاضی۱و۲-نمونه‌گیری و رگرسیون
ریاضی کاربردی آنالیز عددی/ بهینه‌سازی/ ریاضی مالی/ علوم داده مبانی ماتریس‌ها – مبانی آنالیز عددی و مبانی احتمال-تحقیق در عملیات-فرایندهای تصادفی۱
فناوری اطلاعات سلامت فناوری اطلاعات سلامت (مدارک پزشکی) روش تحقیق در علوم بهداشتی-اقتصاد بهداشت-مدیریت سیستم‌های اطلاعت بهداشتی درمانی-کاربرد فناوری اطلاعات در سلامت
بهداشت حرفه ای بهداشت حرفه ای اصول(HSE)-دفع مواد زاید صنعتی-حریق-آلودگی هوا-عوامل فیزیکی و شیمیایی-بهداشت محیط
مهندسی ایمنی، بهداشت و محیط زیست (HSE) مهندسی ایمنی، بهداشت و محیط زیست (HSE) بهداشت محیط کار-ایمنی محیط کار-مهندسی محیط زیست-حریق و روش‌های مبارزه با آن
معماری مهندسی معماری دروس فنی ساختمان-درک عمومی معماری- درک عمومی معماری منظر-مبانی بازسازی پس از سانحه
عمران سازه/ زلزله/ مهندسی و مدیریت ساخت مکانیک جامدات(استاتیک و مقاومت مصالح، تحلیل سازه‌ها)-مکانیک خاک و پی سازی- مکانیک سیالات و هیدرولیک- ریاضیات
مهندسی مکانیک ساخت و تولید/ طراحی کاربردی/ تبدیل انرژی ریاضیات- حرارت و سیالات(ترمودینامیک ،مکانیک سیالات، انتقال حرارت)-دینامیک و ارتعاشات(دینامیک، ارتعاشات، دینامیک ماشین، کنترل)
جدول شماره ۵- اسامی استانها و شهرهای دارای ظرفیت جذب و همکاری در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد
ردیف استان نام شهر جنسیت مقطع /رشته تحصیلی
۱ خراسان رضوی کاشمر مرد/ زن کارشناسی / رشته های جدول شماره یک(۱)
بردسکن
خلیل آباد
فیض آباد
تایباد
خواف مرد
فریمان
کلات
سرخس
درگز
قوچان
۲ آذربایجان شرقی میانه مرد/زن کارشناسی / رشته های جدول شماره یک(۱)
شبستر
جلفا، هادی شهر
بستان آباد
هشترود
سراب مرد
عجب شیر
مرند
ملکان
صوفیان
آذرشهر
ممقان
گوگان
مراغه
اهر
۳ اصفهان اصفهان مرد کارشناسی / مهندسی عمران- جدول شماره دو(۲)
اصفهان مرد/زن کارشناسی / رشته های جدول شماره یک(۱)
خمینی شهر
مبارکه/ زرین شهر/ فولاد شهر
فلاورجان
نجف آباد
شاهین شهر / میمه
شهرضا /سمیرم / دهاقان
کاشان/آران /نطنز/بادرود
داران / چادگان / فریدونشهر
دهق / تیران مرد
گلپایگان / خوانسار
نائین/اردستان
کوهپایه و هرند
۴ فارس لامرد / خنج مرد/زن کارشناسی/ رشته های جدول شماره یک(۱)
آباده مرد
نی ریز / استهبان
جهرم
ارسنجان
اردکان فارس
کازرون
۵ گیلان بندر انزلی / رضوانشهر مرد/زن کارشناسی/رشته های جدول شماره یک(۱)
رودبار / منجیل / لوشان
هشتپر مرد
آستارا
شفت
خشکبیجار / لشت نشاء
ماسال
سیاهکل
رودسر / کلاچای
آستانه اشرفیه
۶ کرمانشاه سنقر / کنگاور مرد/زن کارشناسی / رشته های جدول شماره یک (۱)
قصر شیرین / سرپل ذهاب
۷ خوزستان اهواز مرد/زن کارشناسی/مهندسی عمران( جدول شماره دو/۲)
اهواز کارشناسی /رشته های جدول شماره یک(۱)
دزفول/ شوش
شوشتر/ مسجد سلیمان / لالی
بندرامام خمینی/ ماهشهر
آبادان/خرمشهر مرد
سوسنگرد
هندیجان
رامشیر
شادگان
رامهرمز/ هفتگل
۸ مازندران گلوگاه / بهشهر / نکاء مرد/زن کارشناسی /رشته های جدول شماره یک(۱)
پل سفید / قائم شهر
نور / چمستان
نوشهر / چالوس / کلاردشت
تنکابن- عباس آباد-نشتارود-سلمانشهر / رامسر
محمودآباد مرد
جویبار
۹ مرکزی اراک مرد کارشناسی/مهندسی عمران( جدول شماره دو/۲)
آشتیان مرد کارشناسی /رشته های جدول شماره یک(۱)
تفرش
کمیجان
محلات
خمین
ساوه
۱۰ کرمان ارزوئیه مرد کارشناسی / رشته های جدول شماره یک(۱)
راور
انار
شهربابک
کهنوج
عنبرآباد
جیرفت مرد/زن
بم
۱۱ تهران تهران (کارشناسی ارشد) مرد/زن کارشناسی ارشد/ رشته های جدول شماره چهار(۴)
تهران / لواسان / ری / اسلامشهر/ چهاردانگه / رباط کریم / ملارد/ شهریار / شهر قدس / اندیشه مرد/زن کارشناسی / رشته های جدول شماره یک(۱)
ورامین / قرچک / پاکدشت / پیشوا مرد
رودهن / بومهن / پردیس
فیروزکوه
۱۲ سیستان و بلوچستان ایرانشهر مرد/زن کارشناسی/رشته های جدول شماره یک(۱)
خاش مرد
نیک شهر
زهک
۱۳ یزد میبد مرد/زن کارشناسی/ رشته های جدول شماره یک(۱)
اردکان
اشکذر
مروست مرد
هرات
تفت
مهریز
۱۴ آذربایجان غربی ماکو مرد کارشناسی/ رشته های جدول شماره یک(۱)
شوط
چایپاره
پلدشت
پیرانشهر
میاندوآب
سردشت
چالدران
۱۵ سمنان شاهرود مرد/زن کارشناسی / رشته های جدول شماره یک(۱)
دامغان مرد
گرمسار
۱۶ اردبیل مشکین شهر مرد/زن کارشناسی/ رشته های جدول شماره یک(۱)
پارس آباد/بیله سوار
گرمی مرد
۱۷ قزوین قزوین مرد/زن کارشناسی/ رشته های جدول شماره یک(۱)
آبیک مرد
تاکستان
بوئین زهرا
۱۸ کردستان کامیاران مرد کارشناسی/ رشته های جدول شماره یک(۱)
دهگلان
بانه
۱۹ همدان اسدآباد مرد کارشناسی/ رشته های جدول شماره یک(۱)
نهاوند
فامنین
کبودرآهنگ
۲۰ لرستان نورآباد مرد/زن کارشناسی/ رشته های جدول شماره یک(۱)
الشتر مرد
پلدختر
دورود
ازنا
۲۱ هرمزگان بندرعباس مرد کارشناسی/ مهندسی عمران- جدول شماره دو(۲)
بندرعباس مرد/زن کارشناسی/رشته های جدول شماره یک(۱)
کیش
قشم
۲۲ زنجان زنجان مرد/زن کارشناسی/رشته های جدول شماره یک(۱)
۲۳ البرز کرج مرد/زن کارشناسی/رشته های جدول شماره یک(۱)
نظرآباد/هشتگرد
۲۴ قم قم مرد / زن کارشناسی/ رشته های جدول شماره یک(۱)
قم مرد کارشناسی/ مهندسی عمران-جدول شماره دو(۲)
۲۵ چهار محال و بختیاری جونقان مرد/زن کارشناسی / رشته های جدول شماره یک(۱)
فارسان
اردل مرد
لردگان
بن
سامان
۲۶ کهگیلویه و بویراحمد کهگیلویه (دهدشت) مرد کارشناسی / رشته های جدول شماره یک(۱)
باشت
بویراحمد(یاسوج)
۲۷ خراسان شمالی آشخانه مرد کارشناسی / مهندسی عمران- جدول شماره دو (۲)
آشخانه
جاجرم مرد/زن کارشناسی / رشته های جدول شماره یک(۱)
شیروان / فاروج
۲۸ خراسان جنوبی نهبندان مرد کارشناسی / رشته های جدول شماره یک(۱)
بشرویه
قائن
طبس
فردوس
۲۹ بوشهر عسلویه / جم / دیر مرد/زن کارشناسی / رشته های جدول شماره یک(۱)
اهرم
۳۰ ایلام مهران مرد کارشناسی مهندسی کامپیوتر(نرم افزار- سخت افزار) / کارشناسی مدیریت فناوری اطلاعات / کارشناسی مهندسی فناوری اطلاعات – جدول شماره یک(۱)
سرآبله
دره شهر

6 دیدگاه

  1. سلام دوستان، کارشناسی مهندسی صنایع شیمیایی میتونه ثبت نام کنه؟ متاسفانه نه بانک و نه اداره برنامه ریزی کشور جواب تلفن میدن ممنون میشم جواب بدید?

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شناسنامه قانون در تلگرام