کتاب استخدامی اداری ها
دانلود

دانلود «کتاب کارنامه منتشر نشده» +PDF

دانلود «کتاب کارنامه منتشر نشده» +PDF

شناسنامه قانون- فایل کامل «کتاب کارنامه منتشر نشده» منتشر شد.

به گزارش شناسنامه قانون به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دولت، در این کتاب با استناد به آمارهای مراجع بین‌المللی وضعیت شاخص‌های رشد و پیشرفت کشورمان پیش و پس از انقلاب اسلامی بررسی و مقایسه شده و کارنامه ۴۴ ساله جمهوری اسلامی ایران با میانگین رشد جهانی و منطقه‌ای تبیین شده است.

این کتاب به همت رضا قیومی‌پور و میثم نریمانی در شش فصل سلامت، آموزش و سوادآموزی، معیشت و زیرساخت رفاهی، علم و فناوری های راهبردی، حوزه نظامی و دفاعی و مبحث تحریم نگاشته شده و توسط انتشارات مرکز پژوهش‌های توسعه و آینده نگری سازمان برنامه و بودجه در ۲۶۰ صفحه به زیور طبع آراسته شده است.

علی بهادری جهرمی در نشست بررسی و تبیین دستاوردهای ۴۴ ساله جمهوری اسلامی ایران و آئین رونمایی از ؛کتاب کارنامه منتشر نشده”، بیان کرد: ؛کتاب کارنامه منتشر نشده” سعی دارد تصویری واقعی از ایران بعد از انقلاب ارائه دهد. این کتاب با استفاده از آمارهای بین‌المللی نوشته شده است که این آمارها به صورت مقایسه‌ای کشورها را ارزیابی می‌کنند و طبیعتاً نگاه جانبدارانه به جمهوری اسلامی ندارند.

وی با اشاره به دستاوردهای کشور در حوزه‌هایی مانند فرهنگ و مردم‌سالاری در بعد از انقلاب، بیان کرد: با این کتاب می‌توانیم ببینیم که وضعیت جمهوری اسلامی نه تنها در حوزه‌های گفتمانی انقلاب مانند فرهنگ، بلکه در محورهایی مانند مسائل رفاهی و خدمات عمومی که در آن شبهه و سوال وجود دارد و برای کشورهای غربی ملاک ارزیابی است، چه تفاوت مثبت محسوسی با گذشته دارد.

دانلود کتاب «کارنامه منتشر نشده»:

متن کامل را از اینجا دانلود کنید.

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شناسنامه قانون در تلگرام