کتاب استخدامی اداری ها
اخبار اداری و استخدامی

نایب رییس کمیسیون اجتماعی مجلس: بررسی لایحه مدیریت خدمات کشوری ۶ ماه طول می کشد

نایب رییس اول کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت: لایحه اصلاح و تمدید قانون مدیریت خدمات کشوری هم اکنون در این کمیسیون در حال بررسی است ولی بررسی آن به دلیل ابعاد کارشناسی زمانبر است.

شناسنامه قانون | badamchian

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، محمدرضا بادامچی اظهار داشت: بررسی لایحه مدیریت خدمات کشوری از زمان اعلام وصول شدن در مجلس، 6 جلسه در کمیسیون اجتماعی مجلس بررسی شده است، این لایحه بیش از 200 ماده دارد و نیازمند بررسی های کارشناسی زیادی است.

نماینده مردم تهران در مجلس اضافه کرد: به دلیل حساسیت های زیاد و اختلاف نظرهایی که در مورد این لایحه وجود داشت، ما جلسات کمیسیون اجتماعی برای بررسی لایحه را با حضور کارشناسان حوزه منابع انسانی و اقتصادی برگزار کردیم و از آنان برای پیشبرد این لایحه کمک گرفتیم.

بادامچی یادآور شد: تاکنون بیش از 30 ساعت کار کارشناسی در چارچوب قانون و با حضور کارشناسان برگزار شده است. این جلسات ادامه می یابد. احتمالا بررسی این لایحه بیش از 6 ماه در کمیسیون اجتماعی مجلس طول بکشد البته ممکن است این زمان افزایش یابد.

وی اضافه کرد:بخش مهمی از این لایحه به مدیریت و اداره صندوق های بازنشستگی کشور اشاره دارد که بررسی این بخش سیار مهم و زمانبر است.

به گزارش ایرنا، بادامچی گفت: لایحه اصلاح قانون مدیریت خدمات کشوری بهمن ماه 16 بهن ماه سال گذشته اعلام وصول شد ولی به دلیل زمانبر بودن بررسی آن، نمایندگان مجلس در 15 اسفند ماه سال گذشته قانون مدیریت خدمات کشوری قبلی را که در سال 86 تصویب شده بود را تا زمان تصویب و لازم الاجرا شدن قانون جدید تمدید کردند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شناسنامه قانون در تلگرام