کتاب استخدامی اداری ها
آزمون های استخدامی

ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت سال ۹۹

آزمون استخدامی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی سال ۹۹

دانلود سری چهارم اصلاحات مورخ ۲۵ دی ۹۹

شناسنامه قانون | meBVC+GLucgAAAAASUVORK5CYII=

دانلود سری سوم اصلاحات مورخ ۲۴ دی ۹۹

شناسنامه قانون | meBVC+GLucgAAAAASUVORK5CYII=

دانلود سری دوم اصلاحات مورخ ۲۲ دی ۹۹

شناسنامه قانون | meBVC+GLucgAAAAASUVORK5CYII=

دانلود سری اول اصلاحات مورخ ۲۱ دی ۹۹

 شناسنامه قانون | meBVC+GLucgAAAAASUVORK5CYII=

دانلود دفترچه ثبت‌نام آزمون وزارت بهداشت و درمان

شناسنامه قانون | agahi

شناسنامه قانون | sabtnam

?ثبت نام متقاضیان شرکت در آزمون استخدامی دانشگاه‌های علوم پزشکی و خدمات بهداشتی – درمانی سال ۱۳۹۹ به صورت اینترنتی از امروز دوشنبه ۱۵ دی ماه ۹۹ از طریق درگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org آغاز می شود.

?مهلت ثبت نام این آزمون در روز یکشنبه ۲۱ دی ماه ۹۹ به پایان می‌رسد. متقاضیان می‌توانند در مهلت مقرر برای شرکت درآزمون مذکور ثبت‌نام کنند. دفترچه راهنمای ثبت‌نام در آزمون مذکور همزمان با شروع ثبت‌نام از طریق لینک بالا در دسترس است.

جزئیات امتیازها و اولویت جذب نیروهای درگیر با کرونا در آزمون های استخدامی وزارت بهداشت

معاون توسعه مدیریت، منابع و برنامه‌ریزی وزارت بهداشت گفت: بر اساس پیشنهاد مشترک وزارت بهداشت و سازمان اداری و استخدامی و تصویب شورای توسعه مدیریت و سرمایه انسانی کشور، برای مدافعان سلامت در آزمون های بکارگیری و استخدام دانشگاه های علوم پزشکی تا سقف ۲۰ امتیاز، در نظر گرفته می شود.

به گزارش شناسنامه قانون، جزییات امتیازات مدافعان سلامت به شرح زیر است:

۱- کارکنان قراردادکار معین، کارگری، شرکتی، طرح پزشکان و پیراپزشکان و متعهدین خدمت که در راستای وظایف و ماموریت های محوله به صورت مستقیم در مقابله با ویروس کرونا و درمان بیماری کووید ۱۹ در مراکز  بهداشتی و درمانی زیر مجموعه وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی، انستیتو پاستور و فوریت‌های پزشکی خدمت کرده اند، مشمول استفاده از امتیازهای این دستورالعمل می شوند.

۲- بازه زمانی محاسبه سوابق برای اعطای امتیازات این تصویب نامه از اول اسفند ماه سال ۱۳۹۸ تا زمان اعلام خاتمه فراگیری بیماری کرونا از طریق ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا است.

۳- به ازای هر ماه فعالیت مستقیم کارکنان یاد شده با بیماری کرونا در بازه زمانی تعیین شده، ۲درصد امتیاز کل به امتیاز مکتسبه فرد در مرحله آزمون کتبی و حداکثر تا ۲۰ درصد امتیاز، در آزمون های بکارگیری و استخدام وزارت بهداشت و زیر مجموعه های آن افزوده خواهد شد؛ همچنین امتیاز فعالیت مستقیم پرسنل صرفا برای یک مرحله تغییر نوع قرارداد (شرکتی به قراردادی و یا قراردادی به پیمانی) قابل احتساب است.

۴- به منظور اجرای دقیق مفاد این دستورالعمل در هر دانشگاه کمیته ای با مسئولیت رییس دانشگاه، دبیری معاون توسعه مدیریت ومنابع و عضویت مدیر حراست، مدیر بازرسی و رسیدگی به شکایات دانشگاه و نماینده سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تشکیل می شود. یکی از برنامه های اصلی این کمیته، تعیین واحدهای بهداشتی و درمانی، فوریت های پزشکی و واحد های زیر مجموعه دانشگاه است که در بازه زمانی فراگیری کرونا به عنوان واحد درگیر مستقیم شناخته می شوند؛ در صورتی که هر یک از واحدهای مذکور در بخشی از بازه زمانی، درگیر مستقیم بوده باشند، صرفا زمان درگیری مستقیم برای آن واحد لحاظ خواهد شد.

همچنین، بررسی و تعیین افراد مشمول برای استفاده از امتیازات، بررسی و تایید مستندات مربوط به افراد مشمول دستورالعمل و تعیین سابقه خدمت آنان در واحد های مزبور، تایید فرم مربوط به سابقه خدمت افراد مشمول بر اساس مستندات، بررسی گزارش های واصله به کمیته و رسیدگی به شکایات افراد متقاضی و بهرمندی از امتیازات از دیگر اهداف تشکیل این کمیته است.

۵- این امتیازها در آزمون پیش روی وزارت بهداشت برای مدافعان سلامت در نظر گرفته می شود.

گفتنی است، پیش از این، دفترچه آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی به جز وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در سال ۱۳۹۹ منتشر شده و ثبت‌نام در آن به پایان رسیده است:

هشتمین آزمون مشترک فراگیر استخدامی دستگاه‌های اجرایی سال ۹۹

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شناسنامه قانون در تلگرام