کتاب استخدامی اداری ها
اخبار اداری و استخدامی

تکذیب ادعای بی اعتنایی دولت به ابلاغیه برنامه ششم

معاون پارلمانی رئیس جمهور ادعای برخی سایت های خبری مبنی بر بی اعتنایی دولت به ابلاغیه برنامه ششم را کذب محض خواند و از انتشار چنین گزارش‌های کذبی در آستانه انتخابات ابراز تاسف کرد.

شناسنامه قانون | amiri hossein

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی معاونت پارلمانی ریاست جمهوری، حسینعلی امیری در این باره اظهار کرد: دولت تدبیر و امید دولتی قانونمدار است که خود را موظف به اجرای قانون می داند.

وی افزود: برخلاف این گونه گزارش های کذب نه تنها آقای رئیس جمهور دستور توقف نداده، بلکه بعد از ابلاغ قانون برنامه از سوی رئیس محترم مجلس شورای اسلامی، آقای روحانی به اعضای دولت دستور داد که آیین نامه‌ها و دستورالعمل های اجرایی قانون مذکور را تهیه کنند و در مواردی که نیاز به مصوبه دولت دارد سریعا به تصویب دولت برسانند.

معاون امور مجلس رئیس جمهور تاکید کرد: نگاه دولت یازدهم به اداره کشور کاملا برنامه محور است و دولت به اداره کشور بر اساس برنامه اعتقاد دارد. اداره علمی و برنامه ای کشور از باورهای اعضای دولت یازدهم است.

امیری اظهار داشت: نگاهی به ترکیب کابینه و سوابق علمی و اجرایی اعضای کابینه موید این واقعیت است.

وی افزود: دولت هیچگاه از اجرای قانون استنکاف نمی کند و اگر قانونی هم در عمل و اجرا با مشکلاتی مواجه باشد، ضمن احترام به قانون، با تقدیم لایحه به مجلس محترم، در صدد اصلاح آن برخواهد آمد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شناسنامه قانون در تلگرام