کتاب استخدامی اداری ها
اخبار اداری و استخدامی

روز یکشنبه طرح ساماندهی کارکنان دولت در قالب متن مورد توافق دولت و مجلس مطرح می‌شود

نایب رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس، گفت: متن طرح ساماندهی کارکنان دولت که اکنون در سامانه بارگذاری شده با حمایت و توافق دولت است و در جلساتی که با سازمان امور استخدامی در کمیسیون داشتیم درباره این طرح توافقات خوبی صورت گرفت.

به گزارش شناسنامه قانون به نقل از تسنیم، ولی اسماعیلی نایب رئیس اول کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی در جمع خبرنگاران درباره تصویب درخواست اولویت بررسی طرح ساماندهی کارکنان دولت گفت: کمیسیون اجتماعی در تدوین این طرح دو اولویت مهم را مدنظر دارد، اولویت اول درخصوص اینکه استخدام‌ها از طریق آزمون انجام شود.

وی ادامه داد: اولویت دوم که در تبصره ۲ طرح آمده این است که نیروهای قراردادی کنونی ساماندهی شوند، بر این اساس قراردادهای مختلف در یک بازه زمانی ۶ ماهه ساماندهی شده و تبدیل به کارمعین شوند.

نایب رئیس اول کمیسیون اجتماعی همچنین ابراز داشت: بررسی این طرح از روز یکشنبه در دستورکار صحن علنی قرار خواهد گرفت و بررسی جزئیات آن آغاز می‌شود.

وی افزود: ایرادات و پیشنهاداتی که مدنظر نمایندگان است در کمیسیون بررسی شده و روز یکشنبه در صحن ارائه خواهد شد.

اسماعیلی در پایان تصریح کرد: طرحی که اکنون در سامانه مربوطه بارگذاری شده با حمایت و توافق دولت است و طی جلساتی که با سازمان امور استخدامی در کمیسیون داشتیم درخصوص این طرح توافقات خوبی صورت گرفت.

مشاهده متن طرح مورد توافق دولت و مجلس

*رسیدگی خارج از دستور به طرح ساماندهی استخدام کارکنان دولت و تعیین تکلیف نیروهای طرف قرارداد شرکت‌های پیمانکاری

نمایندگان مجلس در جلسه علنی امروز با رسیدگی خارج از دستور به طرح ساماندهی استخدام کارکنان دولت و تعیین تکلیف نیروهای طرف قرارداد شرکت‌های پیمانکاری موافقت کردند که بر اساس اعلام رئیس مجلس، یکشنبه هفته آتی صورت می‌گیرد.

1 دیدگاه

  1. سلام من ۱۰ سال در دادگستری شاغل هستم متاسفانه هنوز قرار دادی هستم باحقوق کم وامنیت شغلی ندارم به خدا از بی پولی پیش زن و بچه خجالت میکشم . اقایان دولت مردان مگه شرکتیها و قراردادیها ایرانی نیستند همه ی ما در این کشور زندگی میکنیم مگه ما هوا میخوریم مگه ما خورد وخوراک نداریم چرا بین کارمند وکارگر فرق میگذارید ما انقلاب کردیم که این جوری بشه یا ظلم از بین بره. اخر از شما کسانی که برای قشر ضعیف قدم بر میدارید تشکر وقدر دانی میکنیم اجر شما با خدا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شناسنامه قانون در تلگرام