کتاب استخدامی اداری ها
آزمون های استخدامی

آگهی استخدام شرکت کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران از طریق پذیرش دانشجوی متعهد خدمت

آگهی استخدام شرکت کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران از طریق پذیرش دانشجوی متعهد خدمت

شرکت کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران به منظور تامین نیروی انسانی مورد نیاز جهت اشتغال بر روی کشتی‌های اقیانوس پیما در رده های افسر دومی عرشه و مهندس سومی موتور با شرایط ذیل دانشجو می‌پذیرد.

تاریخ ثبت نام ۱/۱۲/۱۴۰۱ لغایت ۱۳/۱۲/۱۴۰۱

آگهی استخدام شرکت کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران از طریق پذیرش دانشجوی متعهد خدمت

۱- شرایط عمومی:

– تابعیت کشور جمهوری اسلامی ایران.
– جنسیت : مذکر
– متدین به دین مبین اسلام یا یکی از ادیان پذیرفته شده در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران.
– عدم اعتیاد به مواد مخدر طبق تایید مراجع ذیصلاح.
– عدم اشتهار به فساد و تجاهر به فسق.
– نداشتن سوء‌ پیشینه به تایید مراجع ذیربط.
– دید چشم ۱۰/۱۰ (بدون عینک) برای رشته افسر دومی عرشه و ۱۰/۸ برای رشته مهندس سومی موتور و نداشتن کور رنگی.
– حداقل قد ۱۷۰ سانتیمتر.
– نداشتن خالکوبی روی بدن.
– فقط افرادی میتوانند ثبت نام کنند که:
الف – دوره خدمت نظام وظیفه را انجام نداده اند (مشمولین وظیفه بدون مهر غیبت)
ب – افرادی که تا زمان ثبت نام دیپلم خود را دریافت کرده و حداقل تا شهریور سال ۱۴۰۲ از معافیت تحصیلی برخوردار هستند.
تبصره : دانشجویان و دانش آموزانی که مشغول تحصیل در سال آخرتحصیلی می باشند نیز می توانند در آزمون مربوطه شرکت نمایند به شرطی که تا پایان سال تحصیلی (خرداد ۱۴۰۲) ، قادر به ارائه مدرک فارغ التحصیلی خود باشند. این افراد در زمان ثبت نام می بایست گواهی مبنی براشتغال به تحصیل در سال یا ترم آخر را از محل تحصیل خود دریافت نمایند و در محل مدرک تحصیلی بارگذاری نمایند. همچنین در محل معدل نیز معدل سال قبل خود را وارد نمایند.
ج – افرادی که بواسطه قبولی در دانشگاه طی سال ۱۴۰۰ یا ۱۴۰۱ از معافیت تحصیلی برخوردار هستند.
د – توجه: افراد با معافیت تحصیلی پس از مراجعه به دفاتر پلیس ۱۰+ ، آخرین وضعیت نظام وظیفه خود را دریافت نمایند و در مراحل بعدی جهت ارائه به مسئولین به همراه داشته باشند.
نکته مهم : افراد دارای معافیت اعم از پزشکی یا غیر پزشکی( بجز معافیت تحصیلی) و دارای کارت پایان خدمت در این مرحله، اجازه ثبت نام ندارند .
• در شرایط مساوی اولویت با ایثارگران و خانواده معظم شهدا و مفقودین و همچنین فارغ التحصیلان هنرستانهای دریایی میباشد.

۲- شرایط اختصاصی:

– حداقل نمره ۱۴ معدل کل دیپلم
– دارا بودن حداقل ۱۸ سال تمام و حداکثر ۲۲ سال تمام تا پایان شهریور ماه سال ۱۴۰۲ (متولدین ۳۱/۶/۱۳۸۰ الی ۳۱/۶/۱۳۸۴)
• دانشجویان شاغل به تحصیل (به شرطی که از نظر سنی و سایر شرایط مشکلی نداشته باشند) منعی برای ثبت نام ندارند.
• کسانی که در حال گذراندن خدمت مقدس سربازی می باشند (به شرطی که از نظر سنی و سایر شرایط مشکلی نداشته باشند) منعی برای ثبت نام ندارند.
• دانشجویانی که از مقطع کاردانی یا کارشناسی فارغ التحصیل شده اند، حق ثبت نام ندارند.
• دانشجویانی که یکبار از تحصیل انصراف داده اند و یا اخراج شده اند، حق ثبت نام ندارند.
• با توجه به قانون سازمان وظیفه عمومی هر دانشجو مجاز است تنها یکبار در طول تحصیل انصراف داده و در دانشگاه دیگری تحصیل نماید ، لذا تاکید می گردد چنانچه داوطلبان در حال حاضر مشغول به تحصیل در دانشگاهها می باشند ، نبایستی تا این تاریخ از دانشگاه دیگری انصراف داده باشند.
– موفقیت درآزمون علمی ، آزمون روانشناسی و مصاحبه‌های علمی و عقیدتی.
– داشتن تندرستی و سلامت کامل جسمانی و روانی به تایید واحد درمانی کشتیرانی ج.ا.ا
• هر گونه مشکل جسمی شامل ضعف بینایی ، کوررنگی، نسبت قد به وزن نامتعارف (BMI)، پرانتزی پا، صافی کف پا ، نقص عضو ، واریکوسل ، انحراف ستون فقرات ، تتو ، خالکوبی ، خرابی شدید دندان ، وجود پلاتین بواسطه شکستگی اعضا بدن، فشار خون ، ناراحتی کبد ، ناراحتی کلیه ، ناراحتی روحی و روانی ، آثار خودزنی بروی بدن ، سابقه مصرف داروهای خاص و کم خونی عامل مردودی پزشکی خواهد شد.

۳- مراحل و مدارک ثبت‌نام:

داوطلبان می‌بایست ابتدا به سامانه پرداخت الکترونیک دانشگاه شهید بهشتی به آدرس زیر وارد شوند: http://payment.sbu.ac.ir/paymentPerson

صفحه فوق ظاهر می شود و لازم است بدقت تمامی فیلد های مشخص شده را تکمیل نمایید.

توجه:

در قسمت مبلغ : ۰۰۰/۲۵۰/۱ ریال ذکر گردد
در قسمت واحد دریافت کننده وجه: مرکز اموزش های تخصصی دانشگاه شهید بهشتی را انتخاب کنید
در قسمت موضوع واریز وجه: آزمون را انتخاب کنید مابقی قسمت های ستاره دار را حتما با دقت تکمیل نمایید
پس از تکمیل فرایند فوق و ثبت آیکون ” ادامه واریز” ، سیستم یک رسید پرداخت با شکل زیر برای شما صادر می کند:

پس از دریافت رسید و ذخیره آن، شماره پرداخت را یاداشت کرده و وارد سامانه ثبت نام به آدرس زیر خواهید شد: http://stc.sbu.ac.ir/jobsexam

در سامانه فوق اطلاعات شناسنامه ای و دیگر اطلاعات به همراه تصاویر مربوطه، رسید پرداخت و شماره پرداخت آماده کرده و ثبت نام می‌کنید. پس ثبت نام موفق برای شما یک کد پیگیری صادر می‌گردد.

در صورت بروز مشکل در روند ثبت نام (فقط ثبت نام) ، با شماره تلفن ۷۳۹۳۲۷۷۵ تماس حاصل فرمایید.

۴- رشته و گرایش تحصیلی مورد قبول و متناسب با دوره:

با توجه به دستورالعملهای ورود به دوره، فقط داوطلبانی که دارای مدرک تحصیلی قید شده به شرح جدول ذیل هستند ، در این آزمون شرکت نمایند و فقط می توانند یک عنوان دوره را انتخاب و ثبت نام نمایند. همچنین کسانیکه فارغ¬التحصیل رشته و گرایش¬های تحصیلی قیدشده نیستند اجازه شرکت و ثبت‌نام ندارند.
لذا اگر داوطلبی با مدارک تحصیلی خارج از عناوین مندرج در جدول ذیل ،در آزمون شرکت نماید ، قبولی در آزمون¬ها و پذیرش وی لغو و در هر مرحله که باشد از ادامه کار وی ممانعت به عمل خواهد آمد. همچنین خسارت ناشی از اتلاف وقت، فرصت ازدست‌رفته و سایر هزینه-های تحمیل‌شده ناشی از آن، به تشخیص شرکت محاسبه و از وی مطالبه خواهد شد. به‌هرحال داوطلب با تکمیل فرم ثبت‌نام حق هرگونه اعتراضی (در این رابطه) را از خود سلب و ساقط می‌نماید.

عنوان دوره رشته‌های تحصیلی تعداد موردنیاز حدود طول دوره با نظامی گری و کارورزی در دریا
افسر دومی عرشه (نامحدود) مدرک دیپلم کامل متوسطه در رشته های ریاضی فیزیک /علوم تجربی / ناوبری هنرستانهای دریایی . 60 نفر  4 سال
مهندس سوم موتور (نامحدود) مدرک دیپلم کامل متوسطه در رشته های ریاضی فیزیک / علوم تجربی / مکانیک موتورهای دریایی / برق / الکتروتکنیک / الکترونیک و مخابرات دریایی هنرستانهای دریایی 60 نفر 4 سال

۵- مواد آزمون کتبی:

مهندس سوم موتور (نامحدود)
افسر دومی عرشه (نامحدود)
1- ریاضی عمومی
2- هوش
3- زبان انگلیسی عمومی

۶- صدور کارت ورود به جلسه و زمان تطبیق مدارک:

کارت ورود به جلسه از ساعت ۹ صبح روز سه شنبه مورخ ۱۶/۱۲/۱۴۰۱ تا قبل از شروع آزمون از طریق سایتhttp://stc.sbu.ac.ir/jobsexam (همان سایت ثبت نام) قابل دریافت می باشد

۷ – زمان و مکان آزمون:

زمان شروع آزمون : راس ساعت ۹ صبح روز پنجشنبه مورخ ۱۸/۱۲/۱۴۰۱
آدرس دقیق محل آزمون : تهران- میدان نوبنیاد- انتهای اتوبان شهید بابایی- نرسیده به حیکمیه- پردیس فنی مهندسی شهید عباسپور

۸- نحوه جذب:

– افراد مورد نیاز با در نظر گرفتن قبولی در آزمون ورودی و نمرات بالاتر معدل کتبی دیپلم و رتبه های برتر کنکور و با توجه به دستور العملهای مصوب کشتیرانی دعوت و پس از طی مراحل معاینات اولیه پزشکی ، مصاحبه ، معاینات پزشکی کلی و گزینش، انتخاب می‌گردند. ، کشتیرانی در قبول و یا رد افراد مختار می‌باشد.

– داوطلبین اطلاعات مورد نیاز سایت ثبت نام را بطور کامل وارد نموده و پس از تایید نهایی کد رهگیری که توسط سیستم ارائه میشود را جهت اقدامات بعدی نزد خود محفوظ خواهند داشت ( عدم دریافت کد رهگیری به منزله عدم ثبت نام می باشد).

– قبولشدگان با روشهای مختلف مانند برگزاری جلسه توجیهی ، نمایش فیلم و سخنرانی و نظایر آن در حد امکان با مشاغل دریایی و سایر مسائل مرتبط آشنا می‌گردند.
– داوطلبین جهت انجام معاینات اولیه پزشکی توسط امور آموزش شرکت تامین نیرو به واحد درمانی کشتیرانی ج.ا.ا معرفی و از قبول شدگان جهت انجام مصاحبه تخصصی دعوت بعمل خواهد آمد

– پذیرفته شدگان مصاحبه تخصصی جهت تشکیل پرونده و طی مراحل معاینات پزشکی کامل و گزینش به امور آموزش شرکت تامین نیروی کشتیرانی ج.ا.ا معرفی خواهند شد.

– اسامی پذیرفته شدگان نهایی از طریق سایت موسسه آموزشی کشتیرانی به آدرس irmti.ir اعلام می‌گردد.

تبصره- متقاضیان موظفند پس از اگاهی رسمی از قبولی نهایی ، حداکثر ظرف مدت ۲۰ روز نسبت به سپردن تعهدات و ضمانت‌های لازم اقدام نماید در غیر این صورت منصرف محسوب و از لیست ذخیره به ترتیب اولویت دعوت بعمل خواهد آمد.

– تعهدات و ضمانت‌های لازم در یکی از دفاتر اسناد رسمی توسط امور آموزش شرکت تامین نیرو از فرد و ضامنین اخذ می‌گردد.

نحوه سپردن تعهدات پذیرفته شدگان :

• پذیرفته شدگان دوره های افسری مشمول میبایست ضمن سپردن ۱۰ سال تعهد خدمت ، بابت تضمین اجرای تعهدات ، سند رسمی یک باب منزل مسکونی یا آپارتمان و یا تجاری (شش دانگ) را به ارزش ۶۰۰۰۰۰۰۰۰۰(شش میلیارد) ریال جهت ضمانت پرداخت اقساط وام خود بابت تسهیلات دریافتی در رهن شرکت قرار دهند.

• تبصره : در صورتی که ارزش قابل تعهد ملک مذکور به اندازه سقف مورد نیاز تعهد نباشد ، دانشجو میتواند ۶۰% مبلغ ضمانت را به صورت ملک و ۴۰% آنرا به صورت ضمانت نامه بانکی به شرکت ارائه نماید.

• قبول شدگان نهایی مشمول ، طبق بند “ب” ماده ۶۶ قانون نظام وظیفه عمومی ، از انجام خدمت نظام وظیفه به جز دوره آموزش نظامی گری مقدماتی و تخصصی ، معاف خواهند بود

تذکر شماره ۱ :

• دوران تحصیل دانشجویان افسری حدود چهارسال به صورت شبانه روزی که شامل دوره نظامی گری و نظری در بنادر نوشهر و بوشهر و دوره عملی بر روی کشتی خواهد بود.

• فارغ التحصیلان دوره های افسری ، به منظور اخذ گواهینامه های شایستگی ، ملزم به شرکت در امتحانات شایستگی افسر دومی و مهندس سومی سازمان بنادر و دریانوردی خواهند بود.

• پذیرفته شدگان در طول تحصیل از کمک هزینه تحصیلی مصوب برخوردار خواهند بود که پس از اتمام تحصیلات و اخذ گواهینامه شایستگی به صورت قراردادی تعهد به خدمت ، جذب کشتیرانی خواهند شد.

• کلیه هزینه های آموزشی با تسهیلات ویژه به صورت وام بدون بهره از طرف کشتیرانی اعطاء میگردد که پس از اخذ گواهینامه شایستگی و شروع قرارداد میبایست به صورت اقساط بلند مدت باز پرداخت گردد.

شروع تعهد خدمت جهت دانشجویان افسری از زمان دریافت مدرک شایستگی و معرفی به عنوان افسر خواهد بود، و محاسبه دوران تحصیلی به عنوان زمان تعهد خدمت محاسبه نمیگردد.

تذکر شماره ۲ :

• مسئولیت صحت اطلاعات اعلام شده به عهده متقاضی بوده و در صورت مشاهده مغایرت آن با اطلاعات واقعی در هر مرحله ای ، از ادامه سایر مراحل جلوگیری خواهد شد و هزینه ها و مشکلات مرتبط به عهده داوطلب میباشد.

تذکر شماره ۳ :

لازم است که متقاضیان جهت انجام بخشی از مراحل جذب بشرح ذیل در شهر تهران حضور یابند و کلیه هزینه های مرتبطه ( ایاب و ذهاب / اقامت و غیره ) بر عهده داوطلب بوده و کشتیرانی، تعهدی نسبت به این هزینه ها نخواهد داشت.
۱- آزمون علمی
۲- بشرط قبولی در مرحله اول ، جهت انجام معاینات پزشکی و دریافت کارت سلامت ، تست روانشناسی، مصاحبه تخصصی ،تکمیل پرونده و مراحل پذیرش.
ضمنا افرادی که در مراحل مختلف دعوت میشوند از آوردن همراه جدا خودداری نمایند.

تذکر شماره ۴ :

شرایط عمومی و اختصاصی ذکر شده جهت جذب، همان موارد ذکر شده می باشد. خواهشمند است از تماسهای غیر ضروری اجتناب فرمایید.

شناسنامه قانون در پیام‌رسان‌های داخلی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شناسنامه قانون در تلگرام