کتاب استخدامی اداری ها
دانلود

اکسل محاسبه مبلغ فوق العاده رتبه بندی معلمان در سال ۱۴۰۱

اکسل محاسبه مبلغ فوق‌العاده رتبه بندی معلمان در سال ۱۴۰۱ و مبلغ علی‌الحساب واریزی

طراحی و تنظیم: صیاح الدین شهدی
مدرس دوره‌های آموزش ضمن خدمت کارکنان دولت
ایمیل | آدرس اینستاگرام

شناسنامه قانون- فایل اکسل محاسبه مبلغ افزایش ناشی از اجرای فوق العاده رتبه بندی معلمان در سال ۱۴۰۱ و همچنین مبلغ علی الحساب وعده داده شده تا زمان اجرای کامل رتبه‌بندی، منتشر شد.

این فایل دو محاسبه زیر را به صورت همزمان انجام می‌دهد:

۱- مبلغ علی‌الحساب محاسبه شده بابت ۱۱ ماه (مهر ۱۴۰۰ تا مرداد ۱۴۰۱) و به میزان ۵۰ درصد

۲- مبلغ ماهیانه افزایش ناشی از برقراری فوق‌العاده رتبه‌بندی در صورت قرارگیری فرد در هر یک از رتبه‌ها (آموزشیار معلم/ مربی معلم/ استادیار معلم/ دانشیار معلم/ استاد معلم)

دانلود فایل اکسل رتبه‌بندی معلمان

راهنمای استفاده:

بعد از دانلود فایل در کامپیوتر و باز کردن، بر روی نوار زردرنگ بالای فایل (گزینه enable editing) کلیک کنید. اکنون صرفاً جدول آبی رنگ (امتیازات حق شغل، شاغل و فوق‌العاده شغل) را بر مبنای آخرین حکم کارگزینی در سال ۱۴۰۱ تکمیل کنید.

تصاویری از محیط اکسل:

29 دیدگاه

  1. سلام تکلیف ۸هزار نیروی مهر آفرین با سابقه ۱۰،۱۵ ساله چیه ؟؟ما دادمون به کجا برسونیم چرا بین مهر آفرینای باسابقه و یه سال خدمت تبعیض قایل میشن کجاست عدالت ؟؟؟؟

  2. به هیچ وجه وارد سامانه نمی‌شویم و هیچ چیزی بارگذاری نمی‌کنیم ، طبق همین رتبه‌ و حکمی که داریم باید افزایش حقوق و فوق‌العاده خاص را اعمال کنید ، ما این رتبه بندی مسخره و تبعیض آمیز را نمی‌خواهیم!

  3. ما معلمان خودمون حکم و رتبه داریم و براساس همین رتبه های که داریم افزایش حقوق و مزایا و فوق‌العاده خاص میخواهیم ، به هیچ وجه وارد سامانه نمی‌شویم و هیچ چیزی بارگذاری نمی‌کنیم ،که بارگذاری مدارک کار مسخره و بیهوده و سرکاری است تمام مدارک معلمان در ادارات آموزش پرورش موجود است ، چرا ارگانهای دیگه بی سروصدا و بدون رسانه‌ای شدن حقوقشون زیاد میشه و فوق‌العاده خاص میگیرند ؟؟!!! چرا معلمان را رسانه‌ای کردید چرا به معلمان تبعیض و ظلم میکنید ؟!!؟!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شناسنامه قانون در تلگرام