کتاب استخدامی اداری ها
آزمون های استخدامی

فراخوان جذب اعضای هیئت علمی سال 98

فراخوان جذب اعضای هیئت علمی سال 98

خبر مورخ 9 شهریور 1398

فراخوان ویرایش اطلاعات متقاضیان جذب هیأت علمی

مرکز جذب هیأت علمی از متقاضیان خواست اطلاعات خود را به روزرسانی کنند.

به نقل از مرکز جذب هیأت علمی وزارت علوم، نظر به اینکه برخی از اعلام نیازهای دانشگاه‌های وابسته به دستگاه‌های اجرایی بدلیل عدم هماهنگی از سامانه جذب اعضای هیأت علمی حذف شده بود، در فرصت تمدید مهلت ثبت نام مجددا این اعلام نیازها فعال شده است.

از این طریق مرکز جذب از متقاضیان عضویت هیأت علمی خصوصا در رشته های مدیریت (مدیریت صنعتی)، مدیریت کار آفرینی، نقاشی، ارتباط تصویری، تصویرسازی، روانشناسی (روانشناسی سلامت)، روانشناسی (روانسنجی) درخواست کرده است که مجددا ضمن مراجعه به سایت مربوطه اطلاعات خود را به روزرسانی کنند.

همچنین فرصت ویرایش اطلاعات و تغییر اولویت‌ها برای کسانیکه قبل ثبت نام انجام داده اند تا تاریخ ۱۰ مهر ۹۸ تمدید شده بود، این فرصت فقط برای کسانی است که قبلا ثبت نام کرده اند ولی مایلند با توجه به ظرفیت‌هایی که جدیدا در سایت ثبت شده اطلاعات خود را ویرایش کنند.

خبر مورخ 6 شهریور 1398

اطلاعیه تمدید فراخوان جذب اعضای هیات علمی

مهلت ثبت نام داوطلبان برای شرکت در فراخوان جذب هیأت علمی شهریور ماه 98 تا ساعت 24 چهارشنبه 10 مهرماه 98 تمدید شد.

بنا به تقاضای جمع کثیری از متقاضیان که کارثبت نام خود را به روزهای آخر احاله نموده اند و موجب ترافیک سنگین در سامانه ثبت نام شده است.مهلت ثبت نام متقاضیان عضویت هیات علمی در عموم دانشگاه ها تا دهم مهرماه ساعت 24 تمدید می شود.

همچنین برای حدود 400 نفر موقعیت جذب هیات علمی و فرصت شغلی اعلام شده، تاکنون هیچ متقاضی ثبت نام نکرده است و ظرفیت آنان بدون متقاضی باقی مانده است.

فراخوان جذب اعضای هیات علمی شهریور ماه 98

در راستای اجرای مصوبه جلسه شماره 81 هیأت عالی جذب به تاریخ 1390/6/21 بدینوسیله برنامه زمانبندی بیستمین و دومین فراخـوان نیمه متمرکز جذب اعضای هیأت علمی (پیمانی و طرح سـربـازی) دانشگاه‌ها و مـؤسسات آمـوزش عالی و پژوهشی کشور مربوط بـه فراخوان شهریور 1398 به شرح زیر اعلام می‌گردد:

1. درصورت نیاز به مشاوره و راهنمایی از سوی کارشناسان مرکز جذب، می‌توانید پس از ورود به سامانه جامع جذب و از طریق مرکز پیام پرسش خود را مطرح و پاسخ آن را ظرف مدت یک روز کاری، دریافت نمایید. دقت در اجرای اعلام نیاز در بازه مذکور و مطابق با تقویم اعلام شده، موجب مزید امتنان خواهد بود. بدیهی است پس از اتمام هر بازه، امکان تمدید آن یا ورود اطلاعات خارج از سیستم فراهم نیست و انتظار می رود همکاران گرامی در این مورد، تقاضا یا توقعی را مطرح نفرمایند.

 2. با توجه به محدودیت های مربوط به اختصاص ردیف استخدامی انتظار می رود؛ برای اعلام نیاز در این فراخوان صرفاً به ثبت حداقل ها در تطابق با نقشه جامع علمی کشور و مجوزهای مربوطه اکتفاء نمایید و از هرگونه ثبت نیاز تخمینی خودداری فرمایید؛  همانگونه که استحضار دارید و در جدول زمانبندی نیز آمده است، معتبرنمودن تقاضاهای ثبت شده از وظایف مرکز نظارت و ارزیابی است که معمولا در تطابق با مصوبات هیأت امنا و نقشه جامع و طرح راهبردی دانشگاه صورت می گیرد. درصورت رعایت این موارد در ثبت نیاز اولیه و درج ضمائم و مستندات آن در سامانه، انجام کار با سهولت و سرعت بیشتری صورت خواهد پذیرفت و از هرگونه رفت و برگشت جلوگیری می شود.د

 3. ضروری است همراه با اعلام نیاز، شرایط اختصاصی هر دانشگاه و شرایط ویژه پذیرش رشته ها قید شود. در صورت امکان هوشمندسازی سامانه برای آن شرایط، پیش بینی لازم صورت می گیرد و در صورتی که امکان فنی آن فراهم نباشد شرایط اختصاصی به وضوح به اطلاع داوطلبان می رسد تا در مراحل غربالگری مواجه با حذف گروهی داوطلبان نباشیم؛ شرایط اختصاصی نباید ناقض قوانین و مقررات جذب و یا براساس انتخاب افراد از پیش تعیین شده تنظیم شود و باید ظرفیت  مشارکت عموم افراد واجد شرایط را محدود نسازد.

4. هر داوطلب به محض ثبت نام از حقوق مکتسبه ثبت نام برخوردار است و باید شـرایط سـالم و عـادلانه شـرکتِ وی در رقابت فراهم گردد و از هرگونه تضییع حق و تعیین و یا محدود نمودن دایره انتخاب شوندگان، قبل از بررسی علمی و سایر صلاحیت ها خودداری گردد. هرگونه تضییع حق آحاد داوطلبان و برهم زدن شرایط رقابت عادلانه و مهندسی حائزین شرایط موجب وزر و خسارت در دنیا و آخرت خواهد گردید.

5. فرایندهای جذب از طریق سامانه جامع جذب اعضای هیأت علمی صورت می گیرد و شایسته است ذینفعان گرامی و تمامی مراجع ذیربط، امور مربوط به جذب اعضای هیأت علمی و مراحل مختلف آن را صرفاً از طریق این سامانه پیگیری نمایند.

شناسنامه قانون | IMAGE637013950553343958

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شناسنامه قانون در تلگرام