کتاب استخدامی اداری ها
اخبار اداری و استخدامی

برگزاری آزمون استخدامی نفت برای جذب ۶ هزار ۴۴۸ نفر

برگزاری آزمون استخدامی نفت برای جذب ۶ هزار ۴۴۸ نفر

به زودی آزمون استخدامی برای جذب ۶ هزار ۴۴۸ نفر در وزارت نفت برگزار می‌شود، ضمن آنکه امتیاز‌های ویژه برای نیرو‌های قراردادی و پیمانی در نظر گرفته خواهد شد.

معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی وزارت نفت ضمن اعلام خبر برگزاری آزمون استخدامی نفت از اجرای قانون ایثارگری برای ۵ هزار و ۷۰۰ نفر از شاغلان وزارت نفت خبر داد. بر این اساس، به زودی آزمون استخدامی برای جذب ۶ هزار ۴۴۸ نفر در وزارت نفت برگزار می‌شود، ضمن آنکه امتیاز‌های ویژه برای نیرو‌های قراردادی و پیمانی در نظر گرفته خواهد شد.

به گزارش شناسنامه قانون به نقل از خانه ملت؛ مهدی علی مددی درباره آخرین وضعیت اجرای قانون ایثارگری و تبدیل وضعیت مشمولان این قانون در وزارت نفت، گفت: ۳۲ هزار نفر مشمول این قانون در وزارت نفت می‌شوند که ۵ هزار و ۷۰۰ نفر آن‎ها مشمول بند (و) هستند یعنی افرادی که قرارداد مستقیم با صنعت نفت دارند، کار استخدام حدود ۹۵ درصد این افراد انجام شده است و از قراردادی به رسمی تبدیل وضعیت شده‌اند.

وی ادامه داد: مشمولان بند (د) نیز حدود ۲۶ هزار نفر هستند یعنی افرادی که باید از پیمانکاری به رسمی تبدیل وضعیت شوند، این افراد نیز ضمن معرفی به گزینش، دارای سمت سازمانی شده‌اند و در شرف تکمیل تشریفات استخدامی هستند که ان شاءالله حکم استخدامی‌شان از تاریخ یکم فروردین به آن‌ها اعطا خواهد شد.

علی مددی درباره تبدیل وضعیت نیرو‌های قرارداد موقت و پیمانکار وزارت نفت نیز، توضیح داد: قرار است به زودی آزمون استخدامی برای جذب ۶ هزار ۴۴۸ نفر در وزارت نفت برگزار شود لذا به محض ارائه مجوز از سوی اداره استخدامی این آزمون استخدامی برگزار خواهد شد البته در تلاش هستیم برای عزیزان شاغل در صنعت نفت اعم از قراردادی و پیمانی امتیاز‌های ویژه‌ای در این آزمون در نظر بگیریم.

مطالب مرتبط:

صفحات رسمی شناسنامه قانون در پیام‌رسان‌های داخلی

?ایتا
eitaa.com/Shenasname
?بله
https://ble.ir/Shenasname
?سروش
splus.ir/Shenasname

2 دیدگاه

  1. شما را به خدا قسم میدم هر چه زودتر یک فکری به حال این نیروهای قرار داد معین کنید اینجانب با بیست سال سابقه کار هنوز قرارداد کار مشخص هستم با مدرک کارشناسی ارشد برق ما را هم استخدام کنید این همه ظلم و تبعیض قابل تحمل نیست

    ممنون از لطف شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شناسنامه قانون در تلگرام