کتاب استخدامی اداری ها
اخبار اداری و استخدامی

عدم پرداخت حقوق مدیران در صورت ثبت نشدن اطلاعات کارکنان در سامانه یکپارچه نظام اداری

در صورت ثبت نشدن اطلاعات کارکنان در سامانه یکپارچه نظام اداری، حقوق مدیران متخلف دستگاه های دولتی پرداخت نمی‌شود

معاون سرمایه انسانی سازمان اداری و استخدامی کشور از پرداخت نشدن حقوق مدیران دستگاه های دولتی که اطلاعات کارکنان خود را ظرف دو روز آینده بارگذاری نکنند خبر داد.

در صورت باز نشدن فیلم، بر روی لینک ویدئو کلیک کنید.

[aparat id=’bxIEq’]

به گزارش شناسنامه قانون، حسین عرب اسدی در ارتباط زنده تلفنی با بخش خبری ۲۱ شبکه اول سیما افزود: با توجه به مهلت دو هفته‌ای رو به پایان اعلام و بارگذاری اطلاعات کارکنان سازمان های دولتی در سامانه حقوق و دستمزد، اقدام قابل توجهی از سوی دستگاه‌های اجرایی کشور مشاهده و منجر به ورود اطلاعات زیادی شد.

بیشتر ببینید: بخشنامه تخصیص و پرداخت حقوق آذرماه از طریق سامانه یکپارچه نظام اداری

او ادامه داد: دستگاه‌هایی مانند وزارتخانه های ارتباطات و فناوری اطلاعات، جهاد کشاورزی، دادگستری، علوم، تحقیقات و فناوری، فرهنگ و ارشاد اسلامی، وزارت کشور در مجموعه قوه مجریه و بسیاری از دستگاه های زیر مجموعه قوه قضائیه مانند دادگستری های برخی استان ها به طور کامل و ۱۰۰ درصد اطلاعات خود را بارگذاری کرده اند.

آقای عرب اسدی تصریح کرد: برای بارگذاری کامل اطلاعات و شفافیت در این امور؛ دو اقدام لازم الاجراست؛ دستگاه ها دو نوع ستادهای اصلی و ستادهای تابع دارند؛ دستگاه های اصلی شامل وزارتخانه ها می شوند، در مجموع وزارت فناوری و ارتباطات به طور ۱۰۰ درصد اطلاعات خود را بارگذاری کرد اما ستادهای تابع این وزارتخانه در حدود ۸۴ درصد اطلاعات بارگذاری شده در دستگاهی مانند وزارتخانه تعاون، کار و رفاه اجتماعی نیز دستگاه‌های اصلی در حدود ۷۵ درصد و دستگاه های تابع این وزارتخانه حدود ۴۲ درصد از اطلاعات کارکنان خود را بارگذاری کرده است.

معاون سازمان اداری و استخدامی کشور اظهار امیدواری کرد: با توجه به مهلت رو به پایان زمان دو هفته‌ای این اقدام، پیش بینی می شود تا فردا و پس فردا سرعت قابل توجهی در بارگذاری اطلاعات کارکنان دستگاه ها شاهد باشیم.

او گفت: اگر دستگاه ها در مدت باقی مانده اقدام به ثبت و بارگذاری کامل اطلاعات کارکنان خود نکنند، با مدیران آنها اتمام حجت کرده ایم و در بخشنامه اخیر هم به آنها ابلاغ کردیم که اگر از این بخشنامه پیروی نکنند در گام اول حقوق مدیران دستگاه ها پرداخت نخواهد شد. در تلاشیم تا برای کارکنان دولت اتفاقی نیفتد زیرا آنها مقصر نیستند.

3 دیدگاه

  1. سلام، من از کارکنان دفتر اسناد رسمی هستم، آیا ما هم جزوه این طرح میشیم یا ما تا ابد فراموش شده‌ایم یعنی فقط کار می کنیم و هیچ اسمی از ما وجود نداره در حالی که اندازه یه کارمند بانک کارمون سنگینه

  2. بنده سازمان بنادر و دریانوردی هستم . باید سازوکاری طراحی بشه که نیروی شرکتی بتونه چک کنه که اسمش ثبت شده یا نه . معمولا مدیران دوس ندارن اطلاعات نیروها رو در سامانه ثبت کنند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شناسنامه قانون در تلگرام