کتاب استخدامی اداری ها
اخبار اداری و استخدامی

شروع ثبت‌نام متقاضیان دریافت یارانه برای افراد جامانده یا متقاضی جدید دریافت یارانه

آغاز ثبت‌نام از متقاضیان دریافت یارانه برای افراد جامانده

بر اساس اعلام سازمان هدفمندسازی یارانه‌ها، سرپرستان خانوارهایی که تاکنون از گرفتن یارانه جامانده‌اند و یا متقاضی جدید دریافت یارانه می‌باشند، ابتدا لازم است برای کسب اطلاع از آخرین وضعیت ثبت‌نام خود کد دستوری #کد ملی*۴۳۸۵۷*۴* را شماره گیری نمایند و سپس با مراجعه به آدرس اینترنتی my.gov.ir نسبت به ثبت درخواست برقراری یارانه خانوار خود اقدام کنند. متقاضیان برای ثبت‌نام، نیازی به مراجعه حضوری به هیچ سازمانی را ندارند.

زمان ثبت‌نام از متقاضیان جدید یارانه و جامانده بر اساس آخرین رقم سمت راست کدملی در روزهای سه شنبه و چهارشنبه ۲۷ و ۲۸ اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۱ برای اعداد زوج و همچنین روز های پنجشنبه و جمعه ۲۹ و ۳۰ اردیبهشت ماه ۱۴۰۱ برای اعداد فرد از طریق این درگاه می‌باشد.

درصورتی که این متقاضیان به هر دلیلی موفق به انجام ثبت‌نام در روزهای یادشده نشوند، می‌توانند در روز شنبه ۳۱ اردیبهشت‌ و یکشنبه ۱ خرداد ماه ۱۴۰۱ نسبت به ثبت‌نام خانوار خود اقدام نمایند.

درصورتی که این متقاضیان به‌هردلیلی موفق به انجام ثبت‌نام در روزهای یادشده نشوند، می‌توانند در روز شنبه ۳۱ اردیبهشت‌ و یکشنبه ۱ خرداد ماه ۱۴۰۱ نسبت به ثبت‌نام خانوار خود اقدام نمایند. لازم به ذکر است ثبت‌نام پس از این تاریخ متوقف نخواهد شد و تاریخ جدید برای افرادی که در زمان مقرر موفق به ثبت‌نام نشوند، متعاقباً اعلام می‌شود.

برای ثبت‌نام در اختیار داشتن شماره همراه به نام سرپرست خانوار، کد ملی، کد پستی، تاریخ تولد و شماره شبای بانک مربوط به سرپرست خانوار ضروری است.

بدیهی است، پس از ثبت‌نام کلیه اطلاعات سرپرستان جهت تعیین دهک به وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی ارسال می‌گردد که در صورت واجد شرایط بودن متقاضی، یارانه معوقه مطابق با دهک خانوار مربوطه از اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۱ به حساب سرپرستان خانوار واریز می‌شود.

معترضین به دهک‌بندی اعلام‌شده و یا قطع یارانه اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۱ کماکان باید از طریق آدرس اینترنتی hemayat.mcls.gov.ir وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اعتراض خود را ثبت و پیگیری نمایند.

بر اساس این فراخوان، افرادی که در اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۱ بر اساس اعلام وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی مشمول دریافت یارانه قرار گرفته‌اند، نیازی به ثبت‌نام مجدد یا مراجعه به درگاه‌های اعلام‌شده ندارند.

33 دیدگاه

  1. باسلام خدمت شما بنده مستاجروبااجاره ماهی ۱میلیون تومن وپیش۲۰میلیون.نه خونه دارم نه ماشینی باحقوق کارگری دریافتی اداره کاریه امسال۶میلیون شده.بعدبرای بنده یارانه ۲۹۰تومنی واریزشده.تعدادخانواده۴نفری هم هستیم.خواهشی که دارم تجدیدنظری دررابطه باواریزاین بنده انجام بدین.واقعاقیمت هاسرسام آورشده ودهک این بنده رویایی تربزنید.

  2. با سلام ، من دیروز برای یارانه جدید ثبت نام شدیم ولی متاسفانه کافی نت وضعیت تاهل سرپرست خانوار رو مجرد زده ، اگه لطف کنید راهنمایی بفرمایید ک چکار کنیم ممنون میشم

  3. یه ماشین برای خانواده ۴نفری دونفر پابه سن دکتر رفتن گرفتاری ایاب وذاهاب بازنشسته ۱۰سال سابقه۱۲۴۰۰۰۰هزارتومان حقوق دهک۱۰ شدم پس یارانه۵۰میلیون حذف شده نفرمایید ده درصد حذف گردیدند من چه کنم تو خودت میل جدایی داشتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شناسنامه قانون در تلگرام